Esileht Pereelu ja suhted Kaaslane ei vaktsineeri

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Kaaslane ei vaktsineeri

Postitas:
Kägu

Mu mees on hakanud mõtlema, et tema enam kolmandat doosi teha ei lase. On hakanud uskuma, et selle pideva vaktsineerimise taga on ikka kellegi suure ja vägeva huvid ja inimesi kasutatakse ära. Ega tegelikult ei olegi vahet, mis see põhjus tema jaoks on, muret teeb mulle muu. No OK, põhimõtteliselt saan aru, et see on tema otsus ja nii võikski ju olla. Aga mida see meile perena tähendab? Et me ei käi kusagil enam koos, sest mees lihtsalt ei saa sisse. Meil ei teki ühiseid kogemusi ega muljeid. Takkapihta – mis juhtub mehega? Ta jääb üksi diivaninurka konutama ja muserdub üha enam. Lõpuks on mul kodus kibestunud inimene, kes vihkab riiki ja elu tervikuna, pidades end ahistatuks ja tagakiusatuks. Vaatan praegu kõrvalt vaktsiinivastaseid ja mul on neist kahju. Kuidagi ei tahaks sellist õnnetut inimest enda kõrvale. Seega küsin teiste inimeste kogemusi, on kellelgi veel nii, et kaaslane ei ole nõus end vaktsineerima? Kuidas te sellega toime tulete?

Lahuta!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te pole ainsad, kellel taoline seis kodus on.  Küll aga võin üsna kindlalt väita, et kui sa nüüd arvad, et mees kibestunuks ja pereelu lõhki läheb tema mitte vaktsineerimise pärast, siis noh suure tõenäosusega nii läheb ka. Päris palju on siinkohal tegemist ikkagi suhtumisega. Kui on soovi, leiate tegevusi, mida teha ka nii, et mees saab ka osaleda nt kodused filmiõhtud, matkamine, uute kohtade avastamine, (kiirtestidega) sõpradel külas käimine/võõrustamine, koos kokkamine jne jne.

Ma olen ka vaktsineeritud, aga kolmandat doosi ma veel ei tea kas teen. Tutvusringkonnas on nii näiteid halbadest tagajärgedest vaktsiinist kui ka sellest, et oldi vaktsineeritud, aga haigestuti ikkagi VÄGA raskelt..

Nii et kui su mees otseselt riskirühmas ei ole, siis vast ei tasu nii kurjasti suhtuda, kui inimene kolmandat doosi teha ei soovi. Igaühe vaba valik ja kas see lõppkokkuvõttes on õige või vale, noh kes seda teab.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tekitab praegune olukord küsimusi. Mina ja mees oleme vaktsineeritud. Käime ringi nagu lubatud. Näitame aga passi. 3 doosi. Ja ometi sain positiivse testi vastuse. Ma võiks ju käia edasi, näitan vaid nõutud passi. olen enesetundelt terve.

Nt oleks miskit mida olen planeerinud. Nt reis. Kui paljud jätaks reisi ära kui saab reisile passi alusel. Aga tegelikult oled nakkusohtlik ikka. Aga testi ei nõuta.

Ega ma sedagi testi poleks teinud. Aga nö hull sugulane ütles et vanaema võib külastada ainult pärast testi . No ja hea oli et nii läks ja ma teada sain et olengi koroonas.

