Esileht Ajaviite- ja muud jutud käekirja muutus elu jooksul

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: käekirja muutus elu jooksul

Postitas:
Kägu

Minu käekiri on muutunud 3 korda. Esialgne oli kooli ajal, kus tuli kiiresti ja palju kirjutada. Teine oli peale kooli (kõik pidasid seda väga ilusaks käekirjaks) ja kolmas nüüd (prillid) . Praegusega ei ole rahul, aga seda ilusat kirja on nüüd raske saavutada.
Kuidas teil ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel seda lisada, et käekirja järgi sai ju vist inimese iseloomu ennustada. Kas minu iseloom on siis 3 korda muutunud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On muutunud.
Ma isegi nüüd ei tea, milline mu käekiri on, sest kirjutan väga harva. Kurb muidugi.
Trükitähti kirjutan tihti, sest olen suur ristsõna lahendaja aga kirjatähti kirjutades kipub kaks eelmist käekirja segamini tulema(erinev viis tähti kirjutada(a’la ühel i-l on täpp, teisel ei ole, r täht erinev, osadel sõnadel lohistan kõik rähed kokku, teistel jälle kirjutan iga tähe eraldi, nagu siin trükkides tuleb).
Üks puder ja kapsas on. Aga õnneks siiski loetav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muutunud on ikka üsna palju. Praegu kirjutan võrreldes varasemaga rohkem. Varem oli selge käekiri (kaldkiri). Praegu kui pean kirjutama kiiresti, kirjutan nii, et endal ka raske aru saada pärast. Üks koostööpartner ütles ükskord, et mu käekiri on elegantseselt lohakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti mitu. Kooli ajal oli väga ilus, pigem väiksem, korralik. Praegu on kasutuses 2. “Tavaline”- paljud ütlevad, et väga ilus ja teine kus ma kirjutan omale märksõnu, siis ei loe vahest ise ka välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on eluaeg tavalisest pisem käekiri olnud, nüüd on veel väiksem ja ega endale kirjutatud märkmeid teised väga välja ei loe. Käekiri muutus väga palju ajal kui tuli palju käsitsi kirjutatada. Seal kus on tähtis, et kõik kirjutatust täpselt aru saaksid kirjutan teksti trükitähtedega. Minusuguste elu teeb arvuti palju lihtsamaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka on elu jooksul muutunud, konspekteerimine juba muudab. Aga mingeid järkse muutusi ma ei usu, et oleks olnud. Küll aga muutus mu lapse käekiri järsult, enne seda kui tekkisid temaga suures pahandused. Oleks taibanud seda märgata, oleks nii mõndagi võinud elus kergemini minna.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud käekirja muutus elu jooksul