Esileht Veebikonstaabel Kady Kolk

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kady Kolk

Postitas:

Usun, et paljud on selle neiu teemaga kursis. Äkki leidub siin ka mõni targem, kes oskaks nõu anda, kuidas temalt ka reaalselt raha tagasi saada. Politsei ei saa sundida teda tagasi maksma. Meid grupis kokku 229 ja summa mis meilt sai 5000 eurot. Pole mõtet parastada, et ise lollid olime. See on meil ammu selgeks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Kuna enamus summasid olid seal väärteokahjud siis mina soovitan ära oodata selle kui isik on väärteokorras oma teo eest karistatud ja seejärel selle teadmisega kohtusse pöörduda ning nõuda võlg sisse kohtu kaudu. Miks oodata otsus ära enne? Otsusega leitakse, et isik on antud väärteo toime pannud, seega ei pea ilmselt kohus eraldi kaaluma, kas võlasuhe eksisteerib ja ehk saab selliselt rakendada maksekäsu kiirmenetlust. Kindlasti on antud küsimusele pädevam vastama mõni tsiviilõigusele spetsialiseerunud jurist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,et Teie grupp ei saa mingit raha Kady
käest .Reaalselt ei ole ju Kadyl ei raha ega vara.Mina soovitaks Teie gruppil taotleda psühhiaatrilist eksperdiisi kohtu kaudu.
Siis selgub kas Kady saab aru mis äri,ja sellega kaasnev tagajärg .Selleks soovitan Teie gruppil pöörduda Tartu Linnavalitsuse juristi poole,kes siis suhtleb Kadyga ja teeb Tartu Maakohtule taotluse et Kadyle määratakse eestkostja.
Siis oleks vähemalt see garanteeritud et Kady
Kolk ei saaks tulevikus enam selliseid”idiootseid” äri asju enam ajada.
Kady saaks töövoimetus pensioni ja iga kuu maksab mingi summa siis seda volga tagasi inimestele.Ongi selgunud moningates kriminaalasjades et psühhiaatrilise eksperdiisi akt näitabki et inimene ei saagi aru mis on äritegevus ja sellega kaasnev vastutus .Voi on TEINE VARIANT ET KADY KOLKI ON LIHTSALALT,MONI
VANG KASUTANUD TANKISTINA.SELGITAGE SEE VÄLJA
MIS KADY KOLK TEGI SELLE 5000Euroga.MINA ARVAN ET KADY KOLK OSTIS SELLE RAHA EEST ENDALE POEST
SÜÜA?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Kady Kolk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.