Esileht Imetamine Kaenla all kolmas piimanääre

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaenla all kolmas piimanääre

Postitas:

Hetkel 5 päeva sünnitusest möödas ja see teeb meeletut valu. Ei saa peaaegu kätt liigutada. Laps võtab ilusti rinda ja olen alati lasknud sellepoolse rinna lapsel tühjaks imeda, et äkki on rind ja see piimanääre mingil moel ühenduses ja kaenla alt läheb see paistetus väiksemaks. Aga kahjuks see rinna tühjendamine vist eriti ei aita, kuna kaenla alt on ikka paistes ja valus.
Arsid räägivad, et pole midagi teha, läheb ise üle. Ütlevad, et paneks kapsa lehe peale, või külmakoti. Külmakotti väga ei julge aga panna, äkki saab rind külma ja siis veel rinnapõletik ka kallal.

Kellel on veel sama mure ja kuidas te olete seda lahendanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rind ei saa külmakotiga külma. Pane ikka.

Võid püüda imetamise ajal masseerida nibu suunas, et saaks selle valuse koha nö välja.

Võid proovida sooja du¨¨i all sama teha.

Kui arstidelt abi ei saa, siis imetamisnõustajale helistamine on variant, kus nõuandeid saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin viinakompressi lausa, aga viin ikka veega pooleks. läheb üle küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäigi eelmise lapse sünnist 7a tagasi vasaku kaenla alla selline ümar moodustis. Esimest korda kuulen, et seda kolmandaks piimanãärmeks kutsutakse. Ja tõepoolest, praegu olen ka imetaja 🙂 ja vasaku rinna andmine on meeletult valus!
Ise arvasin, et see on suurenud lümfisõlm, mis vajab uurimist, aga arst arvas, et healoomuline rasvamoodustis vms :s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kaenla alt väga valus, vähemalt esimese kuu jooksul. Ma ei mäleta, kaua see kestis, kuid valulik imetamine oli üldse 2 kuud. Peale seda läks väga hästi ja uhke enda üle, et vastu pidanud olen:)
Mina pole kuulnud, et kapsaleht sinna võiks panna, kuid proovi. Tean, et rinnapõletiku korral aitab küll ülihästi. Kuid pea vastu, kindlalt läheb mingi aeg valutumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kaenla all kolmas piimanääre

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.