päris paljud läheks reisile

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehega on sama lugu. Hullem veel. Oma töökoha tõttu on talle pidevalt kättesaadav teatav kogus siseinfot nö riigiaparaadi toimimisest (mitte Eestis, vaid ühes teises Euroopa Liidu riigis) ja juba ammu räägib ta juttu, et kõiksugu piirangute ja meetmete eesmärgiks ei ole enam absoluutselt inimeste tervise kaitse ja viiruse leviku takistamine.
Alguses olin lihtsalt hämmingus, et minu kõige lähedasem inimene ajab sellist juttu. Ta tegi oma kaks vaktsiinidoosi ära jupp aega enne mind, sest riigitöötajatele tehti varem. Kolmandale ei lähe ja kavatseb venitada selle praegu lubatud 9 kuud ära. Üldiselt on ta aga seisukohal, et kohustuslik vaktsineerimine tuleb nagunii ja eks siis tuleb minna.
Igatahes, nüüdseks on vähehaaval, aga ilmeksimatult, hakanud toimuma asju, mis järjest enam viitavad, et tema jutul ongi alust. Ta ei ole uhuu, st ta ei arva, et inimkonda kiibistatakse või et vaktsiin su käe magnetiks muudab. Küll aga nt on täiesti veendunud, et pandeemia varjus tehakse eksperimenti, kui kaugele saab inimeste kontrollimise ja piiramisega minna, enne kui massid mässu tõstavad. Ja veel, et ravimifirmad ajavad kokku hiigelkasumit müües maha toodet, mis on u sama kasulik kui üleelmise hooaja gripivaktsiin. Pean tunnistama, et selle viimase väitega olen täiesti nõus.
Lisaks tuleb meil varsti ilmselt otsustada, kas vaktsineerida ka laps ja ma ausalt kardan seda hetke, mil me sel teemal raksu läheme. Laps on saanud kõik vaktsiinid, igal aastal teeme kõik ka gripivaktsiini, aga vaat see uus mrna oma on tema arvates seline, mida lapsele ei taha teha. Mu ainus lootus on, et äkki selleks ajaks tehakse valmis nö tavaline nõrgestatud viirusega vaktsiin, mille osas ta skeptiline pole.
Kõige hirmsam kogu selles loos on aga, et mu mees on tark. Kõrgesti haritud ja hinnatud oma ala spetsialist, eriala on reaalteaduste vallast, pea lõikab nagu koorelahutaja, teadmised on laialdased ja ta suudab probleeme lahendades näha suuremat pilti ning tuua sisse selliseid aspekte, mida paljud ei märka või tähtsaks ei pea. Talle makstakse oma vaimse võimekuse, oskuste ja teadmiste rakendamise eest kõrget palka ja ta teeb oma erialal pühendunult tööd.
Mul on hirm, et tal ongi äkki õigus… Ja sel juhul on tulevik tume.

+17
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õde läks vaktsineerimise pärast mehest lahku. Mees oli tulihingeline vastane ja ei lubanud ka oma emal vaktsineerida. Tulemuseks oli et mehe ema haigestus suvel koroonasse ning suri (oli kõrgema vererõhuga ja arst soovitas tal väga ikka vaktsineerida). Vot seda enam õde ei suutnud taluda, et tehku oma tervisega mis teeb, aga oma ema pm surma saata, see oli üle igasuguse piiri ta jaoks.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju inimesi keda ei huvitagi mingitel “üritusetel” käimine või kohvikutes passimine. Olen küll vaktsineeritud, aga mul on 1 kord seda nö tõendit reaalselt vaja läinud ja ei tunne küll, et elus midagi puudu oleks, pigem on uusi ja huvitavaid tegemisi juurde tulnud. Kui minu mees ennast süstida ei laseks, siis lihtsalt austaks tema otsust. Ise muidu plaanid ülejäänud elu iga 6-9 kuu tagant ennast vakstineerida?

Jah, plaanin küll, kui see vajalik on.

Pfizeri tõhustusdoos on 10 nädalat peale süsti Omicroni  tüve vastu kõigest 35% efektiivne.

https://www.nytimes.com/2021/12/23/health/booster-protection-omicron.html

Me ei räägi enam kuuest-üheksast kuust, vaid ikka kahest-kolmest.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga palju inimesi keda ei huvitagi mingitel “üritusetel” käimine või kohvikutes passimine. Olen küll vaktsineeritud, aga mul on 1 kord seda nö tõendit reaalselt vaja läinud ja ei tunne küll, et elus midagi puudu oleks, pigem on uusi ja huvitavaid tegemisi juurde tulnud. Kui minu mees ennast süstida ei laseks, siis lihtsalt austaks tema otsust. Ise muidu plaanid ülejäänud elu iga 6-9 kuu tagant ennast vakstineerida?

