Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaalust alla võttes näost koledam?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kaalust alla võttes näost koledam?

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on märganud,et kui inimene dieeti peab või on hulka kilosid kaotanud siis nähakse näost justkui kehvem välja?

Kahvatum, hall, elutu.

Paksem nägu pole kujult atraktiivne, aga siis nägu kuidagi rõõsam ja tervem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole märganud. pigem tulevad just näojooned ilmekamalt välja. Paksud on näost kõik ühesugused täiskuud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See efekt tuleb siis ilmselt rohkem esile, kui kaalulangus on väga järsk või tekib vitamiinipuudus. Kindlasti on ka vanematel seda rohkem. Tüsedus ei kaunista küll nägu, aga ta mahendab natuke kortsusid (muidugi mingi piirini). Samuti on teatud ümarus põskedel kenam kui päris sissevajunud lohkus põsed. Aga üldiselt on ju saledam kergem olla, parem end liigutada (kui ei ole end just nõrkemiseni näljutatud, nii et liigutamine on juba seepärast raske), figuur kenam, see peaks negatiivsed mõjud üle trumpama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, miks peaks kaalulanguse korral näost hall olema? Jumestus ja solaariumid on ju endiselt olemas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, miks peaks kaalulanguse korral näost hall olema? Jumestus ja solaariumid on ju endiselt olemas?

ilmselgelt ta mõtles inimesi, kes neid ei kasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastupidi, inimene muutub hoopis näost ilusamaks, kui punnpõsed ja lõualoti ära kaotab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust see Anna Jankelevitš on näost lausa iludus, kui kaalust alla võttis. Enne oli tavaline värvitud paks baaba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust see Anna Jankelevitš on näost lausa iludus, kui kaalust alla võttis. Enne oli tavaline värvitud paks baaba.

Tema on just näost ära kuidagi vajunud, juuksed hõredad. Kuidagi
õnnetuma olemisega ka, enne oli särav ja rõõmus. Tema oli üks väheseid, kellele paksus sobis.

Aga muidu on küll osad kaalulangetajad hiljem näost rohkem kortsus ja näevad vanemad välja. See on muidugi vanemate inimeste teema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu meelest on paksud näost nii koledad. Alati imestan, et miks teevad kulmud jne korda, kui nii kole tulemus.
Just jooksis facebookis mingi hambapasta reklaam, kus paks sättis end ja hambad irevil. Pidi vist olema ilus. Ma mõtlesin ainult, et võtku 20 kg alla. Küllap paksud harjuvad oma kuunäoga ja hakkavad seda kenaks pidama ka teiste juures. Ei saa aru, et see kole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen kõhna näoga ja kui võtan kas või mõne kilo maha, annab näost kohe tunda ja kortsud tulevad rohkem esile. Sõbrannad täiskuud ja minu vanuses, nii siledad 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen kõhna näoga ja kui võtan kas või mõne kilo maha, annab näost kohe tunda ja kortsud tulevad rohkem esile. Sõbrannad täiskuud ja minu vanuses, nii siledad 🙂

40+ ja 50+ on see kaalulangetamine jah juba nii ja naa. Näost võid minna palju koledamaks ja vanemaks, just tuleb rippuv lott lõua alla. Mul üks sõbranna võttis 20 kg maha, lisaks näole on ka keha nüüd kuidagi lontis ja lodev. Mõtlen küll, et pringi paksuna ta oli kenam. Ega ta nüüd nii meeletult paks ei olnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

40+ ja 50+ on see kaalulangetamine jah juba nii ja naa. Näost võid minna palju koledamaks ja vanemaks, just tuleb rippuv lott lõua alla. Mul üks sõbranna võttis 20 kg maha, lisaks näole on ka keha nüüd kuidagi lontis ja lodev. Mõtlen küll, et pringi paksuna ta oli kenam. Ega ta nüüd nii meeletult paks ei olnudki.

Sina vaatad pealiskaudselt, aga tema süda ja liigesed ainult võidavad selle 20 kg kaotusest ning see on olulisem argument kui näolapi siledus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

maovähendusoperatsioon on kehale räige hoop ja inimene näeb seetõttu vilets ja haige välja. kui alla on võetud tervislikult, siis pole sellist “halli efekti”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina vaatad pealiskaudselt, aga tema süda ja liigesed ainult võidavad selle 20 kg kaotusest ning see on olulisem argument kui näolapi siledus.

