Esileht Koolilaps Kadunud asjad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kadunud asjad

Postitas:

Üleeile kadus meil siis järjekordne Jewa võimlemisriiete kott koos tossudega.
Igalt poolt on otsitud, koolist leitud asjade laos seda ei olnud.
Kas on loogiline, et keegi lihtsalt võtab selle endale? Mida nendega teha? Kanda ju ei saa.
Mul emana tekiks küll kohe küsimus kui laps uute tossudega koju ilmub, et \”kust need pärit on\”? Või on lihtsalt keegi kiusu pärast selle ntks kuhugi koolist välja viinud ja vedelema jätnud?
Kott kadus peale söögivahetundi koridorist.
Muud pole hullu midagi, aga rahakoti peale hakkab selline asi, sest tegu juba teise kadumisega kooliaasta jooksul.
Nb kui kellelgi on seda Jewa jalatsikotti müüa pakkuda, siis võib maili jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kindel see on, et kott kadus koolis koridorist. Ma olen siiski arvamusel, et kui kott koolis ära kaob siis on ta seal kuskil olemas. Ma ei usu tõesti , et keegi seda võtab.
Endal näiteks see aasta, laps tuli ka ilma spordiriiete kotita koju. Kui küsisin ta käest kus su kott on siis väitis teadis nii \” kindlalt’ kuhu selle koti jättis. Läksime koos otsima, muidugi ei olnud seda seal, käisime kõik võimalikud kohad läbi, kuskilt ei leidnud, käisime ka kohalikus poes, äkki jättis sinna. Lõpuks kui kuskil seda ei olnud, hakkasin ise kohti pakkuma ja leidsimegi kohast kus laps väitis see ülde olla ei saa. Pärast kui leidsime siis ütles ahjaa vist tõesti jätsin siia.:D
Kusjuures laps on muidu tõesti selline tubli ja hoolas olnud aga näe oli selline päev kus järelikult mõtted olid hoopis mujal ja spordiasjad ununesid täielikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

usu mind, mitte keegi ei varasta neid kehalise riideid:
nt meil on terve üks garderoobiboks täis neid \”kadunud\” või \”varastatud\” asju, mille omanikku pole suudetud tuvastada.
lisaks leitakse ca kord nädalas mõni maha unustatud koolikott kooli hoovist või staadionilt (õnneks on koolikottides vähemalt nimega vihikud ja päevik sees),
täna vedeles kooli välistrepil taas dressipluus,
kooli direktoril on lausa eraldi sahtel koolist ja kooli ümbrusest leitud võtmekimpude jaoks,
sekretäril on statsionaarne kuulutus, mida ca üle päeva teadetetahvlile riputab \”leitud mobiil, kätte saab sekretäri käest\”,
isegi paar läpakat on vahel sekretäri juures terve ööpäeva omanikku oodanud.

kõige õigem oleks homme koos lapsega kooli kaasa minna ja koolitädi käest küsida.
kõige tõenäolisemad kohad, kust kotti otsida: oma garderoob, garderoobi koridor, klass, võimla riietusruum, kooli hoov. aga kõige tõenäolisemalt ootab värskelt leitud asi juba leitud asjade kapis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse mõned koolikaaslased tegid esimestes klassides \”nalja\” ja panid kaaslaste asju prügikasti. Mu laps ise päästis peale \”naljameeste\” silmapiirilt kadumist ühe lapse riietuseseme. Otsida tuleb sellistest kohtadest, kuhu mõni võib pahatahtlikult teise asju sokutada. Õpetage oma lapsi, et teise lapse asju ei riku ja leitud asjad tuleb viia mõne koolitöötaja juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka \”naljamehed\” peitsid teiste laste asju vahetevahel lihtsalt ära – nt garderoobist kõrge jalatsikapi tagant leidsin mina enda lapse salli ikka lõpuks üles, enne seda muidugi pidi mu laps külma ilmaga sallita koju tulema :S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan ühes avalikus asutuses, mida külastavad ka lapsed. Läheduses asub mitu kooli ja huvikooli. Meil ripub seal praegu nagis 3-4 kotti, milles sees kehalise riided ja tossud. Keegi pole huvi tundnud. Lõpuks viskame ära. Ja nii igal kevadel-sügisel. \”Talvesaak\” on tavaliselt kotitäis mütse-kindaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on üle üks Jeva oranz võimlemisriiete kott. Saab tasuta, kes soovib.

Ise sain Avanti poest võimlemisriiete koti aasta tagasi tasuta:), meil oli siis vaja mingit tumedat kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 10.22 kirjuta mulle mailile bossangelika@hot.ee
sooviksin seda oranzi kotti! Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kadunud asjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.