Esileht Koolilaps Kaelapael, õpilaspilet, võtmehoidja

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaelapael, õpilaspilet, võtmehoidja

Postitas:

Laps läks 1. klassi (jaa, ma saan aru siin on mustmiljon 1. klassi teemat, aga me olemegi tundmatus vees), tal on seljakott kooliskäimiseks ja teine seljakott trenni jaoks. Nüüd on tal veel õpilaspilet, mida ta peaks ju koolis kaasas kandma (söökla) ja trennis (ühistransport). Lisaks hakkab järgmisest nädalast ise koolist koju tulema, seega võti vaja kaasas kanda. Mobiilini ma pole veel mõtetes jõudnud.

Kuidas teie lapsed oma pisividinaid kannavad? Kas neil on eraldi mingi kott (tüdrukutel crossbody tüüpi kott), või mingi kaelas käiv kott? Ainuke mis ma esimese kiiruga talle sain, oli töö juurest kaelapael õpilaspileti jaoks, aga isegi see on liiga pikk ja ei ole reguleeritav.

Kust selliseid vidinaid osta ja kuidas peaks elementaarsete esemete (õpilaspilet, võti, telefon) kaasaskandmist lahendama? See ühest seljakotist teise tõstmine kõlab hästi, aga kardan, et praktikas võib hajameelsuse taha jääda..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli poisil algklassides selline https://www.otto.de/p/4you-geldboerse-geometric-black-kettenboerse-602201721/#variationId=602201722 see koondas võtmed, õpilaspileti ja natuke sularaha ilusti kokku ja vajadusel sain võtmed rahakotist eraldada ja mujale kinnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püksitasku sobib hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli poisil esimeses klassis kaelakott, Nõmme Matkakeskusest Tatonka brändi oma. Teises vist kasutas ka, kolmandas enam ei sobinud. Aga alguses olime väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdrukul on selline kotike
https://www.aliexpress.com/item/QZH-Cartoon-cute-Women-Handbags-kids-girls-Messenger-bag-Shoulder-Bag-Party-Handbag-for-baby-girl/32798669767.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dQ9TS4w
Sinna mahuvad telefon, võtmed. Õpilaspilet on telefoniümbrise taskus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Kaelapael, õpilaspilet, võtmehoidja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.