Esileht Ilu ja tervis kaalulangus ja päevad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kaalulangus ja päevad

Postitas:

Tere,olen viimase pooleteise kuuga alla võtnud 7 kilo ja järsult hakanud tervislikult ja vähe toituma,viimased päevad olid jan,alguses,nüüd peaks juba neljas päev olema,rase nagu ka ei tohiks olla,tavaliselt käivad päevad korralikult,samas on ka stressi palju olnud viimasel ajal.Kas on võimalik,et seoses kaalulangusega päevad hilinevad või jäävad üldse vahele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 12:50; 01.02 13:56; 01.02 14:27; 01.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on küll võimalik.
ma ei tea, mis su algkaal oli, aga 7 kilo 1,5 kuuga on suhteliselt kiire kaalulangus, võis mõjutada küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

algkaal 57,5..hetkel 50,0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 12:50; 01.02 13:56; 01.02 14:27; 01.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 kilo pole nüüd iseenesest küll nii vähe, et sellepärast päevad ära jääksid. Aga kõik on muidugi võimalik – stress ja kaalulangus kokku võivad loomulikult tsüklit mõjutada. Samas on 4 päeva ikka väga väike aeg…
Ja mis mõttes \”rase ei tohiks olla\”?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:13; 01.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no et kummi ikka kasutasime 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 12:50; 01.02 13:56; 01.02 14:27; 01.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee parem rasedustest:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:13; 01.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin testi ära,negatiivne.Arstile saan alles märtsis,kus mu päevad siis on aru ma ei saa 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 12:50; 01.02 13:56; 01.02 14:27; 01.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Järsk) kaalulangus ja toitumise muutmine võib hormoone ja tsüklit mõjutada küll. Mul näiteks oli vastupidi, kui tegin valgurikast dieeti ja kaal langes, hakkasid päevad järsku iga kahe nädala tagant käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma alla võtsin ja kaal 50 kilole langes, siis hakkasid mul küll päevad üle kuu käima. Mul muidugi aneemia ka…niiet vahel on mul päevad lausa üle kahe kuu. Aga arst ütles kohe, et pinged ja kaalulangus mõjutavad päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No sellise kaalunumbriga võivad küll päevad ära jääda!!! Oleks võtnud 80 pealt 73 peale, siis mitte…
Tegele toidusedeli stabiliseerimisega, loodetavasti tuleb paar kilo juurde ja hakkavad ka päevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegin testi ära,negatiivne.Arstile saan alles märtsis,kus mu päevad siis on aru ma ei saa :([/tsitaat]
test tehakse hommikusest esimesest uriinist, eriti kui nii väikest rasedust püüad testida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid sassis ja menstruatsioon jääb ära. Keha ei jõudnud kohaneda. Soovitan minna naistearsti juurde, tehakse vereproov ja määratakse ravi. Võimalus ka kaalulangetamisele piir panna, et keha jõuaks kohaneda, süüa magneesiumi ja vitamiine, külastada homöpaati… Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ja peab mainima, et oluline on ka su pikkus – kui oled 180cm pikk ja otsustasid äkki, et 57 kilo on kohutavalt suur ülekaal, siis nüüd 50 kilosena jäävad sul muidugi päevad ära ja varsti ka kõik muu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis kaalulangus ja päevad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.