Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kadunud mees otsib kontakti

Postitas:
Kägu

Punktimehel sügeles ja saatis ilmselt kõigile kunagistele tuttavatele naistele selle lootuses, et mõni ikka reageerib ja siis saab juba edasi sebida.
Mul üks kunagine tuttav ütles otse seda, et kirjutab paljudele ja vaatab, kes reageerib. Tema kirjutas – kuidas läheb?
Kustutatud kirja mees võiski saata kirja, aga kuna sa otsekohe ei reageerinud, siis solvus ja kustutas ära.
Seega ära vaeva oma pead.
See oli mõlema poolt õngitsemine.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeste tagasi ilmumine ja uksetaga kraapimine nii levinud, sõbrannaga imestame alati, kui keegi minevikust jälle välja ilmunud, et küsida “Kuidas sul läinud on?”

Tegelikult kombatakse piire, kas seekord läheb õnneks, kuna kedagi uut pole õnnestunud leia, kes füüsilist leevendust pakuks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeste tagasi ilmumine ja uksetaga kraapimine nii levinud, sõbrannaga imestame alati, kui keegi minevikust jälle välja ilmunud, et küsida “Kuidas sul läinud on?”

Tegelikult kombatakse piire, kas seekord läheb õnneks, kuna kedagi uut pole õnnestunud leia, kes füüsilist leevendust pakuks.

No ma ei ole kummalegi mehele kunagi füüsilist leevendust pakkunud. Seega, selles mõttes olen ma kahtlane valik. Mind peaks alles selles osas sebima hakkama. Kui kiiresti ja korraks on vaja, siis on lihtsam ilmselt kellegi teise poole pöörduda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei ole kummalegi mehele kunagi füüsilist leevendust pakkunud. Seega, selles mõttes olen ma kahtlane valik. Mind peaks alles selles osas sebima hakkama. Kui kiiresti ja korraks on vaja, siis on lihtsam ilmselt kellegi teise poole pöörduda.

Nad ei pruugi üldse seostada nime ja nägu. Võtavad listi lahti ja hakkavad kirjutama. Milleks ennast veel mõtlemisega vaevata, kas sellega olen maganud või mitte ja proovida võib ju alati ka, äkki täna näkkab. On üks kontingent selliseid ja enamasti pesitsevad nad tutvumiskanalites.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeste tagasi ilmumine ja uksetaga kraapimine

Eee? Mehed tahavad seksi ja seksivad kuni tõuseb veel, mõtlevad edasi ka siis, kui enam ammu ei tõuse. Nende (meessoo) ülesanne ongi panna naisi mõtlema nagu teemaalgaajatki. Meest juhib testosteroon ja sugutung reeglina. Räägime ikka meestest, mitte naistest.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad ei pruugi üldse seostada nime ja nägu. Võtavad listi lahti ja hakkavad kirjutama. Milleks ennast veel mõtlemisega vaevata, kas sellega olen maganud või mitte ja proovida võib ju alati ka, äkki täna näkkab. On üks kontingent selliseid ja enamasti pesitsevad nad tutvumiskanalites.

No, ühe mehe listis ma ju ei ole enam ammu. Oleks siis veel, et väga hiljuti lõppenud kontakt ja messengeris oleks, kuidagi esimeste sekka jäänud ja et siis kogemata vajutas või midagi, aga ei…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No, ühe mehe listis ma ju ei ole enam ammu. Oleks siis veel, et väga hiljuti lõppenud kontakt ja messengeris oleks, kuidagi esimeste sekka jäänud ja et siis kogemata vajutas või midagi, aga ei…

No tulid meelde mingil hetkel ja hakkas kripeldama, et kuidas ma temaga ikka voodisse ei jõudnud.

Mis vastust Sa muidu ootad siit, et neil on tohutu igatsus Sinu järgi või?
Tee test, kirjuta ja küsi ning ma olen kindel, et vastust Sa ei saa, kuna see hetk on juba möödas, mis neid kirjutama ajendas. Loe: sügelemine on ammu leevenduse saanud.
Neil pole ju kõik korras, kui selliseid asju teevad – see ongi vastus, miks nad ühendust võtsid.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vastust Sa muidu ootad siit, et neil on tohutu igatsus Sinu järgi või?

Tee test, kirjuta ja küsi ning ma olen kindel, et vastust Sa ei saa, kuna see hetk on juba möödas, mis neid kirjutama ajendas. Loe: sügelemine on ammu leevenduse saanud.

Neil pole ju kõik korras, kui selliseid asju teevad – see ongi vastus, miks nad ühendust võtsid.

[/quote]
ammendav vastus, kui autor edasi jaurab, siis ta ei tea, mida või keda ta tegelikult ihaldab

0
-3
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti