Esileht Pereelu ja suhted kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?

Postitas:

Kuidas leidsite kolmanda? Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, vahele ei kartnud jääda?:)

Vastas õhtu ootustele?

Nõuandeid?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:07; 30.05 20:31; 01.06 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks diivanit ja voodi. Eks see veitsa eklektiline ole.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas voodi? Et jääd ostmisel vahele?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal kolmandas voodis hakkate siis mehega kordamööda magama?
Teoorias tundub kahtlemata huvitav sedasi magamistoas voodeid vahetada, aga kui tahate põnevust magamistuppa, siis võib-olla tasuks kaaluda hoopis praeguse kahe eraldi voodi välja vahetamist ühe suure voodi vastu. Vaevalt, et kolmanda voodi juurde soetamine olukorda pikas perspektiivis parandab.

P.S. teemaalgataja on vahepeal muutnud pealkirja.
Algselt oli “Kaalume mehega võtta kolmas voodi …”.

Aga nüüd on ju hoopis teisest asjast jutt.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmanda voodi leidsin mööblikapulusest. Kuna ostsin selle ausalt teenutud raha eest, siis vahelejäämist tõesti ei kartnud.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, vahele ei kartnud jääda?:)

Kellele sa vahele kardad jääda? Oma vanematele, kes käivad öösel kontrollimas, mitu meest sul seal tekiall on?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:17; 30.05 17:09; 30.05 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel leidsime voodi Jyskist, päris odavalt saab 😉 Aga ainult voodist jäi väheks, ostsime madratsi ka! Õnneks tuttavad peale ei sattunud 🙂

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna meil pole ruumiga priisata, siis andsime teise voodi ära ja ostsime selle asemele hoopis nari. Sinna redelipulkade vahele on väiksem laps küll korra kinni jäänud. Ehk oli abiks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võtke, kui tahate lahkuminekuks põhjust leida. Niisama ei saa siis laiali mindud?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole proovinud, aga üks tuttav võttis sõbranna kolmandaks. Ütles, et oli jama ja piinlik kogemus.
Armastavale paarile selline asi kasuks ei tule. Teha võib siis, kui suhe põhineb seksil ja tundeid pole. Kui tulevikuplaane pole ja minnakse nagunii varem või hiljem laiali.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei isuta küll kolme voodi järele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No las mees tellib prostituudi; maksab talle rohkem, et sina saaksid nurgas silmad punnis pealt vaadata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas leidsite kolmanda? Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, vahele ei kartnud jääda?:)

Vastas õhtu ootustele?

Nõuandeid?

Inimene, kes küsib stiilis, on siit keegi sama teinud, on nii noor ja kogenematu, et vaevalt et tal meest on. Urgitseb siin ilmselt oma jutukeste jaoks infot 🙂 Elus on üks reegel! Kui tahad, et asi ei tuleks välja, siis pead seda asja teadma ainult sina ise. Kui teab kaks on võimalus, et sellest teavad kõik. Mitte miskit ei garanteeri, et “kolmas” on bloger ja sinu intiimsetest asjaoludest saab kogu maailm teada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes küsib stiilis, on siit keegi sama teinud, on nii noor ja kogenematu, et vaevalt et tal meest on. Urgitseb siin ilmselt oma jutukeste jaoks infot ???? Elus on üks reegel! Kui tahad, et asi ei tuleks välja, siis pead seda asja teadma ainult sina ise. Kui teab kaks on võimalus, et sellest teavad kõik. Mitte miskit ei garanteeri, et “kolmas” on bloger ja sinu intiimsetest asjaoludest saab kogu maailm teada.

Kas tal nüüd meest üldse pole, see vast on kahtlane ja ilmselt isegi mingi jorss on.

Aga loo kurvem osa on see, et mees on hakanud mingit “kolmanda” ila suust välja ajama ja naine, kartes vastasel korral mehest ilma jääda, on selle jutuga tasapisi kaasa hakanud minema.

