Esileht Beebi ja mitmikud kaelavolt täiesti haudunud, palun nõu

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kaelavolt täiesti haudunud, palun nõu

Postitas:

Avastasin täna, et beebi ülemine kaelavolt on nii haudunud, et nahk punetab ja lausa leemetab;( Mida ette võtta? Panin talki, ja kreemi praegu mingit tulemust veel pole, punetab ja leemetab edasi. Kui tegutsen selle voldivahega, tital on nii valus ja ta nutab. Mul on niiiiii kahju, no kuidas ma selle voldi nii ära olin unustanud;(
Mida oleks veel mõtet sinna panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:34; 22.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tupsuta ilusti kuivaks ja pane sudocreami kui sul on see põtab küll ruttu ära ära muretse küll saab kõik korda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane sudocreami kui sul on see võtab küll ruttu ära selle jama.Ära muretse küll saab korda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sudocream on kõige parem. Hakkab kohe mõjuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese, kuivata hoolega ja tomba oma sormega aeg ajalt ule. Mida rohkem keemiat, seda kauem paraneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil juhtus ka seda päris mitu korda. Sudocrem aitab hästi ja väga kiiresti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus 4 kuune michelini-mehike ja temal lähevad hauduma kaenla alused ja kael, kui 2 päeva jääb vahele, kui vanni pole teinud. Seega meie teemegi vanni kas iga päev või siis ülepäeviti ja punetust ei ole enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teeme ka lapsele iga päev vanni, pärast kuivatame väga hoolikalt ja õnneks pole sellist asja nüüd enam juhtunud. Alguses juhtus küll ja just kaelavoldiga. Ära muretse, kõigil võib seda juhtuda, mõnel väikesel on nii palju voldikesi, et paratamatult unustad mõne mingil hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu väiksel tütrel on pidevalt see jama , meie paneme Johnsons baby powderit peale igat vannis käiku , mõnikord kui olen ära unustanud on kaelavoldi vahe meeletult punane , siis puhastan ära ja kuivatan korralikult ja siis puudrit . Meie jaoks on puuder asendamatu .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tihti sa last vannitad? Kui iga päev vannis käia, siis sellist asja naljalt ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]emme30 kirjutas:[/small]
[tsitaat]pane sudocreami kui sul on see võtab küll ruttu ära selle jama.Ära muretse küll saab korda[/tsitaat]

see on tõesti imekreem!!! meil ka kõik voldid parandab 1 päevaga, vahel ka mõne tunniga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud kõigile vastajatele!
Proovin Sudocreamiga. Vannitame ikka igal õhtul, seda kurvem olin, kui avastasin täna päeval, et ikka 1 voldike märkamata jäänud;( Aga Sudocream on praeguseks juba veidi isegi võtnud vähemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:34; 22.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TAvaline kartulitärklis on kõige parem abivahend!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vannitame 2x nädalas ja kaelaga probleeme ei ole. Talki ma kindlasti ei kasutaks, see pidavat just haudumist soodustama. Kui piim lapsele kaela vahele läheb ja vannitamiseni veel aega, siis pesen niiske vatipadjaga, kuivatan ja panen õhukese kihi beebiõli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud kaelavolt täiesti haudunud, palun nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.