Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: .

Postitas:

.

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oleksin mees, kelle naine usub, et on õige kirjutada “lasnud”, siis ei näeks minagi erilist põhjust tema nimel pingutada.

+21
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oleksin mees, kelle naine usub, et on õige kirjutada “lasnud”, siis ei näeks minagi erilist põhjust tema nimel pingutada.

Nojah. Aga kas see mees seda teab, on küsimus. Aga rumalus paistab tegelikult silmadest välja. Mu äi tavatses öelda, et loll ei saa niimoodi olla, et see välja ei paistaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see, et sulle meeldib kodus olles samamoodi olla nagu kuskil külas või väljas olles ei tähenda, et su mees ennast kodus koduselt tunda ei tohi. Ära unusta, et su mees ei ole sina. Ta ei pea tegema ja olema samamoodi nagu sina.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 08:18; 04.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see, et sulle meeldib kodus olles samamoodi olla nagu kuskil külas või väljas olles ei tähenda, et su mees ennast kodus koduselt tunda ei tohi. Ära unusta, et su mees ei ole sina. Ta ei pea tegema ja olema samamoodi nagu sina.

Ja nii see algabki..
Naised peaksid ju meeste arvates 24/7 seksikad ja sätitud välja nägema, ei tohi kaalus grammigi juurde võtta isegi mitte raseduse ajal jne aga meestele on kõik lubatud? Las aga kasvatab hiigelvatsa ette ja lörbib dressipüksid jalas, maika seljas, diivanil õlut. Sügab kotte ja laristab peeru, ise haiseb higist ja juuksed salkus, sest tema tahab end ometi koduselt tunda???
Kui naine end samamoodi “koduselt” tunneb, on ju halvustajaid karjaga, et ise oled süüdi kui mees maha jätab, aga selline mees ei pea end üldse enam oma naisele ihaldusväärseks muutma?

+28
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see, et sulle meeldib kodus olles samamoodi olla nagu kuskil külas või väljas olles ei tähenda, et su mees ennast kodus koduselt tunda ei tohi. Ära unusta, et su mees ei ole sina. Ta ei pea tegema ja olema samamoodi nagu sina.

Ja nii see algabki..

Naised peaksid ju meeste arvates 24/7 seksikad ja sätitud välja nägema, ei tohi kaalus grammigi juurde võtta isegi mitte raseduse ajal jne aga meestele on kõik lubatud? Las aga kasvatab hiigelvatsa ette ja lörbib dressipüksid jalas, maika seljas, diivanil õlut. Sügab kotte ja laristab peeru, ise haiseb higist ja juuksed salkus, sest tema tahab end ometi koduselt tunda???

Kui naine end samamoodi “koduselt” tunneb, on ju halvustajaid karjaga, et ise oled süüdi kui mees maha jätab, aga selline mees ei pea end üldse enam oma naisele ihaldusväärseks muutma?

Kui naisele ei sobi selline mees, siis peaks ta selle mehe maha jätma. Ja asemele otsima sellise, kes tema nõudmistele vastab. Nii lihtne see ongi.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 08:18; 04.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kõva häälega kommenteerima, et naabrimehel ilus uus soeng.. kui telekast näete meeste kõhulihaseid, siis ütle unelevalt mmmm. Kui tänaval kõnnite mööda ülikonnas mehest, siis kommenteeri midagi stiilis, et nii seksikas.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kõva häälega kommenteerima, et naabrimehel ilus uus soeng.. kui telekast näete meeste kõhulihaseid, siis ütle unelevalt mmmm. Kui tänaval kõnnite mööda ülikonnas mehest, siis kommenteeri midagi stiilis, et nii seksikas.

Minu meelest on see nõme. Ega me lasteaias ei ole. Kui mul on vaja midagi mehele öelda, siis ma ütlengi talle otse. Mingi vihjamine on lapsik ja päris ausalt – pole mina veel kohanud meest, kellele see mõjuks. Mehed on lihtne liik, nad ei saa niisugusest sügavamõttelisest vihjest lihtsalt aru. Või siis saavad valesti aru. Kummalgi juhul pole kasu.
Aga teemasse. Saan täitsa aru, kui ebameeldiv, kui teatud väärtushinnangud ei kattu. See on suisa traagika. Minu mees on ka natuke kirjeldatud tüüpi, aga ma ise ka. Muidugi me ikka oleme pestud, kasitud, aga samamoodi võime lahtise uksega vetsus käia ja mugavaid lohvakaid ja üldse mitte seksikaid riideid kanda. Niikuinii ronivad lapsed seljas ja määrivad kõike kleepuvat meie riietesse ja juustesse, ronime lauaaluseid pidi jne. Päeva lõpuks oleme räpakollid küll. Õnneks mind see ei sega ja loodan, et meest ka mitte.
Sellisel lohakusel on üks väga hea omadus – kohe saab aru, kui kellelgi tekib armuke. Niipea kui üks osapool hakkab järsku enda eest hoolt kandma, on jama majas 🙂

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naisel on sellised ilmingud, siis arvaksid kõik siin toetavalt, et tal on depressioon.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mugavaid lohvakaid ja üldse mitte seksikaid riideid kanda.

