Esileht Beebi ja mitmikud Kaameraga või tavaline beebimonitor?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaameraga või tavaline beebimonitor?

Eelmise lapsega 9 aastat tagasi kasutasin tavalisi Brittoni antenniga monitore, ajasid asja ära küll. Nüüd saab osta ka kaameraga beebimonitore.Peamise miinusena näen seda, et kaameraga monitor võtab enamasti nii palju voolu, et peaks olema seinas või siis akupanga küljes. Tundub tiba tüütu.

Millise firma monitore olete kasutanud ja milliseid soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:30; 16.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti kaameraga.
Ise kasutan Philips Avendi monitori.
Väga mugav- beebs magab mul kaisus suures voodis. Kui magama jääb panen padjad ümber,kaamera kõrvale ja ise lahkun teise tuppa.
Näeb last,vahest teeb häält ja niheleb ning jääb magama edasi.
Kaamerata siis peab iga piiksu peale ukse vahelt kiikama mis laps teeb. Mõnikord ukseragin või kriiksumine ise äratab lapse sügavast unest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelmisega.
Me alguses ostsime ka ilma kaamerata ja mitu korda ajasimegi lapse ise oma kontrollimisega üles.
Hiljem ostsime aliexpressist 35 euriga kaameraga monitori ja toimib ideaalselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole küll kummagi lapsega kaamerast mingit puudust tundnud. Aga no mul pole ka olnud paanilise kontrollimise sündroomi, iga nihelemist ja väikest häälitsust pole iial kontrollimas käinud. Seda, kas on väike unefaaside üleminek või tõsisem mure/ärkamine, saab küll vabalt hääle järgi ka aru.

Kuna minu lastel oli monitor peamiselt terrassil päevaunede tegemiseks ning magasid nad ikka 3-4 tundi korraga, siis mulle oli oluline eeskätt aku vastupidamine ilma vooluvõrku ühendamata. Ja mingil määral ka temperatuuriandur.

Teema autor, lähtu ikka oma kogemusest ja vajadusest. Kui Sind suurema lapsega kaamera puudumine ei häirinud, vaevalt see siis ka väiksemaga häirima hakkab. Või tundsid kaamerast mingis aspektis puudust? Aku vastupidavus on oluline, kui tahad last magama panna või ise viibida kohas, kus pole laadimisvõimalust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nõustun eelmisega.

Hiljem ostsime aliexpressist 35 euriga kaameraga monitori ja toimib ideaalselt.

Kas paneksid palun Aliexpressi lingi. Seal on päris suur valik kaameraga monitore.
Kas beebipoolne monitor vajab pidevalt voolu, kui kaua aku vastu peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:30; 16.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaameraga ja väga rahul. Minu laps keerab mõnikord oma jalad niimoodi pulkade vahele kinni, et ei saa ise enam välja, ilma kaamerata arvaksin, et nutab niisama ja ei teaks appi minna. Öösel kui nutab, saan kaamerapildist aru, kas pean minema või vähkreb end magama tagasi. Temperatuuri näitab kaamera ka, see on vahel väga kasulikuks osutunud. Lõunaunne jäädes joriseb tihtipeale mõnda aega, soojemal ajal lähen tavaliselt õue ja teen aias minda, ise vahelduva eduga pilti jälgides, aga hääl on maha keeratud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaameraga või tavaline beebimonitor?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.