Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: Kadunud mees otsib kontakti

Postitas:
Kägu

Või kas üldse ja kumb peab selgitama, vabandama või lihtsalt muudest asjadest hakkama rääkima selles olukorras.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või ütleme näiteks, et teie vahel oli 30 või 40 aastat suhtlust, mis iganes siin teemas polnud. Ja juhtub selline asi. Ja mees saadab punkti, ehk algatb kontakti. Ja TA lihtsalt ei vasta. Jätame kõrvale kõik kutsed kusagile. Oletame, et saadab lihtsalt sulle punkti, sina oled teda sebinud, nüüd on tema juba algatanud vestluse ja sa lihtsalt ei vasta sellele.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei tundu loogiline? Selgitama ei pea see, kes end lolliks teeb või flirdib vms.

Toon näite. Kui näiteks sina lähed praegu kohe klubisse ja proovid mingi mehega seal sebida, mitte seksuaalselt ütleme, aga mõistetavalt, et kahtlust mehel ei jää. See ei pea jõudma enamani, kuigi TA ütleme ajas käe püksi enda meelest ja see juba on muidugi midagi muud.

Mees ei vasta sinu flirdile, pole vahet, mis see põhjus seal taga on. Ütleme, et lahkub sealt üldse ja hiljem ilmub kuskil raamatukogus suvalises kohas välja või kasvõi sealsamas klubis. Te ei suhtle omavahel enam, aga mõlemad tunnevad teineteise ära. Kas ja kumb selles olukorras peab suhtlema?

Arvan, et tema peaks tulema minuga suhtlema. Vähemalt tere ütlema. Tere on neutraalne viis läheneda juhul, kui soovitakse kontakti astuda. Eemalt kurva süüdistava pilguga vaatamist, nagu minu eks harrastab, ma nii heaks viisiks ei pea. Kui eesmärk on tekitada süümekaid lahkumineku osas, siis on mõistetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et tema peaks tulema minuga suhtlema. Vähemalt tere ütlema. Tere on neutraalne viis läheneda juhul, kui soovitakse kontakti astuda. Eemalt kurva süüdistava pilguga vaatamist, nagu minu eks harrastab, ma nii heaks viisiks ei pea. Kui eesmärk on tekitada süümekaid lahkumineku osas, siis on mõistetav.

Aga kuidas sa tead, et pilk on kurb või süüdistav? Võibolla hoopis üritas mängida, et vaatab mujale, sest ei tundnud alguses ära ja ebaviisakas on vaatama jääda? Võibolla on sitahäda sel hetkel. Võibolla kukkus päev enne eksamilt läbi. Võibolla magas öösel paar tundi. Sa ju ei tea seda, miks kellelgi mingi nägu on ja sina arvad, et see on sellepärast, et ta süüdistab sind.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordan uuesti

OLEKS TEMA, kes kaine oli ja keda kallistati, pidanud SINUGA seda teemat arutama. Mitte nüüd, vaid ütleme suht paari nädala jooksul. Sinu asemel blokiks ära.

Kuule, õpi ennast arusaadavalt väljendama. Kirjutad juba teist kommentaari, aga midagi ei saa aru, mida öelda tahad.

Ma ei saa aru, keda kallistati? Ja mida pidi minuga arutama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägi sind poes, aga poes ei tulnud rääkima sinuga. Isegi mitte tere ütlema, mida oleks kõige lihtsam teha olnud. Siis hakkas hoopis messengeris punkte saatma ja lõpuks isegi suhtles sinuga. Mulle tundub see jabur näha inimest enda ees ja temast mitte välja teha ja hoopis mitu päeva hiljem punkte saatma hakata.

Ma olin (teismelise) lapsega. Vaevalt, et ta oli mu ees. Mul on silmanägemisega kõik korras ja ju ma oleks näinud, kui ta oleks olnud mu ees. Võimalik, et ta märkas mind teisest poe otsast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, õpi ennast arusaadavalt väljendama. Kirjutad juba teist kommentaari, aga midagi ei saa aru, mida öelda tahad.

Ma ei saa aru, keda kallistati? Ja mida pidi minuga arutama?

Lähme teemasse tagasi siis. Mees saatis sulle punkti ja sina talle ei vastanud. Edasi ma ei tea, millest sa räägid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või ütleme näiteks, et teie vahel oli 30 või 40 aastat suhtlust, mis iganes siin teemas polnud. Ja juhtub selline asi. Ja mees saadab punkti, ehk algatb kontakti. Ja TA lihtsalt ei vasta. Jätame kõrvale kõik kutsed kusagile. Oletame, et saadab lihtsalt sulle punkti, sina oled teda sebinud, nüüd on tema juba algatanud vestluse ja sa lihtsalt ei vasta sellele.

Mis ajast punkt on vestluse algatamine? Kirjutagu või ‘tere’ kui mõistus muud ei võta. Ükski norm naine ei reageeri mingile punktile.

Ma olen selliseid mehi kohanud, kes kirjutavad, et mul täna aega, et saaks kokku. No halloo! Kas tõesti arvatakse, et ma ainult istun ja ootan nende kutset või?
Ilmselt selliseid naisi aga on, muidu nad nii ei käituks.
Üks sõber mul ka kunagi ütles, et saadab sarnase kirja kõigile, kellega kunagi suhelnud ja mõni ikka reageerib ning on valmis kohe kohtuma. Kui meeleheitel naine peab olema, et veel punktile reageerida?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see mees on siis sinu facebooki sõbralistis, kui sa teda tundagi ei taha? Mina kustutan ja blokin ära absoluutselt kõik, keda ma oma elus näha ei taha. Olen ka konkreetselt pikalt saatnud. Oled sa end selgelt väljendanud, et ta sulle huvi ei paku ja palunud end rahule jätta?

Kus ma olen öelnud, et ma teda tundagi ei taha? Ma suhtlen hea meelega erinevate inimestega. Temaga ka! Aga midagi aretada ja kohtama minna ma temaga ei viitsi.

Fb sõbralistis on mul väga palju inimesi, kellega regulaarselt ja aktiivselt ei suhtle. Ometigi on nad mu sõbralistis, sest nad on mu kunagised sõbrad, koolikaaslased, kolleegid, sugulased või muidu tuttavad. Mul on hea meel näha, kuidas inimestele läheb, millega tegelevad. Ja ma ei pea selleks aktiivselt nendega suhtlema ja kontaktis olema.

Üldse ei saa aru, miks ma peaksin tema ära kustutama või blokkima?

See aga, kas ja kes peaks olema fb sõbralistis, kes mitte on puhas vaidluse teema. Olen perekoolist lugenud väga erinevaid seisukohti selles osas. Mina kustutan fb-st ainult sellised inimesed, kes on mulle midagi halba teinud. Aastate jooksul on seda ette tulnud ainult üks kord.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast punkt on vestluse algatamine? Kirjutagu või ‘tere’ kui mõistus muud ei võta. Ükski norm naine ei reageeri mingile punktile.

Ma olen selliseid mehi kohanud, kes kirjutavad, et mul täna aega, et saaks kokku. No halloo! Kas tõesti arvatakse, et ma ainult istun ja ootan nende kutset või?
Ilmselt selliseid naisi aga on, muidu nad nii ei käituks.
Üks sõber mul ka kunagi ütles, et saadab sarnase kirja kõigile, kellega kunagi suhelnud ja mõni ikka reageerib ning on valmis kohe kohtuma. Kui meeleheitel naine peab olema, et veel punktile reageerida?

Sest kontekst on oluline. Kui mulle saadab punkti suvaline Jüri tänavalt või alkoholiuimas Pjotr, siis ma ei vastaks midagi. Aga ma ei ootaks suvaliselt Jürilt kindlasti ka mul on täna aega vestlusi. Kui mulle aga saadab punkti mees, kes lähtume antud faktidest muidugi, mis teemaalgatuses on, lapsepõlvetuttav pärast sellist juhtumist, siis loomulikult ma vastaks punktile. Aga ma ei oska vastata, kas kui mulle külge lüüaks joogise peaga, kas ma isiklikult ootaks mingeid kutseid uuesti joojalt, pigem ei.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ei tundu loogiline? Selgitama ei pea see, kes end lolliks teeb või flirdib vms. Toon näite. Kui näiteks sina lähed praegu kohe klubisse ja proovid mingi mehega seal sebida, mitte seksuaalselt ütleme, aga mõistetavalt, et kahtlust mehel ei jää. See ei pea jõudma enamani, kuigi TA ütleme ajas käe püksi enda meelest ja see juba on muidugi midagi muud. Mees ei vasta sinu flirdile, pole vahet, mis see põhjus seal taga on. Ütleme, et lahkub sealt üldse ja hiljem ilmub kuskil raamatukogus suvalises kohas välja või kasvõi sealsamas klubis. Te ei suhtle omavahel enam, aga mõlemad tunnevad teineteise ära. Kas ja kumb selles olukorras peab suhtlema?

Tõesti ei saa mitte midagi su jutust aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kas üldse ja kumb peab selgitama, vabandama või lihtsalt muudest asjadest hakkama rääkima selles olukorras.

Kuule tõesti! Maga kaineks! Mis selgitama? Mis vabandama? Mis muudest asjadest rääkima hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TEEMAALGATAJAL ON JOOMISE PÄRAST HÄBI.

