Esileht Väikelaps käe asend pliiatsit hoides

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: käe asend pliiatsit hoides

Postitas:

pea 5 aastane ikka hoiab pliiatsit valesti. kordan talle pidevalt kuidas võtta, aga veidi aja pärast märkan , et ikka on valesti vajunud. Ja seda pea 1.5 aastast korrutamist. Ehk siis hoiab pliiatsit mitte esimene ja teise sõrme vahel, vaid esimese ja kolmanda vahel. Ja teine sõrv on lihtsalt kõverdunud ja asetseb teistest kõrgemal, nii kõrgel kui ulatub (ka vastu pliiatsit). KAs kellelgi sarnaseid kogemusi? Mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 11:49; 06.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi õige ju. Hoiad pm pliiatsit kolme esimese sõrme vahel, kolmandale toetub pliiats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Jah, nii nagu sina ütlesid, nii on õige! Aga minu laps hoiab esimese ja kolmanda vahel. Teine sõrm asetseb kuskil 3 cm kkõrgemal ja ei toeta midagi, vaid on lihtsalt kõveras pliiatsi peal. Raske seletada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 11:49; 06.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks osta kolmnurksed pliiatsid ja siis harilikule paneks peale sellise kummist asja, mis ei lase valesti pliiatsid kätte võtta. Seda asja müüakse vist kontoritarvete poes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskaks panna linki(pilti) sellest kummist asjast, mis ei lase pliiatsit valesti kätte võtta? Olen lasteaiaõpetaja ja leian õige vajaliku asjanduse olevat – ostaks rühma ja oskaks vanematele ka soovitada. Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps käe asend pliiatsit hoides

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.