Mulle kõlab ka see, et ei tohi koduseks ja mugavaks muutuda, võrdlemisi õudselt. Umbes nagu inimene peaks pidevalt olema pingul nagu pillikeel. Ennetamaks seda, et keegi hakkab mind süüdistama “käest lastuses”, viljelesin juba vallaisena kodust stiili: käisin tööl ja tänaval mugavates pükstes ja kampsunis, ilma soenguta ja meikimata.

Sellel, et ma juba tutvusin oma mehega kodust stiili viljeledes, on see hea külg, et keegi ei saa mind süüdistada: “Näe, leidis mehe ja läks mugavaks!” või: “Sai lapsed ja lasi ennast käest” või: “Ilmselt on tal depressioon” 😛

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii see on, mehed muutuvad kohe kui naise nö kätte saavad. endisest meelast hurmurist, kes nägi hea välja, käitus restoranis kui dzentelmen, ei ropendanud, kuulas naist, oli valmis igal pool maksma ja näitas üles kultuurihuvi, saab aastate möödudes tavaline rasvane diivanikaunistus, kelle lemmiktegevus on õlut libistades arvuti v teleka taga õhtuid mööda saata. tihtipeale keeratakse ka rahakraanid kinni, sest mis oma naise peale ikka kulutada.
naine on aga enamasti endiselt kena, hoolitseb pere ja majapidamise eest, tahaks aega ajalt mehega üritustele minna, aga igasugune koostegevus, olgu selleks spaasse minek või remonditegu muutub selle tüübiga üha raskemaks.
üks mu sõbranna kes samuti nägi, et argielu mehega muutub järjest mõttetumaks, kolis lihtsalt välja, harrastab nüüd sama mehega pühapäeva suhet ja kõik on taas nagu alguses:)

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 10:30; 05.03 12:13; 05.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju stereotüüpe siin kirjeldatud.

Muidugi lasevad mehed ja naisedki ennast pikemas suhtes “lõdvaks” eelkõige seetõttu, et neil on oma kaaslasega mugav olla. Halb on selles muidugi see, kui üksteisel on erinev arvamus mugavusest.

Muides peeretamine näitab eelkõige seda, et inimene ei söö õiget endale sobivat toitu. Tal on sooltes probleemid. Nii läheb söödu kõhus käärima ja tekkivad puuksud.

Ma arvan, et kui oeld mures oma kaaslase tervise pärast – kas siis depressioon või halb toitumine, siis seda muret tasub kindlasti jagada. kui aga tiel on lihtsalt erinev arusaam koduelust, siis ei jää üle muud kui leppida või lahkuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:42; 05.03 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju stereotüüpe siin kirjeldatud.

Muidugi lasevad mehed ja naisedki ennast pikemas suhtes “lõdvaks” eelkõige seetõttu, et neil on oma kaaslasega mugav olla. Halb on selles muidugi see, kui üksteisel on erinev arvamus mugavusest.

Muides peeretamine näitab eelkõige seda, et inimene ei söö õiget endale sobivat toitu. Tal on sooltes probleemid. Nii läheb söödu kõhus käärima ja tekkivad puuksud.

Ma arvan, et kui oeld mures oma kaaslase tervise pärast – kas siis depressioon või halb toitumine, siis seda muret tasub kindlasti jagada. kui aga tiel on lihtsalt erinev arusaam koduelust, siis ei jää üle muud kui leppida või lahkuda.

ja haisemine näitab seda, et mees hüdreerib liiga palju ja rasvased juuksed on inimese eripära ja ülekaal on südamehaiguse põhjus ja kui välja minna ei taha, on depressioon. huvitav, et armumisefaasis on kõik mehepojad triksis ja traksis, pole peeru, norskamist ega haisemist, oskavad istuda, astuda, käituda ja vestelda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 10:30; 05.03 12:13; 05.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju stereotüüpe siin kirjeldatud.

Muidugi lasevad mehed ja naisedki ennast pikemas suhtes “lõdvaks” eelkõige seetõttu, et neil on oma kaaslasega mugav olla. Halb on selles muidugi see, kui üksteisel on erinev arvamus mugavusest.

Muides peeretamine näitab eelkõige seda, et inimene ei söö õiget endale sobivat toitu. Tal on sooltes probleemid. Nii läheb söödu kõhus käärima ja tekkivad puuksud.

Ma arvan, et kui oeld mures oma kaaslase tervise pärast – kas siis depressioon või halb toitumine, siis seda muret tasub kindlasti jagada. kui aga tiel on lihtsalt erinev arusaam koduelust, siis ei jää üle muud kui leppida või lahkuda.

ja haisemine näitab seda, et mees hüdreerib liiga palju ja rasvased juuksed on inimese eripära ja ülekaal on südamehaiguse põhjus ja kui välja minna ei taha, on depressioon. huvitav, et armumisefaasis on kõik mehepojad triksis ja traksis, pole peeru, norskamist ega haisemist, oskavad istuda, astuda, käituda ja vestelda.

