Esileht Lapse ootamine Kaalutõus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kaalutõus

Postitas:
Kägu

Tere,

ma olen 19nädalat rase ja kaalutõus peaaegu 2 kilo rohkem kui peaks. Alustasin normaalkaaluga 54.5kg ja praegu olen 61.4kg. Söögiisu on küll korralikult tõusnud, kuid söön ja näksin tervislikke asju, olen aktiivne ja ainevahetus pole ka muret põhjustanud. Samas kaalunumber on igal hommikul tõustes jälle suurem kui eelneval hommikul ja varsti ma ei julge sinna enam astudagi vist. 😛
Kaal hakkas kiiremini tõusma nüüd viimase 1,5nädala jooksul.

Kas ja millal peaks üldse muretsema? Kujutan ette, et järgmisel ÄE visiidil saan korraliku loengu kaalu ja söömise osas. Kuidas teil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

19-24n oli mõlema raseduse ajal kaalutõus minul kõige suurem. See ka igati loogiline, kasvuspurt lapsel ja eks isu ka siis paljudel endal kasvab. Peale seda tuli jälle vàhem. Sa natuke ogaraks ei làhe selle kaalumisega? Iga päev… no ma ei tea. Kui veel tursed peaksid tekkima, siis oled puha vaimuhaige valmis oma kaalubumbri pärast. Näitena võin tuua, esimese lapse ajal võtsin juurde lõpuks 20kg, haiglast koju sain, oli alles +4kg. Samas teisega võtsin juurde ainult 10kg ja noo see oligi reaalne pekk, mis alles jäi. 😁 Kaalunumber ei näita mitte kui midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa seda järge pead, et mitu kilo liiast? Võta rahulikult!
Mul tuli 18kg juurde, mõlema rasedusega ja eelkõige just raseduse keskel. Sõin küll pisut rohkem, aga siiski tervislikult. Ämmaemand ei öelnud midagi halba. Lapsed terved ja tublid.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Kaalutõus