Esileht Ilu ja tervis Kaalus juurde võtmine. Rinnad.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kaalus juurde võtmine. Rinnad.

Postitas:
Kägu

Ei teagi, kuhu rubriiki mu teema võiks sobida, aga mure on suur. Viimasest sünnitusest on möödas 2 aastat. saavutasin raseduse eelse kaalu üsna kergelt ja kõik võiks justkui hästi olla, aga nüüd on mure rindadega. Õigemini, neid polegi 🙁 Kui enne oli prink 75B, siis nüüd ei ole sellist mõõtugi olemas- reaalselt ka tühjad nahad. See on nii kohutav ja mu enesehinnang on täiega nullis, ei julge oma mehe ees ka alasti olla. enam. Olen terve elu teinud trenni ja jälginud toitumist, sest ei taha paksuks minna, aga nüüd olen meeleheitel- Kas kaalus juurde võtmine võiks aidata rindade normaliseerumisele juurde? Ehk on kellelgi kogemusi või muid lahendusi, iluopp oleks kiire lahendus, aga see kahjuks ei sobi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

millal imetamise lõpetasid? peale lõpetamist ongi tühi nahk, aga mõne aja pärast vorm taastub.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Imetamise lõpetamisest möödas 5 kuud. Mul 3. laps, eelmiste lastega pole asi nii hull olnud. On olnud natuke pehmemad, aga nüüd on ikka nii jube …

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

oota veel natuke. taastumine võtab aega.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rinnad on selline kehaosa, mida on võimalik erinevate rinnahoidjate abil näidata sellistena, nagu ise tahad. Ma ei teagi teist kehaosa, mida saab riietusega nii hästi mõjutada. Katsu sa koledat nina varjata või hõredaid juukseid.
Rindadega ei ole nii, et käid tänaval ja tunned, et kõik vaatavad.
Sa ise ja sinu mees olete su rindade jaoks kõige lähedasemad inimesed, te võiks siiski mõelda, et füüsilise välimusega võib kõike juhtuda ja rindade muutumine on osa elust.
Vabandage väga, aga ma ei hakka vist kunagi aru saama, kuidas just rinnad nii paljude naiste enesehinnangut mõjutavad.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, kuhu pekk läheb, ei oska keegi ennustada. Trenni teed, aga kas ka rinnalihaste harjutusi? Naised tavaliselt ei tee. Ja kannad ikka õiget rinnahoidjat?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rinnad on selline kehaosa, mida on võimalik erinevate rinnahoidjate abil näidata sellistena, nagu ise tahad. Ma ei teagi teist kehaosa, mida saab riietusega nii hästi mõjutada. Katsu sa koledat nina varjata või hõredaid juukseid.

Sa ise ja sinu mees olete su rindade jaoks kõige lähedasemad inimesed, te võiks siiski mõelda, et füüsilise välimusega võib kõike juhtuda ja rindade muutumine on osa elust.

Vabandage väga, aga ma ei hakka vist kunagi aru saama, kuidas just rinnad nii paljude naiste enesehinnangut mõjutavad.

Ilmselt sellepärast, et suurte prinkide rindadega naisi promotakse igal pool (plaktid, ajakirjad jne) ja see on iluideaaliks saanud.  Saledad naised suurte tissidega.
Minu puhul on ilmselt sama lugu, et tunnen end alaväärsena seetõttu. Peegelpilt ei meeldi rindade osas, muus osas on kõik hästi, trimmis keha, aga tissi pole. Mehega voodis olles tekib automaatselt blokk ette, kui ta rindasi puudutab. Minu mehe sõnad: ”Rinda peab olema niipalju, kui pihku mahub, ülejäänud juba boonus” , aga nüüd pole midagi pihku võtta, need nahad ei täida eesmärki. Oma riided olen ka välja vahetanud lohvakate vastu.
Võib tõesti olla, et asi on minu jaoks pigem psühholoogiline ja ei peaks end sellepärast nii halvasti tundma, aga see mõjutab mind igapäevaselt. Vaagnalihaste trenniga alustasin kohe, õnneks selle poolega muret ei ole, kahju, et rindasi kuidagi treenida ei saa.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, kuhu pekk läheb, ei oska keegi ennustada. Trenni teed, aga kas ka rinnalihaste harjutusi? Naised tavaliselt ei tee. Ja kannad ikka õiget rinnahoidjat?

