Esileht Lapse ootamine Kaalutõus juba raseduse alguses

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kaalutõus juba raseduse alguses

Postitas:

Olen viimased aastad kaalunud nii 58-59 kg, stabiilselt.
Detsembris sain teada rasedusest, hetkel nädalaid 5+6 ja kaal aina tõuseb, hommikul näitas 61 kg.
Olen teadlik toituja, joon palju vett, peale 18 ei söö, saia ja magusat ei tarbi, kartulit ei söö, magusaid jooke ka mitte. Lõuna ajal eelistan suppe jms. Uskumatu lausa, kui sellise tempoga jätkan, siis 40 näd olen 100 kg. Liigun palju jala tänu koerale, samas näljutada rasedana ka ei soovi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 09:45; 15.01 10:38; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhukinnisust ei ole? Mul on see nr 1 kaalutõstja.
Samuti võib olla tegemist vedelikupeetusega, jalad ei ole turses?

Endal on sama mure, kohe pärast testi tuli paar kilo juurde ja just tagumikule ja reitele. Söömises muutusi ei teinud. Täitsa lõpp, arst ütles, et kuni 20. nädalani ei tohiks üldse juurde tulla või minimaalselt. Jälgin väga toitumist aga mingit tulu ei ole, ikka tuleb juurde, ma pole aru saanud, kustkohast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõht suht kinni jah:( Tarbin vedelikke vist palju, öösel käin vähemalt 2 x. Jalad turses vist pole, kõik muu ok, ei iivelda ja oksenda, rinnad vaid ülivalusad. Söögiisu ka pole , midagi nagu ei isuta, vahepeal lausa sunnin ennast sööma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 09:45; 15.01 10:38; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, mulle äe ütles et pisema kaaluga naised võtavadki rohkem juurde ja see on täiesti normaalne. 20kg pidi nende puhul täiesti okei olema. Küll aga kui oled algselt juba 75+kg , siis võiks jääda max 10kg piiresse tõus. 🙂
Kui sa ka ise tead et toitud teadlikult, siis pole vaja muretseda. Järelikult organism paneb vajaliku beebile. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 2 esimese rasedusega oli ka kohe algusest peale kõht kinni ja nii kogunes juba 8.nädalaks mul 3-4kg, esimese rasedusega tuli lõpuks kokku 20kg, teisega 25kg.
Nüüd ootan kolmandat, hetkel 7+2 ning veel ei ole juurde võtnud. Mis ma seekord teisiti teen – ma söön iga hommik 2-3 kiivit koorega, see hoiab mul kõhu töös!
Praegu veel küll vara hõisata, kuid meel on mul rõõmsam küll kuna pole hetkel juurde võtnud, eks näis mis lõpuks koguneb ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda hilisemat kaalu ei kardagi, olen eelnevatega võtnud juurde 24 kg ja 16 kg, kaal langes imetades ja kärutades paari kuuga kiirelt. Lihtsalt raseduse lõpus olen nagu maakera ja lapsed parajad ligi 4 kg trullakesed????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 09:45; 15.01 10:38; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kaalutõus juba raseduse alguses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.