Aimamata tegelikult seda, et sellest mehest ta kahjuks juba ON ilma jäänud.
Ja et pigem võik hakata mõnda aega üksi elamiseks valmistuma.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:17; 30.05 17:09; 30.05 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge rääkige lollusi. Otsi iha.ee
Küll aga tasub olla valmis mitmeteks pettumusteks, kuni sobiva leiate ja ega pruugi leidagi. Tuleb kas latti alla lasta või nentida, et iga jobuga ei seksi kah. Meie oleme leidnud erinevaid huvitavaid inimesi, aga klappi enamusega ei teki. Ise eelistan teist paari, üksik naine ei tule minu armukadeduse puhul kõne allagi.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:25; 30.05 22:50; 31.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees soovib kolmandat, siis tee talle ettepanek, et jah, enne kaks meest ja mina ja siis kaks naist ja sina. Kui sellega nõus on, siis andke tuld. Kui mitte, siis tahab lihtsalt legaalset võimalust sind petta.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, kelle idee see oli? Kas mees pakkus selle välja, ja sina oled lihtsalt nõus? Või oli see puhtalt sinu enda huvi ja algatus? Millegipärast kardan, et see esimene variant. Ja sina lihtsalt lepid, et mehest mitte ilma jääda.

Arvan samamoodi kui üks eelkõneleja. Selliseid elusid ja suhteid on olemas, aga täiesti kindlalt ei ole need armastusega suhted, mis jäävad püsima. Need on lihtsalt suhted, kus ollakse koos, kepitakse ja ehk mingil moel nauditakse ka elu. Aga armastust ja püsivust (together forever) seal kohe kindlasti ei ole.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:00; 30.05 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge rääkige lollusi. Otsi iha.ee

Küll aga tasub olla valmis mitmeteks pettumusteks, kuni sobiva leiate ja ega pruugi leidagi. Tuleb kas latti alla lasta või nentida, et iga jobuga ei seksi kah. Meie oleme leidnud erinevaid huvitavaid inimesi, aga klappi enamusega ei teki. Ise eelistan teist paari, üksik naine ei tule minu armukadeduse puhul kõne allagi.

Oot! Siis on armukadedus, kui naine on üksinda? Aga kui naine tuleb koos teise mehega ja sinu mees trukib teda, siis ei ole armukadedust?

On ikka igasugu veidrikke olemas!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:00; 30.05 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge rääkige lollusi. Otsi iha.ee

Küll aga tasub olla valmis mitmeteks pettumusteks, kuni sobiva leiate ja ega pruugi leidagi. Tuleb kas latti alla lasta või nentida, et iga jobuga ei seksi kah. Meie oleme leidnud erinevaid huvitavaid inimesi, aga klappi enamusega ei teki. Ise eelistan teist paari, üksik naine ei tule minu armukadeduse puhul kõne allagi.

Oot! Siis on armukadedus, kui naine on üksinda? Aga kui naine tuleb koos teise mehega ja sinu mees trukib teda, siis ei ole armukadedust?

On ikka igasugu veidrikke olemas!

Siis ta saab ju samal hetkel teise mehega tagasi teha, nii on kõik häpid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ise algataja ja mehele sobis see mõte. Ilkujale täpsustuseks, et jorsist on asi kaugel (magister:).

Jube kui negatiivsed on osad siin, me oleme 25a juba õnnelikult abielus.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:07; 30.05 20:31; 01.06 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ise algataja ja mehele sobis see mõte. Ilkujale täpsustuseks, et jorsist on asi kaugel (magister:).

Jube kui negatiivsed on osad siin, me oleme 25a juba õnnelikult abielus.

Väga lihtne, magistrist jorss, kel on pärast 25ndat kooselu aastat oma naisest kõrini.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 12:17; 30.05 17:09; 30.05 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul on ju valikut kõvasti vähem. Vanusega seoses.[/quote]

Oh, õnneks sel alal on nõudlust palju, vanus on suva. Selliseid 40-50 inimesi leiab väga palju, iseasi et enamik pole sobivad. Pigem paaride kohta ütleks, et üldjuhul tegemist sellise jõukama rahvaga, sest see on suht kulukas hobi. Kohtumised, üritused, hotellitoad jms. Lisaks vaba aeg ehk paindlik graafik, sest kohtumised võtavad aega. Need, kellega me oleme kohtunud, on olnud edukad ja meeldivad inimesed. Üksikute kohta ei oska öelda, aga no mehi on küll nii palju, et süda läheb pahaks. Eriti palju muidugi selliseid labaseid kep.vendi. Aga noh, saad ju öelda, mida otsid ja nõmedikud välistada. Ja ihas pole vanus küll argument. Võibolla vaid tibide puhul, kes sponsorit otsivad. Keskeas inimesed on vägagi tegijad ja valikut on.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:25; 30.05 22:50; 31.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Võib kirjutada Roosavaarikas@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öööhhh, ma kujutan ette seda 50-aastaste inimeste kripsus tagumike ja ripprindadega grupiseksi.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öööhhh, ma kujutan ette seda 50-aastaste inimeste kripsus tagumike ja ripprindadega grupiseksi.

