Esileht Lapse ootamine Kaalutõus 7nädalat

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaalutõus 7nädalat

Postitas:

Tere

Mul täna 7+2 ja mul kaalutõus juba 1,3kg. Ja ma tõesti tunnen ennast niii suurena, kõht on pekine ja talje hakkab ära kaduma. Samas ma ei suuda olla söömata, iga 2h tekib meeletu söögiisu, nagu poleks nädal aega süüa saanud. Ja ega kõik toit ei lähe ju alla st ma ei saa süüa nt liha ja salatit, sest mul ajab nt liha iiveldama. Ja üldse kogu aeg on eri asjad, mis ma süüa saan ja see mille järgi on isu, on tavaliselt “rämps”.. Kohutav, ma ei tea mida teha, ei taha ju 30kg ka juurde võtta rasedusega. Kas kellegil veel nii olnud?

Pikkus 166
Kaal raseduse päris alguses 65,3
Hetkel 66,6

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:09; 11.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mul oli kunagi nii, võtsin kõvasti juurde ja peale sünnitust võtsin aastaga 35kilo alla. Nüüd tagant järele vaadates ma ei teeks seda enam oma kehaga. Vaata palun üle ehk sööd rasedate vitamiine mis tekitavad sellist iiveldust ja tungi süüa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:47; 11.05 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, võtan ainult foolhapet ja D vitamiiini ja räni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:09; 11.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on niisama eripära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:47; 11.05 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa rohkelt vett juua ning suurte portsude asemel väiksemaid koguseid süüa. Mina olen palju teed (pigem siis tõmmiseid) joonud ning erinevaid köögi- ja puuvilju närinud. Korraga pigem vähem, aga tihedamalt. Eks natuke tuleb iseloomu ka kasvatada ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul polnud alakaalu ka alguses, siis proovi veidi tagasi söögiga tõmmata. Muidu võib ikka väga raskeks lõpus minma. Aga vb keha lihtsalt paistes ja vett ka täis.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju eriti palju, mul kõigub kilo juba päeva lõikes. Võib olla, et praegu paisudki rohkem ja hiljem vähem. Muidugi igaks juhuks tasuks jälgida ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega võtsin ka kohe enne esimest visiiti juba 2 kg juurde kaalust. Kaalu tuli lõpuks 15 kg juurde. Sellest 7 kg jäi haiglasse ja ülejäänu kadus kuu ajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,3 on nii väike number et see võib olla lihtsalt kõikumise piires. Ega sa enne rasedust ju ka iga jumala päev täpipealt 65,3kg ei kaalunud.

Mul 14 nädalat ja +4kg, aga ämmaemandalt pahandada ei saanud. Karantiiniajal on vähem võimalusi ennast liigutada. Eelmiste rasedustega võtsin 15kg juurde, aga 1. trimestril peaaegu mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kaalutõus 7nädalat