Esileht Ilu ja tervis Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

Postitas:

Kuidas teil selle asjaga lood on? Kas muutusi? Millised on parimad hoolitsuseviisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:02; 16.01 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 43, veel ei ole erilisi muutusi, no selliseid, et midagi hullu oleks veel mitte.
Mees tegi küll märkuse, et kaelal kaks jämedat vagu, niimoodi horisontaalselt, siis võttis jahedaks küll. Vaatasin kohe vanemaid fotosid ja ennäe, juba 23 aastaselt need triibud 🙂

Aga ega see nii jää, seega ootan ka nõuandeid 🙂

Dekoltee kipub küll jah triibuliseks muutuma, hommikuti eriti on vastik vaadata. Hooldan ihukreemidega ja vahepeal panen kortsukreemi ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 21:38; 01.12 08:10; 06.12 09:26; 28.01 12:08; 30.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on elu aeg olnud dekolteenahk kole ja vinniline, nii et minul õnneks mingeid olulisi traumasid dekoltee naha lõdvemaks muutumine ei tekita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 41 ja sõbrannad kõik neljakümnendates. Tõesti pole märganud, et kellegil oleks vananeva kaelaga probleeme. Ma aravan, et see on ikka pisut vanemate probleem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaelaprobleemid ilmnevad varakult “ilma lõuata” naistel.
tugevama lõua puhul on kaelanahk ja lõuajoon kauem trimmis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 41 ja sõbrannad kõik neljakümnendates. Tõesti pole märganud, et kellegil oleks vananeva kaelaga probleeme. Ma aravan, et see on ikka pisut vanemate probleem.

Sama siin! Näos on mul kortsud täiesti olemas, nii et vanuse reedab ikkagi nägu.

Kael ega käed (mida peetakse suureks vanuse reetjaks) mul endameelest küll märgatavalt muutunud ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrannal läks kael kortsu 35 aastaselt- kasutas igasugu kallis kosmeetikat, minul on siiani veel sile. Reegel on – kreemitades nägu ära unusta kaela. Dekoltee kisub suvel selliseks kortsuliseks – panen ohtralt niisutavad kreemi peale. Ei põe ka vanuse pärast (48).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrannal läks kael kortsu 35 aastaselt- kasutas igasugu kallis kosmeetikat, minul on siiani veel sile. Reegel on – kreemitades nägu ära unusta kaela. Dekoltee kisub suvel selliseks kortsuliseks – panen ohtralt niisutavad kreemi peale. Ei põe ka vanuse pärast (48).

Olen üsna kindel, et see kael oleks sul sama sile ka kreemitamata.
Mul näiteks pole mitte ühtegi rasedusarmi, kuigi ei kasutanud raseduste ajal mitte ühtegi kreemi venitusarmide vastu (sest need lihtsalt ei imendunud nahka ja “raseda nina” jaoks haisesid ka), räägiti ka mulle igasugu “reeglitest” ja “ikka peab” jne juttu. Lisaks võtsin mõlema lapsega üle 20 kg juurde ja pärast ruttu maha, ehk siis päris korralik venimine.
Mõni kreemitab end nii, et libiseb voodist välja ja ikkagi saab armid ja mitte vähe.
Asi on naha eripäras, eelsoodumuses, vedeliku tarbimises ja tont teab milles. Meil on lihtsalt vedanud.

Teemasse ka.
Kael on mul ok (ei kreemita), dekoltee juba midagi reedab (ei kreemita). Silmade ümber on küll kortsud (kreemitan igapäevaselt). Kuid ennekõike reedavad vanuse käed – biitseps on kahtlaselt löntis.
Ilmselgelt pole nahk enam nii heas toonuses, kui ta seda oli seda 20-ndates, aga ega ei kurda ka, isegi hästi läinud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla natuke teemast mööda, aga kortsudest üldiselt – mulle väga meeldivad mu kortsud. Ega neid palju ole, väikesed kurrud silmanurkades ja triibud põskedel. Olen väga rahul nendega ja ei tahaks neid kuhugi ära kreemitada – minu meelest annavad iseloomu juurde.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka rasedusarme ei ole kehal. Kõik, kes mu vanust ei tea, on väga-väga imestunud, kui kuulevad, et 40:) Ise arvan, et pole ka kaelal ja kätel reetvaid vanusemärke. Samas, hiljuti oli klassikokkutulek, tänaseks kõik 40 aastased. Inimesed on erinevad. Osadel tugevad kortsud ja ka käed väga vanad, osad nagu polekski vananenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu puhul asi emapoolse suguvüsa geenides – kortsusid naistel polnud , kindlasti olete teiegi mõnda sellist vanatädi näinud, kes ise käib juba vaevaliselt aga nägu on sile…
ma olen 46 ja kortsuvaba.
ei olnud uhkeldamise postitus, tahtsin öelda, et geneetika on siin ka mängus (mu ema ei pärine Eestist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu puhul asi emapoolse suguvüsa geenides – kortsusid naistel polnud , kindlasti olete teiegi mõnda sellist vanatädi näinud, kes ise käib juba vaevaliselt aga nägu on sile…
ma olen 46 ja kortsuvaba.
ei olnud uhkeldamise postitus, tahtsin öelda, et geneetika on siin ka mängus (mu ema ei pärine Eestist)

Mina ei ole küll oma pika elu jooksul ühtegi sellist vanainimest näinud.
Naha struktuur on teine, ikka on mingid triibud, jooned, pigmendilaigud. Tahad öelda et su nahk on 20-aastasega samas seisukorras? Ei usu. Paljud ei loe ka naerukurde kortsudeks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 21:38; 01.12 08:10; 06.12 09:26; 28.01 12:08; 30.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt kipub olema nii, et need, kes ennast väga nooreks peavad, ei puutu kokku noortega. Vaata ennast peeglist kõrvuti koos 18-aastasega ja kohe saad oma vanusest paremini aru.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puust ja punaseks mõned näited kortsudest:

https://dennisgrossmd.com/wp-content/uploads/2015/02/Crop_Treatment__0002_Lines-Wrinkles.jpg

https://www.prevention.com/sites/prevention.com/files/styles/listicle_main_custom_user_phone_1x/public/gettyimages-518338191-hero-images-opener.jpg?itok=8-L9GLHV&timestamp=1465225122

http://www.dermletter.com/img/newsletter/aging-skin-today.jpg (lõtvunud nahk – teine suur vananemise tunnus kortsude kõrval)

http://www.beautyandhealthanswers.com/wp-content/uploads/2010/07/Retinoid-for-wrinkles-and-aging-skin.jpg (esimesed kortsud, mis üldiselt tekivad keskmisele inimesele 20ndates ja heade geenidega inimesele 30ndates)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puust ja punaseks mõned näited kortsudest:

https://dennisgrossmd.com/wp-content/uploads/2015/02/Crop_Treatment__0002_Lines-Wrinkles.jpg

https://www.prevention.com/sites/prevention.com/files/styles/listicle_main_custom_user_phone_1x/public/gettyimages-518338191-hero-images-opener.jpg?itok=8-L9GLHV&timestamp=1465225122

http://www.dermletter.com/img/newsletter/aging-skin-today.jpg (lõtvunud nahk – teine suur vananemise tunnus kortsude kõrval)

http://www.beautyandhealthanswers.com/wp-content/uploads/2010/07/Retinoid-for-wrinkles-and-aging-skin.jpg (esimesed kortsud, mis üldiselt tekivad keskmisele inimesele 20ndates ja heade geenidega inimesele 30ndates)

Väga head näited!
Nii et kortsuvabad keskealised vaadake ja analüüsige oma näeod üle, kas on ikka kortsuvabad ja lõtvumata?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 21:38; 01.12 08:10; 06.12 09:26; 28.01 12:08; 30.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dekoltee kisub suvel selliseks kortsuliseks – panen ohtralt niisutavad kreemi peale.

Issand, miks sa seda dekolteed siis päevitad ometi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mul vanuses 47 on nii umbes poole aastaga nahk kohutavalt vananenud, eriti viimaste kuudega. Käed on vanad, näonahk lõtvunud, lõuaaluses lott, silma ümber kortsud. Nahk on kuivem kui varem. Kui varem ikka jutu sees tuli välja, et mõni 10 aastat noorem pidas mind endavanuseks (tõsi ta on, et nägin üsna nendevanune välja ka), siis nüüd näen ca 50aastane välja. Eks see hormonaalsetest muutustest ole – päevad küll veel käivad, aga muutused tsükli iseloomus on juba mitu aastat käinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puust ja punaseks mõned näited kortsudest:

https://dennisgrossmd.com/wp-content/uploads/2015/02/Crop_Treatment__0002_Lines-Wrinkles.jpg

https://www.prevention.com/sites/prevention.com/files/styles/listicle_main_custom_user_phone_1x/public/gettyimages-518338191-hero-images-opener.jpg?itok=8-L9GLHV&timestamp=1465225122

http://www.dermletter.com/img/newsletter/aging-skin-today.jpg (lõtvunud nahk – teine suur vananemise tunnus kortsude kõrval)

http://www.beautyandhealthanswers.com/wp-content/uploads/2010/07/Retinoid-for-wrinkles-and-aging-skin.jpg (esimesed kortsud, mis üldiselt tekivad keskmisele inimesele 20ndates ja heade geenidega inimesele 30ndates)

Siintoodud kortse mul pole, veidi kergemal kujul naha lõtvumist esineb küll. See on just paaril viimasel aastal tekkinud. Olen 43.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 34 ja mul on juba aastaid kaelal kaks hästinähtavat horisontaalset vagu. Kui neid spetsiaalselt vaatan, siis häirivad veidi, aga tavaliselt mitte. Arvan ka, et see sõltub vähe nn hooldustest ja on peamiselt kinni geenides. Minu emal oli samasugune kael, aga näonahk oli see-eest 45-50-aastaselt veel täitsa hea (mitte küll nii sile kui noortel, aga otseselt mingeid kortse ka ei olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas märgatavalt kõik lõtvuma peale 45a. Kuni sinnani olin ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas märgatavalt kõik lõtvuma peale 45a. Kuni sinnani olin ok.

Ma pidasin veidi kauem vastu, siis kuidagi järsku hakkas. Umbes 1,5 aastat tagasi hakkas kael tugevamalt lõtvuma. Enne polnud nii märgatav, nüüd ikka on küll. Näol mõjub gravitatsioon ka nähtavamalt kui enne. Pane seda kreemi kui hoolsalt tahes, aastad teevad oma töö, 51 olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean jah, et keegi ei jää nooreks, aga ikkagi masendav 🙁

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:02; 16.01 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemitan, ja hoolega. Kahjuks ei usu ma kreemi jõusse. Mul pole kaelal häda midagi. Dekoltee on küll hommikuti peenekortsuline. Millised need vananevad käed välja näevad? Kondid lähevad suureks? See mul tõesti on, aga mul on see artriidist, mitte vanusest. Küünarnukid on mul ka ilusad. Aga vot nägu hakkas vananema väga järsku ja kiiresti. Umbes 35-aastaselt tekkisid mõned kurrud silma välisnurka ja juba 40-aastaselt oli põsed lottis ja silma nurgad häirivalt allapoole viltu. Samuti tekkisid põskedel peened kurrud. Hiljem tulid ka otsmikule mõned. Kui ma 30-aastaselt olin täiesti veatu näonahaga veel, eriti just võrreldes teiste omavanustega, siis 40-selt nägin juba halvem välja kui mõnigi teine. Ema on mul 62-aastane ja pole isegi mitte sale, ikkagi näeb näost välja nagu rosin 🙁 Kahjuks on mul tema geenid, iga korts mu näos viitab sellele, et lähen samamoodi loppi, et suunurgad hakkavad lõuajooneni rippuma. Isal on mul hoopis teistsugune nahk. Tema kortsud on sügavad, aga neid on arvuliselt kordades vähem, kui emal. Tal oleks justkui naerukurrud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 18:03; 05.01 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemitan, ja hoolega. Kahjuks ei usu ma kreemi jõusse. Mul pole kaelal häda midagi. Dekoltee on küll hommikuti peenekortsuline. Millised need vananevad käed välja näevad? Kondid lähevad suureks? See mul tõesti on, aga mul on see artriidist, mitte vanusest. Küünarnukid on mul ka ilusad. Aga vot nägu hakkas vananema väga järsku ja kiiresti. Umbes 35-aastaselt tekkisid mõned kurrud silma välisnurka ja juba 40-aastaselt oli põsed lottis ja silma nurgad häirivalt allapoole viltu. Samuti tekkisid põskedel peened kurrud. Hiljem tulid ka otsmikule mõned. Kui ma 30-aastaselt olin täiesti veatu näonahaga veel, eriti just võrreldes teiste omavanustega, siis 40-selt nägin juba halvem välja kui mõnigi teine. Ema on mul 62-aastane ja pole isegi mitte sale, ikkagi näeb näost välja nagu rosin ???? Kahjuks on mul tema geenid, iga korts mu näos viitab sellele, et lähen samamoodi loppi, et suunurgad hakkavad lõuajooneni rippuma. Isal on mul hoopis teistsugune nahk. Tema kortsud on sügavad, aga neid on arvuliselt kordades vähem, kui emal. Tal oleks justkui naerukurrud.

Vananevad käed vist peaks olema soonilised ja õhukese nahaga, sellised laigulised ja tipitäpilised, nn vanadusplekkidega. Minu arusaamist mööda.

