Esileht Koolilaps Käekell

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Käekell

Postitas:
Kägu

Millised käekellad on teie lastel?

Laps avaldas soovi, et tal võiks ka käekell olla, et ei peaks kella vaatamiseks kogu aeg telefoni välja otsima.

Mis oleks ok valik? Seierid/numbrid ei ole eelistust, võiks nt samme lugeda, kui nutikell. Lapse käsi peenike.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana laps on? Poiss/tüdruk? Mul endal on väga peenike käsi, kasutan Fitbit charge ( umbes 100.-) teismelisel poisil on väga korralik Garmini  nutikell ( umbes 300.-).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu 12-aastasel on kolmandat aastat Xiaomi Mi Band. Odav, suuruselt lapsele ja peenikesele käele sobiv, kõik vajalikud funktsioonid olemas ja mis minu jaoks peamine, aku kestab piisavalt kaua.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu 12-aastasel on kolmandat aastat Xiaomi Mi Band. Odav, suuruselt lapsele ja peenikesele käele sobiv, kõik vajalikud funktsioonid olemas ja mis minu jaoks peamine, aku kestab piisavalt kaua.

Sama. Kusjuures viimased mudelid on ka veekindlad. Tänu odavale hinnale pole kaotamine eriti hirmus. Ning aku, tõesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel on Fitbit Charge. Teisel oli ka aktiivsusmonitor, aga kadus ära. kuna selleks ajaks oli kogu põnevus tema jaoks ka kadunud, ostsime uue kella täitsa tavalise lastekella Goldtimest. Seal on päris OK valik ja laps rahul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka Xiaomi Mi band 5 lapsel. Funktsioonid täitsa samad kui minu märksa kallimal Garmini kellal, rihm sobib ka peenikesele käele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil 9-aastasel on sama Xiaomi MI band 5.  Hea odav, pole kahju, kui peaks ära kaotama, samas on kõik funktsioonid olemas.

Suureks abiks on see, et kell annab teada telefonikõnest ja telefonile tulnud sõnumist. Tavaliselt on lapsel telefon kuskil koolikoti põhjas ja võibki jääda talle helistama ning ta, lihtsalt ei kuule. Kella peal on aga kohe sissetulev kõne näha seega otsib ka telefoni kotist üles ilusti.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koolilaps Käekell