Naistel ju täpselt samamoodi, milleks omistada seda stereotüüpi ainult meestele?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:42; 05.03 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see, et sulle meeldib kodus olles samamoodi olla nagu kuskil külas või väljas olles ei tähenda, et su mees ennast kodus koduselt tunda ei tohi. Ära unusta, et su mees ei ole sina. Ta ei pea tegema ja olema samamoodi nagu sina.

Oeh, perekooli lammasnaised juba platsis – “koduselt tunda”??? Kas mees on mingi muu tõug, et tal on vaja “koduselt tundmiseks” käituda nagu mingi krdi mõistuseta olend?

Ära unusta, et su mees on ka inimene nagu sina – loe: ta peab tegema ja olema, nagu on sinule vastuvõetav! Või tõmmaku metsa elama.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:47; 05.03 22:58; 06.03 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see, et sulle meeldib kodus olles samamoodi olla nagu kuskil külas või väljas olles ei tähenda, et su mees ennast kodus koduselt tunda ei tohi. Ära unusta, et su mees ei ole sina. Ta ei pea tegema ja olema samamoodi nagu sina.

Oeh, perekooli lammasnaised juba platsis – “koduselt tunda”??? Kas mees on mingi muu tõug, et tal on vaja “koduselt tundmiseks” käituda nagu mingi krdi mõistuseta olend?

Ära unusta, et su mees on ka inimene nagu sina – loe: ta peab tegema ja olema, nagu on sinule vastuvõetav! Või tõmmaku metsa elama.

Ah ega perekooli lammasnaistel muud valikut ju pole, ise nad teenida ei suuda ja siis mõtlevadki oma peeretavale ossile vabandusi välja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 10:30; 05.03 12:13; 05.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mugavaid lohvakaid ja üldse mitte seksikaid riideid kanda.

Mulle kõlab ka see, et ei tohi koduseks ja mugavaks muutuda, võrdlemisi õudselt. Umbes nagu inimene peaks pidevalt olema pingul nagu pillikeel. Ennetamaks seda, et keegi hakkab mind süüdistama “käest lastuses”, viljelesin juba vallaisena kodust stiili: käisin tööl ja tänaval mugavates pükstes ja kampsunis, ilma soenguta ja meikimata.

Sellel, et ma juba tutvusin oma mehega kodust stiili viljeledes, on see hea külg, et keegi ei saa mind süüdistada: “Näe, leidis mehe ja läks mugavaks!” või: “Sai lapsed ja lasi ennast käest” või: “Ilmselt on tal depressioon” ????

Nii lahe – olidki juba algusest peale tropp.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:47; 05.03 22:58; 06.03 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mugavaid lohvakaid ja üldse mitte seksikaid riideid kanda.

Mulle kõlab ka see, et ei tohi koduseks ja mugavaks muutuda, võrdlemisi õudselt. Umbes nagu inimene peaks pidevalt olema pingul nagu pillikeel. Ennetamaks seda, et keegi hakkab mind süüdistama “käest lastuses”, viljelesin juba vallaisena kodust stiili: käisin tööl ja tänaval mugavates pükstes ja kampsunis, ilma soenguta ja meikimata.

Sellel, et ma juba tutvusin oma mehega kodust stiili viljeledes, on see hea külg, et keegi ei saa mind süüdistada: “Näe, leidis mehe ja läks mugavaks!” või: “Sai lapsed ja lasi ennast käest” või: “Ilmselt on tal depressioon” ????

Teine hea külg on see, et mees lausa loodab, et sa meikima ei hakka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 23:05; 05.03 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mugavaid lohvakaid ja üldse mitte seksikaid riideid kanda.

Mulle kõlab ka see, et ei tohi koduseks ja mugavaks muutuda, võrdlemisi õudselt. Umbes nagu inimene peaks pidevalt olema pingul nagu pillikeel. Ennetamaks seda, et keegi hakkab mind süüdistama “käest lastuses”, viljelesin juba vallaisena kodust stiili: käisin tööl ja tänaval mugavates pükstes ja kampsunis, ilma soenguta ja meikimata.

Sellel, et ma juba tutvusin oma mehega kodust stiili viljeledes, on see hea külg, et keegi ei saa mind süüdistada: “Näe, leidis mehe ja läks mugavaks!” või: “Sai lapsed ja lasi ennast käest” või: “Ilmselt on tal depressioon” ????

Nii lahe – olidki juba algusest peale tropp.

Nii lahe – meikimata naine on automaatselt tropp? Kas sa ise olid algusest peale troll või muutusid sa selleks pärast seda, kui su mees niikaua teisi naisi kargutas, kuni sa pärast sünnitust veel esialgses kaalus tagasi polnud, sest sellist troppi ta ju ometi ei tahtnud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 23:05; 05.03 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lahe – meikimata naine on automaatselt tropp? Kas sa ise olid algusest peale troll või muutusid sa selleks pärast seda, kui su mees niikaua teisi naisi kargutas, kuni sa pärast sünnitust veel esialgses kaalus tagasi polnud, sest sellist troppi ta ju ometi ei tahtnud?

Tänan muretsemast – minu mees on ühe sellise tropi juurest jalga lasknud mees 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 22:47; 05.03 22:58; 06.03 10:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.