SEE EI OLE ENAM TEMA ASI SELGITADA. SEE ON MEHE ASI, KUI SOOVIB SUHELDA, SELGITUSI NÕUDA, VABANDUST NÕUDA VMS.

Nüüd saad!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TEEMAALGATAJAL ON JOOMISE PÄRAST HÄBI.

SEE EI OLE ENAM TEMA ASI SELGITADA. SEE ON MEHE ASI, KUI SOOVIB SUHELDA, SELGITUSI NÕUDA, VABANDUST NÕUDA VMS.

Nüüd saad!

Ei saa aru!
Mis mõttes mul on joomise pärast häbi? Napakas oled või? Või oled ise purjus, et nii segast juttu ajad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et tema peaks tulema minuga suhtlema. Vähemalt tere ütlema. Tere on neutraalne viis läheneda juhul, kui soovitakse kontakti astuda. Eemalt kurva süüdistava pilguga vaatamist, nagu minu eks harrastab, ma nii heaks viisiks ei pea. Kui eesmärk on tekitada süümekaid lahkumineku osas, siis on mõistetav.

Aga kuidas sa tead, et pilk on kurb või süüdistav? Võibolla hoopis üritas mängida, et vaatab mujale, sest ei tundnud alguses ära ja ebaviisakas on vaatama jääda? Võibolla on sitahäda sel hetkel. Võibolla kukkus päev enne eksamilt läbi. Võibolla magas öösel paar tundi. Sa ju ei tea seda, miks kellelgi mingi nägu on ja sina arvad, et see on sellepärast, et ta süüdistab sind.

Mina jätsin tema maha. See on jama, et ära ei tundnud. Tundis küll, aga nimelt ei räägi minuga sõnagi. Hoopis jõllitab vastikult. Uhke on. Vastik tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TEEMAALGATAJAL ON JOOMISE PÄRAST HÄBI.

SEE EI OLE ENAM TEMA ASI SELGITADA. SEE ON MEHE ASI, KUI SOOVIB SUHELDA, SELGITUSI NÕUDA, VABANDUST NÕUDA VMS.

Nüüd saad!

Ei saa aru!

Mis mõttes mul on joomise pärast häbi? Napakas oled või? Või oled ise purjus, et nii segast juttu ajad?

Aa, sul on õigus. Ma enam ammu ei loe teema sisusid, lihtsalt vastan. Arvasin, et sa oled see heinas rullija. Vabandust, vale teema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepärast ongi kohutavalt häbi, et ta nägi mind sellisena. Mäletan ka, et ropendasin vahepeal. Ma ei ropenda muidu ning pole iialgi ühelegi mehele ise esimesena seksi ettepanekuid teinud.

Teisest teemast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin (teismelise) lapsega. Vaevalt, et ta oli mu ees. Mul on silmanägemisega kõik korras ja ju ma oleks näinud, kui ta oleks olnud mu ees. Võimalik, et ta märkas mind teisest poe otsast.

Mees võis selle poes nägemise loo välja ka mõelda, sest kõik inimesed käivad ju poes. Pole ehk näinudki sind ega tunneks sind äragi, aga tahtis näidata end olulisena ja et mõtleb sinust. Või siis nägi poes mingit teist naist, aga nimi ei meenunud ja pidas teda sinuks ja kirjutas sulle. Kui sina teda seal ei näinud, polnud ju teda seal poes järelikult.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võis selle poes nägemise loo välja ka mõelda, sest kõik inimesed käivad ju poes. Pole ehk näinudki sind ega tunneks sind äragi, aga tahtis näidata end olulisena ja et mõtleb sinust. Või siis nägi poes mingit teist naist, aga nimi ei meenunud ja pidas teda sinuks ja kirjutas sulle. Kui sina teda seal ei näinud, polnud ju teda seal poes järelikult.

Ikka vist nägi. Käisin sellel kuupäeval seal poes (piirkonnas on palju erinevaid poode). Kirjeldas mu kleiti ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võis selle poes nägemise loo välja ka mõelda, sest kõik inimesed käivad ju poes. Pole ehk näinudki sind ega tunneks sind äragi, aga tahtis näidata end olulisena ja et mõtleb sinust. Või siis nägi poes mingit teist naist, aga nimi ei meenunud ja pidas teda sinuks ja kirjutas sulle. Kui sina teda seal ei näinud, polnud ju teda seal poes järelikult.

Muidugmuidugi. Ja siis teab nii täpselt eksi pilku ja viha seal pilgus. Sellepärast, et ei näinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võis selle poes nägemise loo välja ka mõelda, sest kõik inimesed käivad ju poes. Pole ehk näinudki sind ega tunneks sind äragi, aga tahtis näidata end olulisena ja et mõtleb sinust. Või siis nägi poes mingit teist naist, aga nimi ei meenunud ja pidas teda sinuks ja kirjutas sulle. Kui sina teda seal ei näinud, polnud ju teda seal poes järelikult.