Jah, plaanin küll, kui see vajalik on.

Pfizeri tõhustusdoos on 10 nädalat peale süsti Omicroni tüve vastu kõigest 35% efektiivne.

https://www.nytimes.com/2021/12/23/health/booster-protection-omicron.html

Me ei räägi enam kuuest-üheksast kuust, vaid ikka kahest-kolmest.

Mis on ju lihtsalt naeruväärne kaitse seisukohalt.

Ja siis propageeritakse elu eest vaktsineerimist ning kiusatakse taga neid, kes seda ei tee. Kuigi reaalsus on see, et vaktsineeritud inimesed on pea sama tõenäolised nakatujad kui need, kes vaktsiine ei tee.

Ma ise olen ka kõrgharitud ning töötan medvaldkonnas. See, et oled valitseva poliitika ning vaktsiinide tõhususe jms osas skeptiline ei tähenda, et automaatselt loll ja lamemaalane. Minu meelest on ju üha selgemalt näha, et see skepsis on igati õigustatud ja valitsuse, arstide käed jäävadki lühikeseks selle viirusega võitlemisel. Kui tõhusamaid vaktsiine ei tule ning omikronile järgneb uus tüvi (muidugi veel 2-3x nakkavam kui eelnev), siis olemegi tagasi nullseisus, kus vaktsineerimise kasutegur on ilmselt enam-vähem null. Aga ikka piirame ja süüdistame vaktsineerimata inimesi, sest kedagi on ju vaja süüdistada.

+15
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õde läks vaktsineerimise pärast mehest lahku. Mees oli tulihingeline vastane ja ei lubanud ka oma emal vaktsineerida. Tulemuseks oli et mehe ema haigestus suvel koroonasse ning suri (oli kõrgema vererõhuga ja arst soovitas tal väga ikka vaktsineerida). Vot seda enam õde ei suutnud taluda, et tehku oma tervisega mis teeb, aga oma ema pm surma saata, see oli üle igasuguse piiri ta jaoks.

See ema oleks võinud surra täpselt sama tõenäoliselt ka siis, kui ta oleks vaktsineeritud olnud.

+13
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei räägi enam kuuest-üheksast kuust, vaid ikka kahest-kolmest.

Räägime pandeemiast ja muteerunud tüvedest. See ei olegi ideaalne olukord, aga siin pole mitte midagi teha, sest paremaid lahendusi pole veel teadlaste hinnangul.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis segast sa teemalgataja ajad, et inimesed, kes pidevalt üritusi mööda ringi ei kolista on ônnetud? Täitsa sassis peast. Kujutad ette, on inimesi, kes naudivadki oma perega koos olemist, maakodus kàimist, väikeste laste kasvatamist. Mina arvan, et hoopis sariüritajatel on midagi peast puudu ja tühi hing, millele pidevalt täitmist otsida mujalt. Ja vaktsineerima jääda end vaid seepärast, et üritustele pääseda… no comments.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis segast sa teemalgataja ajad, et inimesed, kes pidevalt üritusi mööda ringi ei kolista on ônnetud? Täitsa sassis peast. Kujutad ette, on inimesi, kes naudivadki oma perega koos olemist, maakodus kàimist, väikeste laste kasvatamist. Mina arvan, et hoopis sariüritajatel on midagi peast puudu ja tühi hing, millele pidevalt täitmist otsida mujalt. Ja vaktsineerima jääda end vaid seepärast, et üritustele pääseda… no comments.

