Esileht Ilu ja tervis Kadunud mooncup ja mure

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kadunud mooncup ja mure

Postitas:
Kägu

See on mu kõige tobedam ja piinlikum postitus siin foorumis, palun juba ette vabandust! Olen aastaid kasutanud sama mooncuppi ja nüüd olen suutnud selle ära kaotada. See käib mul täiesti üle mõistuse, sest esiteks ma ei kaota peaaegu kunagi ühtki asja (ka seda mooncuppi olen alati hoidnud kindlas kohas) ja teiseks häirib mind mõte, et olen nii isikliku eseme ilmselt kuskile ripakile jätnud. Kõige suurem mure on aga see, et hakkasin kahtlema, kas äkki olen selle endale sisse unustanud (päevad lõppesid ca nädal tagasi). Seda pole küll iialgi varem juhtunud, aga praegu pole ma enam milleski kindel. Kas kaine kõrvalpilguga vaadates tundub ka loogiline, et kui ma sõrme ulatuses mooncuppi ei tunne, siis seda seal ei ole? Kujutan juba ette, et äkki see on kuidagi iseeneslikult ülespoole liikunud… Mure päris suur, aga arsti juurde ju ometigi sellise jutuga ei lähe.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksides mees ei tunne?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksides mees ei tunne?

Meest mul ei ole praegu kahjuks, kuigi mõtlesin ise ka, et see aitaks teada saada. Aga kellegi suvalisega seksima ka vast ei hakkaks…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palavikku ja kõhuvalu pole? Ei ole see sees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palavikku ja kõhuvalu pole?

Õnneks mitte. Arvan ise samuti, et see peaks ju kuidagi enesetunnet ka mõjutama siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmedega on emakakael tunda, ehk kui sõrmedega emakakaela tunned ei ole mingit võimalust, et see anum oleks sul sees ilma, et sa seda ei tunneks. Erutumata tupp on ehk ca 10-12cm, anum on ehk sellest ca 5cm – pole võimalik seda sisse ära kaotada, et ei tunneks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine “niisama” kontrolli? Kui ongi sees ja hiljem juba põletikku lööb, siis ongi natuke hilja juba, see oleks päris tõsine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks ikka arstil käia ära. See ei pea olema piinlik. Mõeldes mida inimesed on endale sisse toppinud ja enam välja pole saanud, siis see võiks olla piinlik. Aga mis sa hädaga teed. siis sinul ei peaks olema küll piinlik. See sinna ju käibki.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ülespoole see saaks liikuda? Emakasse? See pole ju võimalik.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi mine arsti juurde, lase üle vaadata.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise asja pärast ei ole vaja arsti juurde minna. Tupp ei ole mingi lõputu tunnel, kuhu asjad ära kaovad, vaid seal on konkreetne lõpp-punkt ees, mis pole kuigi kaugel. Ei saa sinna asju ära kaotada nii, et sõrmedega ei tunne.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vastajatele! Olen ise ka üritanud nö mõistuse häält koju kutsuda, et selline asi ei saa ju tuppe nii jäljetult kaduda, et üldse ei tunne. Lihtsalt omaette mõeldes hakkadki juba ei-tea-mida ette kujutama. Samas saan ka aru soovitustest kontrolli minna, sest see annab igal juhul kindlustunde, samas ei taha tõesti üle reageerida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksides mees ei tunne?

Meest mul ei ole praegu kahjuks, kuigi mõtlesin ise ka, et see aitaks teada saada. Aga kellegi suvalisega seksima ka vast ei hakkaks…

Tinderis oleks päris hea lõikus, kui kirjutad biosse, et tule aita mooncup üles otsida ????

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tupp ei ole nii pikk, et näpuga aru ei saaks, kas midagi on ees. Emakakael tuleb vastu.

Kas sul hakkavad päevad või lõppevad päevad või kuidas  sa sellest puudust tunned? 🙂 Kui see peaks olema sees, siis lõpuks ikka halvalõhnaline voolus (hakkab ju üle ääre ajama), põletik jne annab tunda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul hakkavad päevad või lõppevad päevad või kuidas  sa sellest puudust tunned?

Hea küsimus jah, et miks ma just praegu seda otsin. Päevad lõppesid u nädal tagasi, aga nüüd möödaminnes lihtsalt märkasin, et see pole oma tavapärases kohas, kus ma oma cup’i muidu alati hoian. Olen praeguseks juba kõikvõimalikud ja ka juba võimatud kohad läbi otsinud, aga mida pole, seda pole. Ainus mõte on veel see, et viskasin kuidagi eksikombel mingite muude asjadega koos ära, kuigi seegi tundub päris jabur variant. Nagu ütlesin, ma oma isiklikke asju üldjuhul ei kaota, seda enam midagi nii intiimset. Väga häiriv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, pole ju füsioloogiliselt võimalik, et see on “kadunud”.  Endal juhtus just veidi aega sama asi, et kaotasin lihtsalt topsiku ära ja pidin uue ostma. Olen juba 10+ aastat topsiku kasutaja ja sellist ära kaotamist pole kunagi juhtunud, aga mis teha…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmedega on seda seest lihtsam otsida, kui kükitad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see peaks olema sees, siis lõpuks ikka halvalõhnaline voolus (hakkab ju üle ääre ajama), põletik jne annab tunda.

Ülitundlikel mitte lugeda!

Sellega meenub kunagine Yxiku kirjeldus, kuidas ta ühe oma sekspartneriga otsis, mis haiseb. Tükk aega sai otsitud ja siis selgus haisu põhjus. Naine oli omale tampooni tuppe unustanud. Ei tea, kui kaua see seal oli  olnud, aga jutt oli ikka mitmest päevast.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmedega on seda seest lihtsam otsida, kui kükitad.

Kas oli halb soovitus? Või miks miinus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin ka just kirjutada, et kui tahad otsida, siis tee seda kuulsat ossikükki.
Aga ausalt, see pole eriti tõenäoline. Pigem meenuta, kus selle viimati välja võtsid ja siis saad nuputama hakata, kuhu panid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmedega on seda seest lihtsam otsida, kui kükitad.

Kas oli halb soovitus? Või miks miinus?

Mina, st teemaalgataja, su kommentaarile miinust ei pannud. Aitäh soovituse eest!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ise seda kasutanud, seega ei oska ka kaasa rääkida. Aga tahtsin siiski öelda, et piinlik see teema küll ei ole  kuidagi. Iga vähegi normaalne arst saaks murest aru. (Ma kunagi unustasin hambaproteesi hotelli, vot seda oli küll vähe piinlik küsima minna – aga mis mul üle jäi, päris mitusada eurot ja hulk jama, et uus saada…)

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Kadunud mooncup ja mure