Esileht Ilu ja tervis kael valutab ja kurgu alt paistes

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kael valutab ja kurgu alt paistes

Postitas:

tere! Juba paar päeva kael valutab ja neelmine valulik ja vasakul poolel ka seal ,kus peaksid olema mandlid ,on ka mingi muna ja kurk üldse valus just ainult vasakult poolt ja kael ka samalt poolt katsudes valus ja paistes. Tunne nagu oleks mandlid tagasi kasvanud. Kas on see võimalik? Kurku vaadates on nagu kurgus selline armkude vms,äkki see tekitabki sellist tüki tunnet kurgus või on need tõesti lümfisõlmed? Oskab keegi öelda? ja kukla taga on ka sellised kõvad munad,mis on valusad,kui mudida. See kõik hakkas siis ,kui võtsin dexamethasoni(enam ei võta juba teist nädalat) ja nüüd paari päevaga on tekkinud selline valu ja paistetus,algul andis kohati ja õrnalt tunda ja möödus aga nüüd pidev see valulikkus juba . Kas kellelgi veel nii olnud,mis aitaks? Perearstile ei saa,kuna perearst on puhkusel ja ma ise olen ka hetkel üldse väga kaugel perearstist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga raske ilma nägemata arvata, aga ühepoolsed sümptomid on alati ohtlikumad ja neisse tuleb suhtuda kui ohumärki. Võimalik on näiteks ka abstsess, mis olenevalt asukohast võib olla päris ohtlik, mõningatel juhtudel lausa eluohtlik. Seega soovitaksin ikka mõne arstiga kontakti leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstitudengina soovitan samuti arsti poole pöörduda. Kaugelt öeldes on võimatu öelda, millega tegemist. Esimesena hüppas mulle pähe peritonsillaarne abstsess, mis vajab kindlasti arstlikku sekkumist. Aga nagu öeldud, kaugelt võib ainult spekuleerida. EMO või LOR-arst on ilmselt kõige mõistlikumad kohad pöördumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mononukleoosi puhul viskab just ühe poole paiste, aga võib olla ka hullem lugu.

Igal juhul EMOsse ja mnu oma kogemus on see, et arstid sageli ei suuda/viitsi mononukleoosi tuvastada (ajavad angiiniga segi), aga see on karm haigus ja vajab kiiret lahendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks abstsess,kas siis ei peaks olema ka palavik? Mul enne ka selle kohapeal olnud paistes koht ja kui mandlid olid siis oli ka ainult ühelt poolt valus alati,mitte mõlemalt poolt.Aga nüüd on juba pikalt olnud. Ja tunne on nagu oleks paistes kael ja pakitseb suust aga silmaga pole midagi näha. neelamine on imelik ,selline tunne nagu oleks mingi tükk või klomp ees neelus,aga kui söön ,siis pole midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nüüd hetkel pole jälle midagi. Katsudes pole valus ega ei ole tunnet ,et pakitseks midagi. Ja need kaelal olevad munad tulevad ka teatud kaela asendis ainult välja,samuti ka kukla tagant .Vot sellised imelikud sümtomid on mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis kael valutab ja kurgu alt paistes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.