Milline on õige rinnahoidja?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imetamise lõpetamisest möödas 5 kuud. Mul 3. laps, eelmiste lastega pole asi nii hull olnud. On olnud natuke pehmemad, aga nüüd on ikka nii jube …

Oota veel. Mul oli sama. Umbes 2-3 kuud peale imetamise lõpetamist saavutasid rinnad sellise tühja oleku, aga umbes aasta peale imetamise lõpetamist olid rinnad tegelikult suuremadki kui enne lapsi, lihtsalt mitte enam nii pringid. Enne lapsi oli mul 80A ja seegi korv tühjapoolne, aasta pärast imetamise lõpetamist oli 75B või 80A, kusjuures enam üleliigset tühja ruumi korvis polnud. Kaal oli täpselt sama.

Hiljem võtsin tasapisi isegi mõneks ajaks lausa 7 kg juurde, aga rinnad ei suurenenud üldse. Lihtsalt kõht ja kintsud läksid jämedamaks, tekkis tselluliit ja isegi näost nägin paksem välja. Kui end käsile võtsin ja kaalu jälle normi sain, siis rinnad olid ikka samasugused kui enne.

Kui soovid, võid suurema polsterdusega rinnahoidjaid kasutada. Mõni aeg tagasi oli mitmel pool müügil suur valik nn bombshell rinnahoidjaid, millega sai A korvist C korvi teha jne. Naha taastumine võtab palju kuid, isegi aastaid aega, samuti nahaaluse rasvkoe. Rinnalihaste harjutused kindlasti parandavad piirkonna vereringet ja toonust ning annavad rindkerele parema vormi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rindadele mõjub tavapärane gravitatsioon, mis tõmbab neid allapoole. Ehk toestav rinnahoidja, mis tõstab nad ülespoole tagasi. Või õigemini ei lase neil alla rippuda.

Ja gravitatsioon mõjub 24/7/365. Kui nädalavahetusel vabalt võtta, siis pole sest tolku.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õigust rääkis see kägu, kes ütles, et mõne aja pärast rind mingil määral taastub. Ei mõista, miks tema arvamust miinustati.

Mul on neli last, keda kõiki olen pikalt imetanud. Ühte isegi kaks aastat. Pärast imetamise lõppu on alati olnud rinnad nagu tühjad nahad. Muidu olen suur 75B või väike 75C. Iga kord on rind mõne aja pärast kuigivõrd taastunud. Selles mõttes, et ega sa enam ilusat prinki rinda ei saa, aga päris tühjaks rinnad siiski ei jää. Kuidagi täituvad siiski uuesti, kuid kahjuks enam kikki ei nagu noorena ei hoia. Aga siinkohal ei tohi imetamist süüdistada. Nii juhtub ka naistega, kes ei imeta. Raseduse ajal lihtsalt hormoonid muudavad neid asju kuidagi niimoodi, et pärast lapse sündi pole rind enam nagu enne.

Korralik rinnahoidja on tugikaartega ja push-up. Ühesõnaga, toestab ja tõstab hästi ning muudab rinna kuju ilusaks.

Näiteks:  https://www.aboutyou.ee/p/calvin-klein-underwear/rinnahoidja-4463672

Kindlasti väldiksi sellist, ilma polstri ja tugikaarteta: https://www.denimdream.com/EE/et/toode/rinnahoidja-000qf1944e-calvin-klein_110330

Selline ei anna rinnakujule midagi juurde. Näitab lamedat rinda veel lamedamana ja kuju nagu polekski.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt sellepärast, et suurte prinkide rindadega naisi promotakse igal pool (plaktid, ajakirjad jne) ja see on iluideaaliks saanud. Saledad naised suurte tissidega.

Minu puhul on ilmselt sama lugu, et tunnen end alaväärsena seetõttu. Peegelpilt ei meeldi rindade osas, muus osas on kõik hästi, trimmis keha, aga tissi pole. Mehega voodis olles tekib automaatselt blokk ette, kui ta rindasi puudutab. Minu mehe sõnad: ”Rinda peab olema niipalju, kui pihku mahub, ülejäänud juba boonus” , aga nüüd pole midagi pihku võtta, need nahad ei täida eesmärki. Oma riided olen ka välja vahetanud lohvakate vastu.

