Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaalutõus raseduse lõpupoole

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kaalutõus raseduse lõpupoole

Postitas:

Hei!

Kui palju raseduse lõpupoole juurde võtnud olete? Ise 29+3 ja kaaku kokku 8 kilo, aga meeletu kõhukinnisus ja sellega varieeriäub kuni 2 kilo ülepäeviti. Mõtlengi, et mis täitsa lõpus siis saama hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kuni 11-15kg on okei aga see oleneb palju algkaalust, kuskil oli tabel/pilt ka kui palju miski kaalub kehas (lootevedelik, platsenta, veri, laps ise, enda kaalutõus jne). Otsisin ja leidsin – https://i.pinimg.com/originals/45/3a/1d/453a1dfe0f1d3341624814ae657d1d57.jpg
Mina 35+ ja juurde võtnud 8kg hetkel, aga eks see võib muutuda.

Kõht kinni? Söö kiivit, mulle aitas. Aitas ka porgand ja õunad, mida veel hetkel aedadest saada on. Lisaks aitab ka liikumine. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta üks hea suurem kogus magneesiumit saad kohe kõhu käima 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse lôpuks võtsin juurde 26 kg, algkaal 54. 3,5 kuu pärast sünnitust ja 6 kg veel üleliigsed. Liikun meeletult palju, et lahti saada. Haiglas jäi kohe 10 kg, laps kaalus 4 100 , ülejäänud siis platsenta, vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpus võib kaalutõus ka tursete arvel tulla. Ma ainuüksi raseduse viimasel kuul võtsin 6kg juurde (enne seda tuli 7 kuu jooksul kokku ainult 4-5kg). Pärast sünnitust ei saanud vetsust väljagi – tursed hakkasid kaduma 🙂
Kõhukinnisus võib ka sellest tulla, et emakas surub sooltele, need aga ei saa normaalselt liikuda (sooltel on vaja toimiseks ehk sisu edasitoimetamiseks rütmiliselt kokku tõmbuda) ja siis ongi ainevahetus aeglane. Ega muud ei aita kui sünnitus ise. Võib proovida leevendada nt keefiri, peedi, õunte jt kiudainete tarbimisega. Proovi maiustused ja pagaritooted menüüst välja jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaalutõus raseduse lõpupoole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.