Ega mina ei vaidle selle vastu, et igal juhul on kaalust mahavõtmine tervislik. Nägu saab ju ka trimmi tõmmata ja kehale trenni teha, kui välimus on oluline. Siin oli küsimus, kas nägu läheb koledamaks, kui kaalust maha võtta. Vanemal inimesel võib natuke vanemaks minna küll, oli minu vastus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks oleneb palju inimesest. Kes läheb kaunimaks, kes mitte.
Töökaaslane teeb fitlap-i ja tõesti näost koledaks läinud. Nägu kuidagi alla vajunud ja loppis, vaod tekkinud, kurnatud ja väsinud ilme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töökaaslane teeb fitlap-i ja tõesti näost koledaks läinud. Nägu kuidagi alla vajunud ja loppis, vaod tekkinud, kurnatud ja väsinud ilme.

Õudne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

maovähendusoperatsioon on kehale räige hoop ja inimene näeb seetõttu vilets ja haige välja. kui alla on võetud tervislikult, siis pole sellist “halli efekti”.

See oleneb ilmselt vanusest – noorematel on nahk elastsem, tõmbab koos kaaluga kenasti tagasi ja kaalulangus tuleb välimusele igal juhul kasuks.

Ise olen 53-aastane ja võtsin 50+ vanuses pooleteise aasta jooksul “tervislikult” (st ilma maovähenduseta, puhtalt dieet + trenn) alla 55 kg. Minu välimusele mõjus see küll kehvasti – nahk ripub ja hoolimata regulaarsest (aparaadi)hooldustest ning kvaliteetkosmeetikast olen näost ikka üsna hall ja plass. Igatahes tuttavad, keda kaua näinud ei ole, ei kilka mind nähes “küll sa näed kena ja sale välja” … pigem uuritakse, et ega mul vähki või südamehaigust ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt. Noor inimene on ilus, kui ta on sale (see ka noore loomulik olek), aga kuskil 40+ on juba pisut liigset kehakaalu ilusam (mitte paks, vaid mõned lisakilod). Neid luidraid 50-aastasi, kes iga ampsu jälgivad, et 50 kilo kaaluda, on kahju vaadata, sest nad ise ju arvavad, et on väga ilusad, tegelikult aga on kortsus ja kondised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt. Noor inimene on ilus, kui ta on sale (see ka noore loomulik olek), aga kuskil 40+ on juba pisut liigset kehakaalu ilusam (mitte paks, vaid mõned lisakilod). Neid luidraid 50-aastasi, kes iga ampsu jälgivad, et 50 kilo kaaluda, on kahju vaadata, sest nad ise ju arvavad, et on väga ilusad, tegelikult aga on kortsus ja kondised.

Paks on rääkinud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ja naa. Piret Kalda näiteks on ka saledana ilus. Võib-olla oleks nägu paksemana siledam, aga ega ta siis nii kena ei oleks kui praegu.
Ega need luukõhnad keskealised tõepoolest väga ilusad ei ole – lisaks näole pole ka keha ilus, kondised põlved juba lõdveneva naha all jne, aga samas ega paks kuunägu ka just kuigi atraktiivne pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen märganud. Paljude puhul mõjub kaalust alla võtmine positiivselt, st teeb näo kenamaks, aga on ka neid isendeid, kelle näo kuju võtab koledama ilme ehk muudab näo ebaproportsionaalsemaks. Ilmselt tegemist osade inimeste eripäraga, kus nende loomulikud proportsioonid on nihkes. Mis jumesse puutub, siis see on otseselt seotud toitumisega ja reeglina toituvad ebatervislikult siiski need paksud või siis ülikõhnad, keda siiski on vähem kui ülekaalulisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole küll kohanud kedagi, kes kaalu kaotades näost koledamaks oleks läinud.
Küll aga olen näinud väga väga palju neid, kes kaalust juurde võttes on näost koledamaks läinud. Nägin sel nädalal tv-s näiteks Ingrid P.-i. Oioi, mis on juhtunud. Ja minuteada on ta vegan. Kuidas see võimalik on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3065789:

See oleneb ilmselt vanusest – noorematel on nahk elastsem, tõmbab koos kaaluga kenasti tagasi ja kaalulangus tuleb välimusele igal juhul kasuks.

