Esileht Ilu ja tervis Kaalumine- kuidas on õigem?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kaalumine- kuidas on õigem?

Postitas:

Kindlasti on siin targemaid, kes oskavad minu küsimustele vastata. Nimelt täna avastasin, et kui ennast kaalusin, tulid numbrid erinevad. Esmalt oli kaal põrandal, parketi peale, ja sain ühe kaalunäidu. Siis panin kaalu vaibale ja kaalusin end ning sain väiksema numbri. Koguni näitas 5 kilo vähem, kui siis, kui kaal parketil oli. Millest see tuleneb? Ja kuidas oleks siis õigem kaaluda ennast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada peaks kaaluma ikka kõval pinnal, mitte vaibal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juhuslikult 3 kaalu kodus..ehh ärge naerge aga sain 1 kingituseks, üks oli juba ja üks on vanaaegne- mehaaniline.
2 on digitaalsed ja nende vahel on täpselt 1 kilo, nii et üks kaal näitab alati kilo rohkem.
Näiteks üks näitab 75,5 kilo, teine 85,5 kilo ja mehaaniline näitab 75 kilo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:26; 04.02 11:29; 04.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on juhuslikult 3 kaalu kodus..ehh ärge naerge aga sain 1 kingituseks, üks oli juba ja üks on vanaaegne- mehaaniline.
2 on digitaalsed ja nende vahel on täpselt 1 kilo, nii et üks kaal näitab alati kilo rohkem.
Näiteks üks näitab 75,5 kilo, teine 85,5 kilo ja mehaaniline näitab 75 kilo.
[/tsitaat] Ma ei saa aru. Räägid, et kahe kaalu näidu vahe on 1 kiln. Milliste siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige õigem kaaluda end hommikul, samal ajal ja loomulikult ühe ja sama kaaluga ning tasasel pinnal.
Mina kaalun kohe pärast tõusmist ja vetsuskäimist, enne kui ma olen klaasi vett ära joonud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on juhuslikult 3 kaalu kodus..ehh ärge naerge aga sain 1 kingituseks, üks oli juba ja üks on vanaaegne- mehaaniline.
2 on digitaalsed ja nende vahel on täpselt 1 kilo, nii et üks kaal näitab alati kilo rohkem.
Näiteks üks näitab 75,5 kilo, teine 85,5 kilo ja mehaaniline näitab 75 kilo.
[/tsitaat]

75,5 ja 85,5 kg vahe on tervelt 10 kg. nii erinevad need kaalud nüüd ka olla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 2 kaalu ja nende erinevused on trastilised. Ausalt võin öelda, et mehhaaniline näitab aiateibaid, sest ma tõesti ei kaalu 110kg ja mu laps ei kaalu ka kuskilt pidi 25kg.
Kaal näitab enam-vähem õigesti kuni 13kg, siis hakkab ise juurde luuletama.
Mul laps kaalub elektroonilise kaaluga 16,4kg (seda siis koos alusriietega) ja mina kaalun kuskil 80kg, seega paneb mehhaaniline ikka VÄGA palju puusse ja kuna erinevate inimeste juures on elektroonilised kaalud pidevalt sama näidanud ning perearstil olev mehhaaniline pommidega kaal ka, seega usaldan neid.
Samas teemaalgatajal on kaalude maksimaalne vahe 1,5kg, mis pole mingi näitaja: selline kaalukõikumine on isegi ühes ööpäevas võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ju ta tahtis 76,5 kirjutada, sest kaks korda kirjas, et kilone vahe.[/tsitaat]

jah, nii jah nagu siin ülal kirjas, eksisin, ajan teid veel rohkem segadusse..vahe on kahe digitaalse kaalu vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:26; 04.02 11:29; 04.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, nii jah nagu siin ülal kirjas, eksisin, ajan teid veel rohkem segadusse..vahe on kahe digitaalse kaalu vahel.[/tsitaat]Ei saa aru, mis takistab inimesel end lihtsalt, selgelt ja arusaadavalt väljendumast?

Mitte kummastki sinu kirjutatud kommentaarist pole võimalik aru saada, mida öelda soovid.

Mis mõttes vahe on kahe digitaalse kaalu vahel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 12:18; 04.02 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei saa aru, mis takistab inimesel end lihtsalt, selgelt ja arusaadavalt väljendumast?

Mitte kummastki sinu kirjutatud kommentaarist pole võimalik aru saada, mida öelda soovid.

Mis mõttes vahe on kahe digitaalse kaalu vahel?[/tsitaat]

vahe on 1 kilo. üks näitab 75,5 ja teine 76,5.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:26; 04.02 11:29; 04.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma sain juba esimesest kirjast aru. Äkki on viga sinus- norimisetuju näiteks kallal? Või oledki nii juhm?[/tsitaat]Ju siis olen juhm, aga paistab, et mitte ainult mina pole sel juhul juhm, sest neid, kes aru ei saanud oli teisigi. Lugesin tõesti mitu korda ja ei saanud kommentaari sisust aru. Samuti ka sama kirjutaja teisest kommentaarist.
Üldiselt ma ennast muidu rumalaks inimeseks ei pea.
Ja kust sa seda välja lugesid, et norisin? See, et julgesin öelda, et konkreetse kommentaatori väljendumisoskus on segane, on norimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 12:18; 04.02 14:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalumine- kuidas on õigem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.