Oled kindel, et ise segast ei aja? Kus olen ma pidanud õnnetuks inimesi, kes kusagil käia ei armasta? Meie lihtsalt elasime seni teisiti, minule ei sobi diivaninurgas konutamine. Ma kirjutasin, et olen kõrvalt näinud kibestunud  inimesi, kes vaktsiini puudumise tõttu ei saa teha seda mis neile meeldiks ja nii ongi, olengi selliseid inimesi kohanud päris mitut.  Ma ei ole kusagil väitnud, et pole üldse olemas inimesi, kellele meeldib eraldatud perekeskne eluviis.  Ju siis on, kui sina selline oled! Kui soovid teemas vastata, siis palun enne süvene korraks. Sa ei saanud ikka üldse kohe teema mõttele pihta.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil nii oligi. Mees on vaktsiinide algusest nende vastu olnud. Mis seal ikka. Ise põdesin lastega eelmiste jõulude ajal koroona läbi ja peale seda sain ka vaktsiini. Mees keeldus jätkuvalt ja survestama ka ei hakanud, sest see ju ikkagi vaba valik. Sain aru ka ta põhjendustest, et kui ta ise on koroonahaigega voodit jaganud ja mitmeid kordi lähikontaktne olnud ning viirust pole saanud, siis keha ei võta seda vastu ja sellistel eranditel ei tea kuidas keha vaktsiinile mõjub. Aga kuidas see pereelu on mõjutanud? Kohutavalt halvasti. Kuna lapsed on väikesed, siis kõik trennid ja vaba aja üritused olen pidanud üksi lastega toimetama. Lõpuks on see kõik nii ära kurnanud ja mees on ajaga võtnud iseenesest mõistetavalt, et mina lastega tegelen. Mingi hetk mees keeras ikka korralikult ära, sest piirangud hakkasid ta sotsiaalset elu piirama ja täna tegeleme lahkumineku toimingutega. Kurb

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus me käia saame – ise naerame, et ainult tanklas ja surnuaias ???? ja välismaal puhkamas. Sporti ta õnneks ei tee, muidu ei saaks võistlustele ka.

Ka enamus välisriike eeldab vaktsineerimistõendi olemasolu,  et üldse riiki sisse saada või mitte isolatsiooni jääda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus me käia saame – ise naerame, et ainult tanklas ja surnuaias ???? ja välismaal puhkamas. Sporti ta õnneks ei tee, muidu ei saaks võistlustele ka.

Ka enamus välisriike eeldab vaktsineerimistõendi olemasolu, et üldse riiki sisse saada või mitte isolatsiooni jääda.

Need riigid, kus meie oleme puhkusreisil käinud, aktsepteerivad ka negatiivset PCR-i.
Olgem ausad, eks sihtkohad selle järgi valitud ongi, et mees ikka ka tulla saaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õde läks vaktsineerimise pärast mehest lahku. Mees oli tulihingeline vastane ja ei lubanud ka oma emal vaktsineerida. Tulemuseks oli et mehe ema haigestus suvel koroonasse ning suri (oli kõrgema vererõhuga ja arst soovitas tal väga ikka vaktsineerida). Vot seda enam õde ei suutnud taluda, et tehku oma tervisega mis teeb, aga oma ema pm surma saata, see oli üle igasuguse piiri ta jaoks.

See ema oleks võinud surra täpselt sama tõenäoliselt ka siis, kui ta oleks vaktsineeritud olnud.

Koolis tõenäosusteooria vist sinust väga mööda läinud? Ka Eesti kontekstis tehtud kümneid arvutusi vanusegruppide lõikes kui suur tõenäosus on nt koroona tagajärjel surra versus autoõnnetuses. Vihjeks et vahe on suur.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis segast sa teemalgataja ajad, et inimesed, kes pidevalt üritusi mööda ringi ei kolista on ônnetud? Täitsa sassis peast. Kujutad ette, on inimesi, kes naudivadki oma perega koos olemist, maakodus kàimist, väikeste laste kasvatamist. Mina arvan, et hoopis sariüritajatel on midagi peast puudu ja tühi hing, millele pidevalt täitmist otsida mujalt. Ja vaktsineerima jääda end vaid seepärast, et üritustele pääseda… no comments.

