Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaalust alla võttes näost koledam?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kaalust alla võttes näost koledam?

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on märganud,et kui inimene dieeti peab või on hulka kilosid kaotanud siis nähakse näost justkui kehvem välja?

Kahvatum, hall, elutu.

Paksem nägu pole kujult atraktiivne, aga siis nägu kuidagi rõõsam ja tervem?

Rõõmus ja terve on ikka meeleseisundiga seotud. See hall, elutu ja kahvatu viitab sellele, et organismis on midagi väga puudu ja inimene tunneb end kehvasti. Kui ikka tervislikku kaalulangetamist on järgitud, siis inimne on kaalu langetades ikka kordades rõõmsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nendel inimestel veab, kes on loomu poolest ümmarguse näoga. Mul on üks sõbranna, isegi kui 20 kilo alla võttis, nägu on ikka ümmargune. 45-aastane on ja sisuliselt mingeid kortse pole, ühesugune ümmargune nägu eluaeg olnud, vahet pole, kas 20-30 kilo siiapoole või sinnapoole, mingit halli lohkuvajunud nägu ei tule sealt. Aga mõni jälle on kitsa näoga ja kui alla võtab, siis esimesena lähebki see kitsas nägu veel rohkem lohku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paksu ja luidra vahel on ka normaalkaal, mis vanuse kasvades teatavasti tõuseb, ma jään sinna. Ja kuigi ise tunnen, et võiks küll mõni kilo kergem olla, nagu keskkoolis, siis ega see normaal(ideaal)kaal ilmaasjata minu vanuses pole suurem kui 18-aastasel, niisiis olen oma kaaluga üsna rahul.

Paks on veelkord rääkinud – normipiirides ikkagi, mhmh 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaalust alla võttes näost koledam?