Kurb lugeda su juttu. Mina jälle lähen geenide poolest isasse ja vanaemasse, näojooned sarnased, sügavate vagudega. Ema jälle 70-aastaselt näost sile ja ümmargune nagu täiskuu. Kael ja dekoltee on nagu ta on, no on ikka aru saada, et pole esimeses nooruses. Seda aga annab peita, nii et nägu valmistab palju rohkem meelehärmi.

Lohutuseks ei ütleks aga seda, et kõik jääme vanaks (seda nagunii) aga et tänapäevaste vahenditega saab nende probleemide vastu siiski võidelda. Kõik see maksab muidugi omajagu aga siiski on võimalik. Ise olen kergemaid sekkumisi juba ette võtnud, kui rahakott lubab, siis kunagi ka opile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 21:38; 01.12 08:10; 06.12 09:26; 28.01 12:08; 30.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda su juttu. Mina jälle lähen geenide poolest isasse ja vanaemasse, näojooned sarnased, sügavate vagudega. Ema jälle 70-aastaselt näost sile ja ümmargune nagu täiskuu. Kael ja dekoltee on nagu ta on, no on ikka aru saada, et pole esimeses nooruses. Seda aga annab peita, nii et nägu valmistab palju rohkem meelehärmi.

Lohutuseks ei ütleks aga seda, et kõik jääme vanaks (seda nagunii) aga et tänapäevaste vahenditega saab nende probleemide vastu siiski võidelda. Kõik see maksab muidugi omajagu aga siiski on võimalik. Ise olen kergemaid sekkumisi juba ette võtnud, kui rahakott lubab, siis kunagi ka opile.

Miks peab selle vastu võitlema? Ükskõik ei ole, milline välja näed? Ausõna, ei saa aru.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda su juttu. Mina jälle lähen geenide poolest isasse ja vanaemasse, näojooned sarnased, sügavate vagudega. Ema jälle 70-aastaselt näost sile ja ümmargune nagu täiskuu. Kael ja dekoltee on nagu ta on, no on ikka aru saada, et pole esimeses nooruses. Seda aga annab peita, nii et nägu valmistab palju rohkem meelehärmi.

Lohutuseks ei ütleks aga seda, et kõik jääme vanaks (seda nagunii) aga et tänapäevaste vahenditega saab nende probleemide vastu siiski võidelda. Kõik see maksab muidugi omajagu aga siiski on võimalik. Ise olen kergemaid sekkumisi juba ette võtnud, kui rahakott lubab, siis kunagi ka opile.

Miks peab selle vastu võitlema? Ükskõik ei ole, milline välja näed? Ausõna, ei saa aru.

Muidugi ei ole ükskõik. Öeldagu mis tahes, kortsud ja vananemine ei kaunista kedagi. Naisterahvast veel eriti.
Tänapäeval peab paraku naisterahvas ka kõrge vanuseni töötama ja hea välja nägema.
Minu jaoks vananemine võrdub õudusega, kindlasti on inimesi, keda see ei häiri, neil on kindlasti lihtsam elada.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 21:38; 01.12 08:10; 06.12 09:26; 28.01 12:08; 30.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÄiesti sõus eelmisega. Tööjõuturul püsimiseks on välimus ikka väga oluline. Aga eks meik või juukselõikus ja riietus annavad ka palju juurde

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 18:03; 05.01 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka nõus, et normaalse töökoha säilitamiseks pead ikka väga enda eest hoolitsema, mida vanemaks saad. Mina olen 46 ja juba silma alt kotte lõiganud ja veel üht-teist teinud. Kaaluga maadlen ka kogu aeg, et ei oleks selline ümar mutt. Ei taha keegi neid loppis näoga inimesi tööle, siis arvatakse, et sa ei jaksa ega oska midagi teha ka, kui näed välja nagu mingi suvaline turumutt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole küll oma pika elu jooksul ühtegi sellist vanainimest näinud.

Mina olen. Ma nägin ükskord sugulase matustel mingit külameest, kellest arvasin, et ta on umbes 60 ja pärast selgus, et oli ligi 90. Teised selle küla elanikud teadsid rääkida, et tal on suguvõsas teisigi samasuguse välimusega inimesi, nii mehi kui naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÄiesti sõus eelmisega. Tööjõuturul püsimiseks on välimus ikka väga oluline. Aga eks meik või juukselõikus ja riietus annavad ka palju juurde

Tööjōuturu!? Mingi eskortteenuse puhul ja teenindades a14 noorukeid see tōesti vōibki pädeda aga, Et 45+ peaks siis kuskil luugi taga pileteid müüma vōi tagaruumides tegutsema. Kortsude pärast enam poes letis tööle ei kōlba? Päris totakaks ikka ka ei maksa oma iluihalusega minna!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Kael reedab naise vanuse (naistele 40+)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.