Esileht Beebi ja mitmikud käed ja jalad higised

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: käed ja jalad higised

Postitas:

Toas 19,9-20,4 kraadi sooja koguaeg ja 3,5 kuusel lapsel päris tihti päeva jooksul käed ja jalad higised. Tal on seljas lühikeste varukatega body ja sukapüksid ning õhukesed sokid veel peal. Millest selline higistamine? Kellegi lapsel veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel selles vanuses jalad teinekord suisa tilkusid higist, ilma liialdamata. Voodis oli jalgade juures märg laik pärast magamist mõnikord. Ükskõik kui soe või külm. Arstid kehitasid õlgu. Praegu pole tükk aega enam täheldanud seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli. kästi d-vitamiini mingi periood rohkem anda, pidi selle puudusest olema, kuigi andsin 5 tilka, nagu pidi.
mina konsulteeriks perearstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pojal ka kogu aeg jalad ja käed higised. Mind ega last see ei sega. Lihtsalt selline omapära. Kuna poiss suurt kasvu, siis vast higistabki rohkem. Peseme käsi mitu korda päevas ja vannitama üle päeva. Ma arvan, et siin pole muretsemiseks põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka perearst ütles, et niisked käed-jalad viitavad D-vitamiini imendumisprobleemidele, käskis suurendada annust 10-le tilgale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimase käoga!
Minu teisel lapsel olid käed ja jalad jahedad ja nätsked, nagu higistaks. Arst küsis kohe, et kas ikka annan D-vitam. Suurendasime ka mingiks ajaks kogust.
Muide tal oli veel 3-aastasenagi vahel. Siis andsin ka kohe D-vitam. ja kadus higistamine. Ta sai ka kaltsiumit lisaks, aga sellegipoolest oskas 2 korda luumurru saada (4. ja 5. eluaastal). Seepärast teen igaks juhuks ka sel talvel D-vitam kuuri läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud käed ja jalad higised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.