Muidugmuidugi. Ja siis teab nii täpselt eksi pilku ja viha seal pilgus. Sellepärast, et ei näinud.

See eks on üldse naerukoht, ükskord ütles ühele ühisele tuttavale, et kui tahan temaga selgeks rääkida, võin seda teha läbi tema õe. Nagu tänan ei, ma ei võtnud ühendust selle õega, et suhteid arutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See eks on üldse naerukoht, ükskord ütles ühele ühisele tuttavale, et kui tahan temaga selgeks rääkida, võin seda teha läbi tema õe. Nagu tänan ei, ma ei võtnud ühendust selle õega, et suhteid arutada.

Õigesti tegid. Sugulane võtab pooli ja on alati selle poolt, kes on tema sugulane.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See eks on üldse naerukoht, ükskord ütles ühele ühisele tuttavale, et kui tahan temaga selgeks rääkida, võin seda teha läbi tema õe. Nagu tänan ei, ma ei võtnud ühendust selle õega, et suhteid arutada.

Õigesti tegid. Sugulane võtab pooli ja on alati selle poolt, kes on tema sugulane.

Pole kuulnud, et keegi võtaks vahemeheks kellegi. Miks seda vaja oli, ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kuulnud, et keegi võtaks vahemeheks kellegi. Miks seda vaja oli, ma ei tea.

Sa ei saa seda minult küsida, sest mina pole mitte kunagi oma elus midagi sellist kellelgi teha palunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kuulnud, et keegi võtaks vahemeheks kellegi. Miks seda vaja oli, ma ei tea.

Sa ei saa seda minult küsida, sest mina pole mitte kunagi oma elus midagi sellist kellelgi teha palunud.

Ma ei mäleta enam nii täpselt sõnastust, kuidas tuttav seda esitas. See võis ka nii olla, et eksi õde tahtis minuga midagi eksist rääkida ja tingimus oli see, et mina suhtleks selle eksi õega, võtaks selle õega ühendust. See on ju tobe, sest samahästi võiks see õde ju minuga ka ühendust võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta enam nii täpselt sõnastust, kuidas tuttav seda esitas. See võis ka nii olla, et eksi õde tahtis minuga midagi eksist rääkida ja tingimus oli see, et mina suhtleks selle eksi õega, võtaks selle õega ühendust. See on ju tobe, sest samahästi võiks see õde ju minuga ka ühendust võtta.

Ja mina kordan vähemat kolmandat või neljandat korda, kuna kirjutad sellest minule, et mina pole kunagi midagi sellist öelnud ja kui sa ei suuda isegi seda mingilt õelt küsida, siis ma ei kujuta ette, kuidas mina seda oskan vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta enam nii täpselt sõnastust, kuidas tuttav seda esitas. See võis ka nii olla, et eksi õde tahtis minuga midagi eksist rääkida ja tingimus oli see, et mina suhtleks selle eksi õega, võtaks selle õega ühendust. See on ju tobe, sest samahästi võiks see õde ju minuga ka ühendust võtta.

Ja mina kordan vähemat kolmandat või neljandat korda, kuna kirjutad sellest minule, et mina pole kunagi midagi sellist öelnud ja kui sa ei suuda isegi seda mingilt õelt küsida, siis ma ei kujuta ette, kuidas mina seda oskan vastata.

Ma põhimõtteliselt ei küsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina kordan vähemat kolmandat või neljandat korda, kuna kirjutad sellest minule, et mina pole kunagi midagi sellist öelnud ja kui sa ei suuda isegi seda mingilt õelt küsida, siis ma ei kujuta ette, kuidas mina seda oskan vastata.

Mis sinuga toimub? Kõigepealt ajad teemad sassi. Ei suuda jutul järge pidada. Ja siis hakkad mingi täiesti ebaolulise, absoluutselt teemast mööda asja kohta korduvalt küsimusi esitama.

Lõpetage nüüd see imelik kahekõne siin ära!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinuga toimub? Kõigepealt ajad teemad sassi. Ei suuda jutul järge pidada. Ja siis hakkad mingi täiesti ebaolulise, absoluutselt teemast mööda asja kohta korduvalt küsimusi esitama.

Lõpetage nüüd see imelik kahekõne siin ära!

Aga ma vabandasin juba, et ajasin sassi ja sa ikka panid miinuse. Vabandamine maksab ka midagi.

Muus osas, lõpetan.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et see imelik on siin see, kes sõidab kuhugile teemasse sisse ja hakkab siis oma jura ajama: ma nägin sind töö juures – sa nägid mind.

On juba aru saada, et ta vägisi krutib sinnapoole. Algul kütab mingil imelikul teemal end üles. Ja siis läheb lahti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti