Esileht Ilu ja tervis Kaelast valu kõrva.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kaelast valu kõrva.

Postitas:

Kas on võimalik, et kaelalihasest see mis läheb külje pealt kõrva taha, võib tekitada valu nii kõrva, kui pead segaseks teha ? Käisin massaažis, muljus seda lihast päris kõvasti, nüüd 3 nädalat hiljem on ikka kiirgav valu kõrva ja pähe .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui diskid paigast ja kuskil närvi vastu puutuvad või kasvõi lihaspinge valu kaelas, siis võib kiirata ka kõrva, oimukohta, kuklasse jne. Ise olin pikalt sellega hädas, käisin 4 x massaažis, kodus tegin kamprikompresse kaelale ja kõrva taha. Kuna valutas ka õlg, siis sinna panin neid tavalisi valuplaastreid. Võtab aega, kuni paremaks läheb. Mul see jama novembrist saati, vahepeal jõusin ka neuroloogi juurde, saatis MRTsse, edasi sain juba taastusraviarsti saatekirja, aga seda aega tuleb ka nüüd oodata. Seni teen lõdvestus- ja venitusharjutusi, mida massöör näitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on aastaid (aastakümneid) mingi närv natuke paigast ära. Enamasti ei tunne üldse, aga kui kogemata kedagi natuke vale nurga alt kallistan, lööb kaelast kõrva korralik terav valu. Vahepeal üks kiropraktik mudis ja tõmbas midagi paika, siis ei olnud seda jama tükk aega, aga siis hiilis jälle ligi. Nii et võib olla küll kaelast tulenevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Kaelast valu kõrva.