Esileht Ilu ja tervis Kaenlaalused valusad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaenlaalused valusad

Postitas:

Mis see olla võiks kui kaenlaalused on valusad? Mul on rinnanibud ka meeletult valusad aegajalt. Nüüd jälle ja lisaks ka kaenlaalused katsudes valusad ja hooti liigutades valus. Üks palju rohkem kui teine. Ja üks kaenlaauk kohati annab ka valu. Valus on nagu sügavamal kaenlaaugus(mitte nahk). Mingit punni ega vigastust ei ole seal. Oleks nagu paistes veidikene, aga ehk kujutan ette seda. Varem on ka olnud pikalt valus, aga kadus ära pikapeale. Nüüd tundsin jälle, et valus katsudes. Rinnas ei ole tükki ega tihendit. Rinnad on nagu nad alati on olnud. Ainult valusad. Kas see võib olla mingi naiste värk? Päevadega seotud? Või varajane kliimaks 🙂 40 olen. Haige pole olnud, külma pole saanud ja trenni teinud ka ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 19:44; 20.04 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on aeg-ajalt sama, valu kiirgab kaenlaalusesse, lisaks rinnad vahepeal hästi tundlikud (just vasakus rinnas ja kaenlaaluses, paremas on harvem, sarnast kiskumist ja tuikamist oli aastaid tagasi laste imetamise ajal). Perearst suunas mammograafi, seal midagi ei leitud. Nii et lõpuks sain diagnoosiks mastopaatia. Mul on see valulikkus seotud tsükliga, annab tunda enne päevi just ja päevade ajal. Tsükkel ise on korrapärane ja muidu kõik ok, need valuaistingud rinnas tekkisid u aasta tagasi (olen 41).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spiraali ei kasuta? Mina kasutan ja samad vaevused ning see on kirjas ka infolehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spiraali ei kasuta? Mina kasutan ja samad vaevused ning see on kirjas ka infolehel.

Kasutan. Mirena on. See juba teine Mirena mul. Eelmisega sellist jama ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 19:44; 20.04 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüpohondrik jälle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kaenlaalused valusad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.