Kujutad ette, et väikesed lapsed on kõik suureks kasvatatud ning kõik pole sellised kanaemad, kes tittedega koduspassimisest sillas on. Normaalne inimene käib ringi ja uurib elu, mitte ei istu urus. Ülikool on sul üldse lõpetatud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu silmarõõm ka millegipärast ei vaktsineeri, aga lobeda jutuga nihverdab end ikkagi kinno ja üritustele sisse, paljud ettevõtted “kontrollivad” passi ju moepärast ega soovi klientidest loobuda. Nii et me käime palju väljas hoolimata sellest, et tema on vaktsineerimata ning meie armumist koroonandus ei mõjuta kuidagi. Eks ma ikka mõjutan teda vaktsineerima, sest usun sellesse ja üldse teadusesse, aga tal omad veendumused. Mõistke teineteist.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehega on/…/

Igatahes, nüüdseks on vähehaaval, aga ilmeksimatult, hakanud toimuma asju, mis järjest enam viitavad, et tema jutul ongi alust. Ta ei ole uhuu, st ta ei arva, et inimkonda kiibistatakse või et vaktsiin su käe magnetiks muudab. Küll aga nt on täiesti veendunud, et pandeemia varjus tehakse eksperimenti, kui kaugele saab inimeste kontrollimise ja piiramisega minna, enne kui massid mässu tõstavad.

Kesised ajalooteadmised su mehel – neid eksperimente on tehtud mitmes eri riigis korduvalt ja tehakse veelgi ilma igasuguse koroonatagi.

Eriti tõhus meetod on teatud kitsastel huvigruppidel ajada kõigepealt just nimelt massid mässama, kasutades selleks ära suhteliselt liberaalset ühiskonda, mis on välistel põhjustel pingestatud ja haavatav (sõda, nälg, majanduskriis või nagu praegu – pandeemiad)  ja siis nende mässajate abiga võim haarata, et siis ise juba palju tugevamat kontrolli ja piiranguid rakendada. Nii tegi Hitler, Stalin, nii tehti Hiinas ja Põhja-Koreas. Ei midagi uut.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie peres mees vaktsineeritud töö tõttu. Ta kuulub sellesse leeri kes keskendub igapäevastele vajalikele toimingutele ja ei taha väga pead vaevata. Kui peab siis peab, eksole.

Ma olen ise läbi põdenud nn mitteametlikult, passi pole.

Otsustasin, et med protseduur ikka tervisest lähtuvalt mitte selleks, et saaks kohvikus käia. Ei näe enda puhul mingit med. näidustust, miks seda tegema peaks. 2023 lõppevad selle vakts. uuringud samuti- alles ju katsejäegus tootega mille kohta teadlastel iga natukese aja tagant midagi uut öelda. Mu meelest mõistlik on ikka ära oodata mida siis katsetustest õpitakse ja siis oma otsus teha. Väga segane on kogu see teema.

Mees on mõistev. Kumbki ei suru liigselt oma argumente peale.

Olen aru saanud, et on inimesi kelle jaoks usaldus meedikute, ravimitööstuse, poliitikute jm kõneisikute vastu oluline osa baasturvatundest. Kui see lammutada, siis kukub maailm kokku ja lihtsam on lihtsalt uskuda seda narratiivi mida meile pakutakse ja tunda, et kõik on kontrolli all ja pigistada silm kinni ebakõlade osas.

Ega ju mina samuti ei saa kindlalt väita, et mul õigus on. Aga lihtsalt näen nii palju vassimist ja küsimusi sel teemal, et jään äraootavale seisukohale.

Kibestumine võib tekkida tõepoolest. Mitte ainult koroonast ja sellest kas saab kohvikusse või mitte. Väga palju on ju maailmas nähtusi mis kurvaks või vihaseks teeb. Eks see ole iga inimese isiklik arengutee kuidas muutustega mis tihti pole meeldivad, toime tulla ja elurõõm säilitada. Kui TA mees usub, et asi on mäda, siis ega see vaktsineerimine, et kohvikus käia, seda tunnet ära võta. Küsimused ju jäävad. Ja need küsimused on väga-väga paljudel.