Ise olen 53-aastane ja võtsin 50+ vanuses pooleteise aasta jooksul “tervislikult” (st ilma maovähenduseta, puhtalt dieet + trenn) alla 55 kg. Minu välimusele mõjus see küll kehvasti – nahk ripub ja hoolimata regulaarsest (aparaadi)hooldustest ning kvaliteetkosmeetikast olen näost ikka üsna hall ja plass.

Sa selle peale ei tule, et sinu välimuse on rikkunud need 55 üleliigset kilo, mis sa endale selga sõid, mitte nende maha võtmine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu ema oli 55, kui äkki arvas, et oleks aeg alla võtta. poole aastaga vananes näost 15 aastat. enne oli veel enam-vähem sile, nüüdseks ainult kortsupuru. ei ole kena.
noorematel on kergem alla võtta, nahk tõmbab ka tagasi. vanematel enam mitte nii väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastupidi, inimene muutub hoopis näost ilusamaks, kui punnpõsed ja lõualoti ära kaotab.

võibolla vaid siis, kui enne kaalus 150-200 kg ja nüüd on 100kg.
üldiselt sõltub see ka vanusest ja kaalukaotuse suurusest.

kui nt keskealine 100kg hakkab suure hooga kaalu alandama ja jõuab juba oma ideaalkaalu piirideni (55-65kg), siis ta nägu on kortse täis nagu 70aastasel.
samas, kui ta suudab jääd pidama nt 75-80kg kanti, tundub ta küll suht kobe.

lõualott võib tekkida ka ideaalkaalus teismelistel, kui ta hoiab pead vales asendis või on selleks geneetiline soodumus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3065789:

Ise olen 53-aastane ja võtsin 50+ vanuses pooleteise aasta jooksul “tervislikult” (st ilma maovähenduseta, puhtalt dieet + trenn) alla 55 kg. Minu välimusele mõjus see küll kehvasti – nahk ripub ja hoolimata regulaarsest (aparaadi)hooldustest ning kvaliteetkosmeetikast olen näost ikka üsna hall ja plass.

Sa selle peale ei tule, et sinu välimuse on rikkunud need 55 üleliigset kilo, mis sa endale selga sõid, mitte nende maha võtmine?

Ma pole enda teada vastupidist väitnudki.

Minu kommentaar, mida sa valikuliselt boldisid, oli tegelikult küll vastuseks kommentaatorile, kelle sõnul mõjub kehale raskelt ainult maovähendus, mitte kaalulangetus loomulikul teel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

40-50 aastaselt on see oht küll, et näonahk enam ei taastu, kui polster alt ära kaob, kortsud süvenevad. Aga selleks peab kaotatud kaal olema ka üsna suur, alates 15 kilo vast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paks on rääkinud…

Pean siis objektiivsuse huvides lisama, et ise olen suht sale. Paksu ja luidra vahel on ka normaalkaal, mis vanuse kasvades teatavasti tõuseb, ma jään sinna. Ja kuigi ise tunnen, et võiks küll mõni kilo kergem olla, nagu keskkoolis, siis ega see normaal(ideaal)kaal ilmaasjata minu vanuses pole suurem kui 18-aastasel, niisiis olen oma kaaluga üsna rahul. Keskkooliaegses kaalus olles oleksin kindlasti rohkem kortsus. Aga normaalkaal pole mingi kuunägu ometi, tüüpiline perekool, muud ei eksisteeri kui äärmused, kui on paar lisakilo, siis kohe kuunägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma 40a, võtsin 20kg alla, oma 10a tuli hoobilt näkku juurde, tekkisid kortsud ja rippuv lõualott, trenni teen palju, aga ega see nahka kokku ei tõbma, kõhunahk ripub ka inetult ja rinnakorv vähenes E pealt B peale, need ripuvad kah poole kõhuni

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin sel nädalal tv-s näiteks Ingrid P.-i. Oioi, mis on juhtunud. Ja minuteada on ta vegan. Kuidas see võimalik on?

Üleminekuiga. Enamusele mõjub, geneetiline.

innakorv vähenes E pealt B peale, need ripuvad kah poole kõhuni

B ei saa küll kuidagi kõhuni rippuda, ehk ainult siis, kui on väga lühike ülakeha.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaalust alla võttes näost koledam?