Esileht Ilu ja tervis Kaalutajad:)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaalutajad:)

Postitas:
Ibeme

Nii, plaan siis (taaskord) hakata kõvasti trenni tegema ja söömist jälgima, et suve alguseks oma kaalunumbrid veits paremaks saada!
Tulemas juubel ka mai lõpus,nii et võiks ju!
Kes sooviks ühineda Kaalutajatega, andke teada, hakkaks koos rassima!:)
Teeks nii, et nimekiri läheks lukku 22.03:)
Ise olen 173 cm pikk ja kaalun 75 kg, plaan on saada see kaal tagasi vähemalt 66kg peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kaalutajad:)

Ennem uue teema tegemist vaata väheke ringi. Siin mitu gruppi juba kaalutavad. Miks just sinuga peaks?
Selleks ainult registreerisidki?:D

Please wait...
Postitas:
Berkana

Mina küll ühineks, sest eelmine grupp on alustanud juba 3nädalat tagasi ja nüüd nagu hilha nendega liituda vist.
Ma 164cm ja 65kg. Kuna täna algas kevad, siis suveks 10 kg vähem kaalun 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaalutan, aga omaette. Mis kasu sellest võiks tõusta, kui võõrastele oma kaalunumbreid avalikustan?
Olen teinud korrektuurid toitumises ja liikumises. Magusaarmastajana on olnud raske loobuda ¨okolaadist, jäätisest vm. Liikumisharjumused olid minimaalsed, nüüd kõnnin iga päev vähemalt 45minutit kiiret kõndi. Päris nauditav ja hakkab harjumuseks saama, aga vahest peab ennast ikka kõvasti tagant torkima. Kaal langeb tasapisi, aga võiks kiiremini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu 15.42 tunnen huvi just sellepärast, et mina käin ka kõndimas (tempokalt), kuna joosta ei meeldi. Alustasin see nädal ja üritan nädalas 4 päeval kõndida u 6 km päevas. Mõne nädala pärast ehk 8 km. Kas sa oled juba pikemat aega kõndinud ja kui palju see natuke kaal langeb on, kas 0,5 kg nädalas? Toitumisest niipalju, et päris magusast ma ei ole loobunud, päevasel ajal ikka luban vahel aga õhtusi söömisi piiran tugevamalt, st nädala sees kui pole mingi üritus vms siis peale 19.00 ei söö, kui ainult midagi lahjat (porgand, keefir) ja muidu ka üritan tervislikult toituda (väldin toitude praadimist ja söön värsket juurvilja, puuvilja).

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Kaalutajad:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.