Eks me kunagi need vastused ka saame ja elu loksub uuesti paika. Seniks kõigile teineteisemõistmist ja hoolivust lähedaste suhtes.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehega on/…/

Igatahes, nüüdseks on vähehaaval, aga ilmeksimatult, hakanud toimuma asju, mis järjest enam viitavad, et tema jutul ongi alust. Ta ei ole uhuu, st ta ei arva, et inimkonda kiibistatakse või et vaktsiin su käe magnetiks muudab. Küll aga nt on täiesti veendunud, et pandeemia varjus tehakse eksperimenti, kui kaugele saab inimeste kontrollimise ja piiramisega minna, enne kui massid mässu tõstavad.

Kesised ajalooteadmised su mehel – neid eksperimente on tehtud mitmes eri riigis korduvalt ja tehakse veelgi ilma igasuguse koroonatagi.

Eriti tõhus meetod on teatud kitsastel huvigruppidel ajada kõigepealt just nimelt massid mässama, kasutades selleks ära suhteliselt liberaalset ühiskonda, mis on välistel põhjustel pingestatud ja haavatav (sõda, nälg, majanduskriis või nagu praegu – pandeemiad) ja siis nende mässajate abiga võim haarata, et siis ise juba palju tugevamat kontrolli ja piiranguid rakendada. Nii tegi Hitler, Stalin, nii tehti Hiinas ja Põhja-Koreas. Ei midagi uut.

Mind huvitav see, et kes siis Eestis peaks läbi selle mässu võmu haarama? EKRE? Isamaa? Pregu n.ö. mässab seal Vabaduse väljakul mõnisada inimest, hüpaku need vaktsiinivastase püksid jalast ära, max tuhat inimest saavad kokku, enamik inimesi sellega kaasa ei lähe. Kui siin viitad Hiltlerile, siis temal suutis ikka suuri masse endaga tõmmata, sama oli Stalin.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus me käia saame – ise naerame, et ainult tanklas ja surnuaias ???? ja välismaal puhkamas. Sporti ta õnneks ei tee, muidu ei saaks võistlustele ka.

Ka enamus välisriike eeldab vaktsineerimistõendi olemasolu, et üldse riiki sisse saada või mitte isolatsiooni jääda.

Üha rohkem riike on läinud seda teed, et nõuavad PCR testi kõigilt. Ka vaktsineerimispassi omanikelt. Seega need eelised, mida vaktsineerides lubati, kaovad üha rohkem ära ja jääb vaid tühi õhk. Kaitseb? – Ei kaitse uute tüvede eest ja ei kaitsenud eriti hästi vanade eestki. Süstid ja saad elada tavapärast elu edasi? –  Kaugel sellest!

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures oleme abikaasaga arutanud omavahel, et armastus on suur ja sobime hästi aga pärast sellist põhimõttelist erinevust ega ma ei näeks küll varianti koos edasi jätkamiseks. Asi pole absoluutselt kohvikus või üritustel käimisel aga ma ei saa sellist inimest lihtsalt enam tõsiselt võtta ja kõik. See oleks ikka samas kategoorias kui üks pool ikka paduusklikuks muutuks või muidu täitsa ära keeraks, no mis sa hulluga ikka teed.

Enda lähemas tutvusringkonnas õnneks ei ole selliseid inimesi aga vot ühest eluaegsest parimast sõbrannast sain küll lahti. Teame üksteist pea 30 aastat ja pole kunagi tülitsenud ja üksteise kõrval kõiges olnud aga pärast seda kui ta hakkas mingit vaktsiiniskeptilist ila ajama siis mul lihtsalt ei ole enam sellise inimesega midagi rääkida. Iga kord kui talle mõtlen, siis ei saa sellest mitte mõelda ja toas oleks lihtsalt üks suur elevant.

+13
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus me käia saame – ise naerame, et ainult tanklas ja surnuaias ???? ja välismaal puhkamas. Sporti ta õnneks ei tee, muidu ei saaks võistlustele ka.

Ka enamus välisriike eeldab vaktsineerimistõendi olemasolu, et üldse riiki sisse saada või mitte isolatsiooni jääda.

