Esileht Lapse ootamine Kaatrisõit rasedana

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kaatrisõit rasedana

Postitas:
Kägu

Tere,

Ees on ootamas minipuhkus saarele, kuhu pääseb kaatriga (üks ots umbes 10-15min), selle aja sees raputab/väristab korralikult. Raseduse suuruseks on 7+ nädalat. Olen nüüd kahevahel, kas minna või mitte? Võib nii lühike sõit/raputamine ohtlikku mõju rasedusele avaldada või muretsen üle?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitatakse pigem mitte taolisi tegevusi ette võtta, kus raputab ja on ka ju kukkumisoht. Mina sellega ei riskiks. Raseduse ajal tuleb rahulikku elu elada, ja seda igas mõttes.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Ees on ootamas minipuhkus saarele, kuhu pääseb kaatriga (üks ots umbes 10-15min), selle aja sees raputab/väristab korralikult. Raseduse suuruseks on 7+ nädalat. Olen nüüd kahevahel, kas minna või mitte? Võib nii lühike sõit/raputamine ohtlikku mõju rasedusele avaldada või muretsen üle?

10-15 min on ju mitte midagi – ma ei arva, et seetõttu tuleb puhkusest loobuda.

Olen puhkuse ajal veetnud terve päeva merel suurema mootorpaadiga. Oleks hea meelega kaldale jäänud, aga tripist võttis osa mu 5a laps, ja ma ei saanud tema valvamist teistele delegeerida. Paar tundi päeva sees oli korralik lainetus ja ei olnud väga mõnus olla (2 trimester).

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitatakse pigem mitte taolisi tegevusi ette võtta, kus raputab ja on ka ju kukkumisoht. Mina sellega ei riskiks. Raseduse ajal tuleb rahulikku elu elada, ja seda igas mõttes.

Igas kaatris on ometi istumiskohad.
Ei raputa need kaatrid midagi, kui just kapten hullu ei pane või tormiga merele ei minda. Sa pole kunagi sõitnud? Bussis on ka suurem võimalus kukkuda. Isegi need väiksed punnid, mis nt. Pranglile turiste viivad, ei raputa.

Sa võid igaks juhuks muidugi 9 kuud diivanil lebada, aga enamik naisi jätkab oma tavapärast elu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles oma elus päris palju kaatritega sõitnud siis ikka oleneb väga palju kaatri kiirusest ja kas sõidetakse piki- või vastulainet. Isegi vaid kerge lainega vastulainet kiiresti sõites võib ikka väga korralikult raputada. Bussisõiduga seda võrrelda on naeruväärne.

Mina rasedana ei hakkaks riskima. Ega see pole veel diivanil lebamine kui vältida teatud kõrgema riskiga tegevusi. Samas ise pead teadma kui väga sa seda last tahad ja kas suudad endale pärast andestada kui midagi juhtub. Kui loode piisavalt tugevalt kinnitunud pole, võid midagi lahti seal raputada küll. Võib minna ka õnneks ja midagi ei juhtu (peale selle, et ehk on süda paha pärast tükk aega, sest rasedad on iiveldusele palju altimad).

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arst kindlasti ei lubaks. Ta ei luba isegi rattaga sõita, pikki autoreise ette vōtta, murutraktoriga sōita jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kaatrisõit rasedana