Esileht Lapse ootamine Kaalutõus raseduse alguses

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaalutõus raseduse alguses

Postitas:
Kägu

Kui palju tõusis teil kaal esimesel trimestril? Sh palju oli algkaal ja sealt edasi nädalate kaupa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui palju tõusis teil kaal esimesel trimestril? Sh palju oli algkaal ja sealt edasi nädalate kaupa.

Pikkus 160cm, algkaal 52kg.

6ndl +1,5kg
8ndl +2kg
9ndl algas ja kõigub +2,5kg juures.
St hetkekaal 54,5kg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esimesel trimestril tuli kohe +6kg.
Algkaal 50. Lõppkaal 68.
Õnneks ämmakas ei öelnud midagi. Esimese lapsega oli sama, ju siis minu keha eripära, et kohe hakkab koguma. Maha läks paari kuuga imetades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikkus 170, kaal 76. Praeguseks hakkab 13. nädal täis saama ja kaalu juurde tulnud 1 kilo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

9+ nädal jookseb ja kaal alla läinud 2,5 kg. Olin alguses 57, nüüd 54,5 kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna olen kõigi kolmega hirmus oksendaja ja iiveldaja olnud, siis ühegagi pole juurde esimesel trimestril võtnud, vaid alla. Esimesega kaotasin 4kg, lõpuks juurde võtsin 11kg
Teisega kaotasin 10kg(jep 10), ja juurde võtsin 6kg, seega sünnitama läksin väiksema kaaluga, kui rasestudes.
Nüüd kolmandaga võtsin 4kg alla, hetkel juurde võtnud 7kg, umbes 5-6 nädalat veel rasedust minna.
Algkaal kõigiga nii 70 kanti olnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

12

Algkaal 58 kg (siiasinna väikese kõikumisega).
Tänaseks näitab kaal 59,3 ehk siis juurde tulnud 1,3 kg.
Iiveldust ega oksendamist ei olnud ega ole siiani. Sõin kõike normaalselt.

Please wait...
Postitas:
Anra

Pole ühegi raseduse esimesel trimestril juurde võtnud, esimese pojaga 8 kilo alla, teise pojaga 6 kilo alla ja nüüd ma täpselt ei teagi. Oksendasin kõige vähem senistest rasedustest, aga ikkagi igapäevaselt. 3-4 kilo vist läks ikka alla. Olen 182 cm pikk ja ülekaalu ei ole olnud kunagi, lapsed kasutasid mu viimsed varud ära 😀 Praegu 24+1 ja 5 kg juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimesega võtsin alguses 1 kilo alla, ei oksendanud ja 16+ nädalaks olin selle kilo tagasi saanud.

Teisega võtsin kuni 17 nädalani alla 4 kilo, ei oksendanud samuti. 20+ nädalaks sain tagasi 1 kilo.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine Kaalutõus raseduse alguses