Üha rohkem riike on läinud seda teed, et nõuavad PCR testi kõigilt. Ka vaktsineerimispassi omanikelt. Seega need eelised, mida vaktsineerides lubati, kaovad üha rohkem ära ja jääb vaid tühi õhk. Kaitseb? – Ei kaitse uute tüvede eest ja ei kaitsenud eriti hästi vanade eestki. Süstid ja saad elada tavapärast elu edasi? – Kaugel sellest!

Kaitseb jätkuvalt raske haigestumise eest ja see ongi kõige tähtsam.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti tõhus meetod on teatud kitsastel huvigruppidel ajada kõigepealt just nimelt massid mässama

Staristika kohaselt  hoiduvad Eestis vaktsineerimisest peamiselt muulased. Huvitav, mis saab, kui need vaktsineerimata muulased jäetakse vaktsineerimatuse tõttu ilma tööst ja sissetulekust ning ärritatakse neid igal muul moel nende elu piirates? Kas kutsuvad mõne superkangelase appi?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ma ikka mõjutan teda vaktsineerima, sest usun sellesse ja üldse teadusesse, aga tal omad veendumused. Mõistke teineteist.

Mõistan vaktsineerimise hirmu, aga valetamine ja sahkerdamine ei meeldi. Su mees on valelik, mind häiriks see ehk rohkem isegi. Rääkimata sellest, et võib viiruse sinna kinno sisse tassida. Vaevalt ta end testib selle ringi tõmbamise ajal.
“Vahvad” olete tõesti

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ise läbi põdenud nn mitteametlikult, passi pole.

Mis see tähendab? Kuidas sa tead, et sul covid oli?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mees on valelik, mind häiriks see ehk rohkem isegi. Rääkimata sellest, et võib viiruse sinna kinno sisse tassida. Vaevalt ta end testib selle ringi tõmbamise ajal.

“Vahvad” olete tõesti

Ah, olen armunud ja mulle tundub see romantiline. Ta võidab sunnimeetmed justkui möödaminnes nagu Rhett Butler või James Bond ja noh, ma olen armunud, mulle meeldib see. Olen ise vaktsineeritud ja kaitstud ja temal on vabadus olla see, kes ta on, peaasi, et koos on hea. Tal on võti avada kõik uksed ning see on kütkestav.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, olen armunud ja mulle tundub see romantiline. Ta võidab sunnimeetmed justkui möödaminnes nagu Rhett Butler või James Bond ja noh, ma olen armunud, mulle meeldib see. Olen ise vaktsineeritud ja kaitstud ja temal on vabadus olla see, kes ta on, peaasi, et koos on hea. Tal on võti avada kõik uksed ning see on kütkestav.

😀 Aa, sa trollid.
Ma ei laskuks valetajaga suhtesse (vaktsineerimine ei puutu asjasse), aga eks armastus ole tõesti pime.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistan vaktsineerimise hirmu, aga valetamine ja sahkerdamine ei meeldi. Su mees on valelik, mind häiriks see ehk rohkem isegi. Rääkimata sellest, et võib viiruse sinna kinno sisse tassida. Vaevalt ta end testib selle ringi tõmbamise ajal.

need passiga inimesed võivad samuti seda viirust kinno tassida, kuidas see teil probleemiks pole? nonsens ju

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistan vaktsineerimise hirmu, aga valetamine ja sahkerdamine ei meeldi. Su mees on valelik, mind häiriks see ehk rohkem isegi. Rääkimata sellest, et võib viiruse sinna kinno sisse tassida. Vaevalt ta end testib selle ringi tõmbamise ajal.

need passiga inimesed võivad samuti seda viirust kinno tassida, kuidas see teil probleemiks pole? nonsens ju

Võiva dmuidugi, aga kui nad seal ainult teisi vaktsineerituid saavad nakatada, siis ei kujuta see endast ohtu neile endile, meditsiinile, majandusele jms.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaaslane ei vaktsineeri