Esileht Pereelu ja suhted Kaaslase veidrused ja nendega kohanemine

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kaaslase veidrused ja nendega kohanemine

Postitas:

Sorry, aga see kõlab veidi pooletoobiselt.

Mingem jah seda teed, et hakkame endast teistsuguseid inimesi igasugu nimedega nimetema. Tegelikult ongi lihtsalt nii, et erinevate inimeste reaalsus ja see, mis nende jaoks elu meeldivaks teeb ongi erinev, sellega tuleb lihtsalt leppida. Mittehajameelsed inimesed kipuvad sageli hajameelsetele igasugu nimesid siin perekoolis panema aga reaalsus on see, et hajameelsus on omadus, mis on sageli aheldunud teiste üsna heade omadustega, mis lubavad inimese mõnedel erialadel (näiteks teaduses, kunstis jms.) edukas olla. Igal omadusel on teatud tingimustes positiivseid külgi.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 10:47; 09.03 12:34; 09.03 15:30; 09.03 21:13; 10.03 12:55; 10.03 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe ema küll! Kasvatad teadlikult matse juurde.

Kusagilt läheb piir, kui mina ka veel lisaks mehele sama palju söömise teemal tänitaksin, tekiks lastel juba vaimsed probleemid seoses söömisega. Ja pigem kasvagu halbade söögikommetega matsiks, kui et kurjaks inimeseks.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.03 10:47; 09.03 12:34; 09.03 15:30; 09.03 21:13; 10.03 12:55; 10.03 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mina ka veel lisaks mehele sama palju söömise teemal tänitaksin, tekiks lastel juba vaimsed probleemid seoses söömisega. Ja pigem kasvagu halbade söögikommetega matsiks, kui et kurjaks inimeseks.

Suhtlemiseks ja laste kasvatamiseks on peale tänitamise veel palju meetodeid. Emana võiks mõnda neist vallata. Isiklik eeskuju ei tule antud juhul siin ilmselgelt kõne alla ja midagi selgitamisest rääkida pole ka mõtet.

PS on täiesti olemas heade (laua)kommetega häid inimesi. Miks ei peaks üks ema tahtma oma lastest samasuguseid kasvatada, jääb siin segaseks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 14:32; 09.03 14:36; 09.03 20:39; 10.03 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mittehajameelsed inimesed kipuvad sageli hajameelsetele igasugu nimesid siin perekoolis panema aga reaalsus on see, et hajameelsus on omadus, mis on sageli aheldunud teiste üsna heade omadustega, mis lubavad inimese mõnedel erialadel (näiteks teaduses, kunstis jms.) edukas olla.

Mis vallas sa siis imeline talent oled?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.03 15:03; 10.03 12:40; 10.03 12:43; 10.03 17:14; 10.03 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagilt läheb piir, kui mina ka veel lisaks mehele sama palju söömise teemal tänitaksin, tekiks lastel juba vaimsed probleemid seoses söömisega.

Kas sa lapsevanemana päriselt teisi meetodeid peale tänitamise ei tea?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.03 15:03; 10.03 12:40; 10.03 12:43; 10.03 17:14; 10.03 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus loetletutest pole mingid veidrused, vaid tavaline räpakus. Veidrus on meesaiale singi lisamine või kui ajalehte hakatakse lugema tagantpoolt.

Mehed kes ei viitsi ennast pesta, haisevad, ei vaheta trussikuid, jätavad s*** potti, mäletsevad jne pole mingid veidrikud vaid puhta matsid. Ökk

Mina pole mees, aga loengi ajalehti tagantpoolt ????
Teemaalgatusele vastuseks, et häiriv on mehe madal enesehinnang ja sellest tulenevad takistused ja probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kaaslane matsutab. Kohutav, aga täiskasvanud inimeselt seda välja ei juuri ka. Laps väiksena ka vahel tegi mõne matsutamise liigutuse, aga ma kohe karjatasin tal suu kinni ega andnud mingit võimalust isa eeskuju järgida. Nüüd teismelisena on väga eeskujulik laua taga.

Ma ei kujuta ette ka, kust mehel see lätsutamine tuleb, eriti puuvilju süües. Miks see suu koos ei püsi? Kusjuures ise on väga korralik, puhas, lausa pedantne mees, lõhnab kui lilleõis.

Mul ka mees lätsutab puuvilju, arbuusi suisa luristab… huh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemata kogu teemat läbi lugenud tuli mul meelde mu isa ütlus, et kõik meeste vead on ühesuurused. Kui mees joob või peksab või ringi tõmbab, siis ei tule naisel pähegi iriseda liighääleka õunasöömise pärast. Aga kui suuri puudusi pole, siis hakkab naist hullult häirima, kui mees loeb ajalehti ja ei pane neid täpselt õigetpidi tagasi ning diivani ette vedelema jäänud sokid on kaalukas põhjus abielulahutuse algatamiseks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti häirivad veidrused teiste juures siis kui miski oma elus on segane ja oled sisimas ärritunud. Kui kõik on elus hästi, siis ei häiri kaaslase veidrused kuigivõrd. Peksmist, varastamist, joomist jms ma veidruseks ei pea, need on teise raskuskategooria nähtused.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 17:37; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

-Mu mees jätab külmkapi ukse lahti selleks ajaks, kui ta teeb omale võileiba. Ja siis pärast imestab, miks osad asjad halvaks lähevad.
– Luristab kohvi(see ajab mind marusse lausa).
– Manitseb last, kui too häälekalt sööb, ometi ise teeb sama.
– jätab viimase ampsu/lusikatäie kastet või salatit külmkappi.
– Aga KÕIGE õudsem ja häirivam on nutisõltuvus. Eelnevad asjad veel kannatan ära. Ta on 36 ja mängib oma mingeid ajuvabasid mänge tahvelarvutis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaaslase veidrused ja nendega kohanemine