Ma arvan, et need 50-aastased põevad oma keha pärast oluliselt vähem kui sina.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks pigem neljakesi asja ette võtta.2M+2N.
Kolme puhul jääb alati küsimus kas 2M+1N või 2N+1M.
Selline asi sobib:
1. Kui kõik on noored ja vallalised, midagi ei jää kripeldama.
2. Kui kõik on 20+aastat abielus olnud ja vajavad vaheldust.

Ei sobi sellistele vähe abielus olnutele, siis võib olla pärast tülisid omavahel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nõuka aja magister on ammu devalveerunud.
Kas vanurid ei võiks pigem midagi asjalikku teha, nt lapselastega tegeleda vms?

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 17:57; 31.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nõuka aja magister on ammu devalveerunud.

Kas vanurid ei võiks pigem midagi asjalikku teha, nt lapselastega tegeleda vms?

Nendel “vanuritel” on alles endal väiksed lapsed 🙂 Aga jah, seksi puhul hakkan järjest rohkem hindama kvaliteeti. See sisaldab ka head veini ja huvitavat vestlust, ühiseid väärtusi jms. Seks ei olegi vaid lihtlabane pano, kus loeb see, kellel ilusam ti.s ja tu.s. Samuti näen, et mida vanemaks saan, seda rohkem naudin enda ümber naturaalset ilu. Mulle näiteks meeldib, kui partnerid näevad välja nagu tavalised inimesed oma ebatäiuste, väikse õllekõhu või tselluliidiga. Pealegi olen märganud, et 40+ aastased võivad olla vägagi heas vormis, oluliselt paremas kui friikate peal elavad noorukid, kel rasvarullid üle püsivärvli voogavad. Ja oi kuidas sellised kompleksivabad “vanurid” oskavad seksi nautida. Ma noorena küll nii ei osanud. Pidevalt oli vaja mingit muljet jätta, kellestki parem olla või muud moodi oma väärtust tõestada. Nüüd pole tõestada midagi vaja, ainult nautida. Kui õiged inimesed kokku satuvad, siis sädemeid ikka lendab päris korralikult. Seega mina küll partenrivahetuses midagi halba ei näe, kui seda ise tahta, mitte kellegi survel teha. Päris mõnusa adrenaliinilaksu ka annab ja puudub täiesti igasugune vajadus minna midagi või kedagi salaja kuskilt kõrvalt otsima.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:25; 30.05 22:50; 31.05 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke terve, puhas inimene, kes on vastutustundlik

Terve, puhas, vastutustundlik inimene tuleb voodisse kolmandaks? Ehk otsite mõne karske joodiku?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 22:22; 02.06 10:46; 08.06 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nõuka aja magister on ammu devalveerunud.

Kas vanurid ei võiks pigem midagi asjalikku teha, nt lapselastega tegeleda vms?

Nendel “vanuritel” on alles endal väiksed lapsed ???? Aga jah, seksi puhul hakkan järjest rohkem hindama kvaliteeti. See sisaldab ka head veini ja huvitavat vestlust, ühiseid väärtusi jms. Seks ei olegi vaid lihtlabane pano, kus loeb see, kellel ilusam ti.s ja tu.s. Samuti näen, et mida vanemaks saan, seda rohkem naudin enda ümber naturaalset ilu. Mulle näiteks meeldib, kui partnerid näevad välja nagu tavalised inimesed oma ebatäiuste, väikse õllekõhu või tselluliidiga. Pealegi olen märganud, et 40+ aastased võivad olla vägagi heas vormis, oluliselt paremas kui friikate peal elavad noorukid, kel rasvarullid üle püsivärvli voogavad. Ja oi kuidas sellised kompleksivabad “vanurid” oskavad seksi nautida. Ma noorena küll nii ei osanud. Pidevalt oli vaja mingit muljet jätta, kellestki parem olla või muud moodi oma väärtust tõestada. Nüüd pole tõestada midagi vaja, ainult nautida. Kui õiged inimesed kokku satuvad, siis sädemeid ikka lendab päris korralikult. Seega mina küll partenrivahetuses midagi halba ei näe, kui seda ise tahta, mitte kellegi survel teha. Päris mõnusa adrenaliinilaksu ka annab ja puudub täiesti igasugune vajadus minna midagi või kedagi salaja kuskilt kõrvalt otsima.

Vanur kujutab endale ette, et ta on vitaalne????

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 17:57; 31.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted kaalume mehega võtta kolmas voodisse, on siit keegi kunagi sama teinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.