Esileht Pereelu ja suhted Kaaslane ei vaktsineeri

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Teema: Kaaslane ei vaktsineeri

Postitas:
Kägu

Kõige hirmsam kogu selles loos on aga, et mu mees on tark. Kõrgesti haritud ja hinnatud oma ala spetsialist, eriala on reaalteaduste vallast, pea lõikab nagu koorelahutaja, teadmised on laialdased ja ta suudab probleeme lahendades näha suuremat pilti ning tuua sisse selliseid aspekte, mida paljud ei märka või tähtsaks ei pea. Talle makstakse oma vaimse võimekuse, oskuste ja teadmiste rakendamise eest kõrget palka ja ta teeb oma erialal pühendunult tööd. Mul on hirm, et tal ongi äkki õigus… Ja sel juhul on tulevik tume.

Ilmselgelt tal ongi õigus, ka mina kardan seda, sest minugi haritumad ja nn karbist välja mõtlemisega tuttavad on samal seisukohal.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kaks süsti tehtud ja mu tervis ei ole küll enam see, mis enne süste oli

???? Mis sul nüüd siis teisiti on?

Paranoia on tekkinud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen saanud vaid ühe süsti ja ausalt rohkem ei taha. Õnneks mind päästis teisest sutsakast koroona läbipõdemine, nii et tõend näitamiseks olemas ja ei sunnita kodus istuma.

Meie põdesime terve perega koroona läbi möödunud aasta kevadtalvel, ja  kõik kuus pereliiget olid vaktsineerimata. Kõik põdesid kergelt, palavik tõusis ainult ühel, vanaemal, teistel polnud sedagi.

Praegu on koroonas mu sõbranna, kes oli enne koroonasse jäämist saanud kätte kõik 3 doosi. Ja tema põeb raskelt.

Nii et mitte midagi kindlat siin väita ei saa. Ja mida aeg edasi, seda enam hakkab murenema mu usk, et spetsialistid, kes massimeedias mingeid nn tõdesid levitavad, teavad, mida räägivad. Need “tõed” muutuvad neil ju kogu aeg. Mina olen veendunud, et vaktsineerimise ja põdemise raskusastme vahel puudub seos, samuti ei kaitse vaktsiinid üha uute ja uute tüvede vastu mitte põrmugi.

TA kirjast tundub ta suurim mure olevat, et mees ei käi temaga üritustel kaasas. Oleneb muidugi üritusest, aga mina olen siiani oma koroonapassi pidanud näitama ainult loetud kordadel – enamikus kohas, kuhu olen soovinud minna, pole seda nõutud. Soovitan teil valida koosolemiseks sellised võimalused, kus koroonapassi-fanaatikuid pole…

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga algusest peale on öeldud, et ükski vaktsiin ei anna 100% kaitset.

Huvitav, kui palju on siin Perekoolis inimesi, kelle laps on saanud kõik riiklikus vaktsineerimiskavas ette nähtud vaktsiinid ja on siiski haigestunud nt lastehalvatusse<+ Või kui palju teil selliseid tuttavaid on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õde läks vaktsineerimise pärast mehest lahku. Mees oli tulihingeline vastane ja ei lubanud ka oma emal vaktsineerida. Tulemuseks oli et mehe ema haigestus suvel koroonasse ning suri (oli kõrgema vererõhuga ja arst soovitas tal väga ikka vaktsineerida). Vot seda enam õde ei suutnud taluda, et tehku oma tervisega mis teeb, aga oma ema pm surma saata, see oli üle igasuguse piiri ta jaoks.

See ema oleks võinud surra täpselt sama tõenäoliselt ka siis, kui ta oleks vaktsineeritud olnud.

Arvan samuti nii. Näidete rikastamiseks, mul on kolleeg, kelle ema põeb leukeemiat ja ei tohtinud vaktsineerida. Eelmisel aastal jäi see ema koroonasse, põdes raskelt, kuid paranes. Vaktsiini ei või endiselt teha, ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehega on/…/

Igatahes, nüüdseks on vähehaaval, aga ilmeksimatult, hakanud toimuma asju, mis järjest enam viitavad, et tema jutul ongi alust. Ta ei ole uhuu, st ta ei arva, et inimkonda kiibistatakse või et vaktsiin su käe magnetiks muudab. Küll aga nt on täiesti veendunud, et pandeemia varjus tehakse eksperimenti, kui kaugele saab inimeste kontrollimise ja piiramisega minna, enne kui massid mässu tõstavad.

Kesised ajalooteadmised su mehel – neid eksperimente on tehtud mitmes eri riigis korduvalt ja tehakse veelgi ilma igasuguse koroonatagi.

Eriti tõhus meetod on teatud kitsastel huvigruppidel ajada kõigepealt just nimelt massid mässama, kasutades selleks ära suhteliselt liberaalset ühiskonda, mis on välistel põhjustel pingestatud ja haavatav (sõda, nälg, majanduskriis või nagu praegu – pandeemiad) ja siis nende mässajate abiga võim haarata, et siis ise juba palju tugevamat kontrolli ja piiranguid rakendada. Nii tegi Hitler, Stalin, nii tehti Hiinas ja Põhja-Koreas. Ei midagi uut.

Kust sa selles tsiteeritud tekstis välja lugesid, et kõneallolev mees peab seda esmakordseks juhtumiks inimkonna ajaloos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õde läks vaktsineerimise pärast mehest lahku. Mees oli tulihingeline vastane ja ei lubanud ka oma emal vaktsineerida. Tulemuseks oli et mehe ema haigestus suvel koroonasse ning suri (oli kõrgema vererõhuga ja arst soovitas tal väga ikka vaktsineerida). Vot seda enam õde ei suutnud taluda, et tehku oma tervisega mis teeb, aga oma ema pm surma saata, see oli üle igasuguse piiri ta jaoks.

See ema oleks võinud surra täpselt sama tõenäoliselt ka siis, kui ta oleks vaktsineeritud olnud.

Arvan samuti nii. Näidete rikastamiseks, mul on kolleeg, kelle ema põeb leukeemiat ja ei tohtinud vaktsineerida. Eelmisel aastal jäi see ema koroonasse, põdes raskelt, kuid paranes. Vaktsiini ei või endiselt teha, ohtlik.

Õnneks on selliseid inimesi Eestis vaid mõnikümmend, kes tervislikel põhjustel vaktsineerida ei tohi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on peres kõik vaktsineerimata. Kõik peale vanema lapse on koroona läbi põdenud. Kohti, kus koos tore käia on, on piisavalt. Mina olen näiteks nooremate lastega suusamäel ja mees vanema lapsega sõidab kõrval murdmaad või lumesaaniga. Kõigil on tore olnud. Väljas söömas ei käi kõik koos, aga teeme kodus midagi kamba peale ja on palju toredam. Kinno ei saa, aga meil on kodus hiiglaslik telekas filme täis. Vanem laps sõpradega välja minna ei saa, aga sõbrad tulevad koju ja teevad filmiõhtu.

Oluline polegi, et me ei saa midagi teha, mida me varem koos tegime, vaid et me teeksime midagi koos, seda, mida võimalik. Kasvõi omas kodus diivanil.

Ja nüüd me võtame koera ja hakkame meil tulevad ühised jalutuskäigud koeraga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaaslane ei vaktsineeri