Võib tõesti olla, et asi on minu jaoks pigem psühholoogiline ja ei peaks end sellepärast nii halvasti tundma, aga see mõjutab mind igapäevaselt. Vaagnalihaste trenniga alustasin kohe, õnneks selle poolega muret ei ole, kahju, et rindasi kuidagi treenida ei saa.

Kaaluks ikkagi oppi, kui see probleem juba nii häiriv on.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi ei ole kaalumuutuses, vaid jah, raseduse-imetuse ning… ajaline (gravitatsiooni 🙂 ) mõju.
Kui enesehinnang on tõesti nii tugevalt rindades kinni, siis peab jah iluoppi kaaluma hakata. Kindlasti ei paranda kaalus juurde võtmine olukorda (siis oled lihtsalt üldiselt pehmem rippuvate rindadega).
Samas trenni tegemine (kätekõverdused, korsetilihaste hea vorm) aitab kindlasti kenale büstile kaasa. Kui trenni armastad ja vorm OK, siis on probleem ilmselt pigem psühholoogiline kui tegelikult visuaalne.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaalu tõstmine ei pruugi aidata. Ma võtain rasedusega üle 20kg juurde ja ma nii ootasin, et saan ka lõpuks kasvõi korraks suuremaid rindu, kui A korv, tunda aga no ei tulnud rindadesse muhvigi. Sama rinnahoidja sobis kuni raseduse lõpuni 😄. Tagumik, kõht, kintsud ja lõualott ainult kasvasid.

Aga lase kehal tõesti natuke taastuda. Võib juhtuda, et peaaegu endine olukord taastub. Aga kui ei ja see nii jubedalt enesehinnangut mõjutab, on ju plastiline kirurgia olemas. Ka rasvaga täitmisest võib täitsa piisata, et vb ei olegi vaja üldse implantaate.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul kadusid rinnad teise lapsega. Paari aasta pärast sündis kolmas, raseduse ja imetamise ajal sain oma rinnad tagasi ja lootsin väga, et see nii ka jääb. Üritasin teadlikult mitte väga ruttu kaalu langetada (st oma algkaalu tagasi saada), aga peale imetamise lõppu (imetasin kõiki lapsi aasta) oli rinnahoidja taas tühi ja minul rindade asemel jälle ainult rippuv nahk, kuigi ülejäänud keha oli prink ja üsna heas vormis. Tegin regulaarselt rinnalihaseharjutusi jne. Nüüdseks möödunud 15 aastat, rind ikka sama, ei taastunud midagi. Aga jah, probleem on tegelikult endiselt mu peas alles, nt naistega saunas pole sellest ajast alates käinud, mehe ees riidest lahti ei taha võtta, isegi mammoloogi juures on piinlik (nägin, et mu digilukku oli peale visiiti kirjutatud “õhuke rind”, mis ei tulnud enesehinnangule ka eriti kasuks) jne. Nii et nüüd tagantjärgi mõtlen, et äkki oleks pidanud psühholoogi külastama või siis tõesti suurendusopile minema, raske on elada, kui häbened oma keha. Vanusega see muidugi tasapisi väheneb, olen õppinud ennast identifitseerima teisiti, kui ainult rindade kaudu, aga noorele naisele on see nõrk lohutus, et “ära muretse, küll ükskord 50-sena saad üle…

Teemaalgatajale soovin jõudu õige otsuse tegemisel!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oota umbes aasta. minul olid ka peale 2 lapse imetamist täitsa tühjad. Nüüd on noorimlaps 4-aastane ja olukord on täitsa okei. Muidugi ei ole nad nii pringid, kui enne lastesaamist, aga midagi katastroofilist ei ole, rasvkude on olemas ja sellist tühja tunnet ei ole nagu vahetult peale imetamise lõppu. Kaua taastumiseks läks, ega ei mäleta ka ju enam, see toimub ju aegamisi, mitte üleöö.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaalutõusu mõju rindadele on individuaalne ja geenides kinni. Mul oli ka vahepeal kaal erinevatel põhjustel päris kõrge ja väikesest B-st sai üsna kena C. Siis asusin allavõtma ja esimesena kadus rasvapolster just rinnapartiist, ainus mis oleks võinud ikka jääda.  Kadus ühtlaselt igalt poolt.  Geneetiliselt pole perekonnas ühelgi naisel kunagi olnud suurt rinnapartiid, kõik lamedamapoolsed kuigi kõigil lapsed imetatud. Peale sünnitust oli mul lausa E  aga nii kui imetamine lõppes kadus rinnast suurus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taastu see rind enam kunagi, ei ole mõtet hellitada tühja lootust. Lihtsalt naine ise harjub oma rinna kujuga ja õpib ajapikku leppima. Kui kaalus kõvasti üle terve keha juurde võtta, läheb rind suuremaks küll, aga seda tõesti vaid neil, kes ühtlaselt üle keha juurde võtavad. Kellel kaalutõus läheb kõik kõhule või kintsudele, neil ei aita isegi paksuksminemine rindadele midagi juurde anda. Kui ei suuda leppida, tuleb ikka opile minna. Aga õige on soovitus “oota umbes aasta”, mitte sellepärast, et midagi taastuks, vaid sp, et ehk sina ja mees harjute ära ja õpite leppima.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaaluga on jah kahjuks nii, et juurde võttes tekib rasvapolster kõige kiiremini sinna, kuhu ei tahaks ja kaalu alandades kaob kõigepealt sealt, kust ei tahaks. Kaalus juurde võtmine aitab kindlasti su rindu taastada, iseasi kas sa mujale juurde tulnud pekiga ei saavuta nokk kinni saba lahti situatsiooni.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et sa teed ikka õiget trenni? Rinnad ei saa olla tühjad nahad, kui sa treenid ka rinnalihaseid ning käelihaseid. Treenitud käe- ja rinnalihased annavad ka rindadele ilusa kuju. Kuidas ei ole olemas sinu suurusele rinnahoidjat? Kindlasti on, kuigi ehk mitte enam B-korv. Vaata poes ringi, igasuguseid mudeleid on. Üle võiks vaadata ka menüü, sest ilmselt peaksid kaalus mõne kilo juurde võtma. Paar-kolm kilo lisakaalu võib rindadega imesid teha.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Rinnad saavad olla küll tühjad nahad. Ka minul on nii, samuti peale lapsi, kasuks ei tulnud ka teismelise eas kaalukôikumised. Siis olin kergelt ülekaaluline, kaotasin ca 25kg rinnad DD-korvist B-korvini. Peale kahte rasedust (môlemat last imetasin 3-aastaseni) on mu rinnad konkreetselt venitusarmidega rippuvad nahad, ilma liialduseta. Käin regulaarselt trennis 170cm/55kg ja 30aastane aga kui istun rinnahoidjateta, siis on nahad nabani. Isegi mu vanaemal on ilusamad rinnad.
Rinnaopp on plaanis, mehel enda jutu järgi ükskôik aga mind ennast tohutult häirib. Tahaks kanda pluuse, kleite, mis alla rinnahoidjat ei vaja, käia trennis tavaliste sportrinnahoidjatega ja osta tavalist pesu ning bikiine. Praegu on valik väga väike mis selga passib ilma, et venitusarmid paistaks vôi nahk kuskilt välja tuleks/ripuks.</p>

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga õige on soovitus “oota umbes aasta”, mitte sellepärast, et midagi taastuks,

Kui mul oli kaal sama ja kasutasin sama rinnahoidjat (vahepeal polnud seda kasutanud, sest korv jäi suureks) ja aasta (tegelikult pisut vähema) pärast oli sama rinnahoidja rohkem täis, siis taastus ju.

Kõigil muidugi ei pruugi nii minna. Eks see ole sama teema, et mõnel muutub kaalu kogudes rind suuremaks, teisel mitte. Muidugi, kui inimene võtab juurde väga palju, siis lõpuks jagub seda lisarasva igale poole, aga vaevalt et see siin teemas huvi pakub.

Aga kui ka rind suuruse mõttes ei taastu, siis aja jooksul peaks rippumine ometi pisut vähenema selle arvelt, et nahk taastub. Jällegi, see on erinevatel inimestel erinev. Mõnel tõmbab nahk peale kaalulangetusega “suureks” jäämist kiiremini ja rohkem tagasi pringimaks, teisel vähem ja aeglasemalt.

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ilu ja tervis Kaalus juurde võtmine. Rinnad.