Esileht Veebikonstaabel kägu perekooli foorumis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kägu perekooli foorumis

Postitas:

ma küll ei usu et see jutt siia käib aga kirjutan ikka.
see et saab nimoodi kirjutada nagu kirjutaks kägu on väga jama,kuna paljud käod ei ole head. selle võimaluse peaks siit üldse ära võtma.
kuigi praegu postitan ise ka käo nime alt, on see sellepärast et mitte pahade kägude küüniste alla jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla oleks tõesti õigem diskuteerida sel teemal hoopis administraatoritega. Kuigi see kõlab kihvtilt: pahad küünistega käod. Eks tundmatu nime alt on julgem midagi kommenteerida, mida hiljem endaga seostada ei soovi. Selle seostamise tõttu kägu funktsioon ongi loodud – inimesed ei soovi oma isikut paljastada. Eks see on sama teema, kas näiteks facebookis peaksid kõik olema oma pärisnimede või varjunimedega? Seisukohti on mitmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kuigi praegu postitan ise ka käo nime alt, on see sellepärast et mitte pahade kägude küüniste alla jääda.[/tsitaat]

suss

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on jah vales alafoorumis, kuigi sain aru, miks teemaalgataja selle just siia postitas.

Ma usun, et osaliselt soovis ta teada, et kas selle anonüümse sõimamise ja solvamise vastu ka midagi ette saab võtta? Kohati ületab see siin perekooli foorumis absoluutselt igasuguse piiri.

Sisuliselt on olukord, kus inimene esineb käona ja siis lahmib suust välja, mida aina aju ette sülgab. Arvates, et ta on anonüümne, seega ka puutumatu. Kas reaalselt on ta ka tõesti nii puutumattu ja kas saab tema vastu midagi ette võtta? Siinkohal on suunatud küsimus Maarjale ja Anderole.

Kui jääb võimalus ainult kasutajanimega kommenteerida( teistes samalaadsetes perefoorumites, nagu perekool, on võimalus ainult kasutajanimega kommenteerida), siis jääb ära selline vaenulik suhtumine, nagu on see perekooli foorumis. Kasutajanimi annab inimesele ikkagi mingi identiteedi ja ta ei soovi seda vaenuliku kuulsusega määrida.
Ühtlasi ei toimu ka mitte üheski teised perefoorumis sellist mõnitamist, alandamist ja solvamist, nagu see on siin foorumis.
Perekooli moderaatorid pigistavad silma ilusti kinni ja poevad selle taha, et inimene avaldab oma arvamust. Aga teemasse mittepuutuv sisutühi mõnitamine ei ole arvamuse avaldamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 08:25; 21.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vaba sõna pooldaja! Mina leian, et inimesel peab olema oma arvamus, oma mõtlemisvõime, oma ajutegevus, omad põhimõtted, eesmärgid jne. jne. Minu arvates ei vaja inimesed alati pea silitamist, vaid otsekohene ja kitsaskohtadele suunatud kommentaarid peaksid hoopis äratuseks olema ja teemaalgatajale mõtlemisainet pakkuma. Oma vigu on raske näha ja tunnistada! Valus võib tõesti olla, kui keegi tõsiasjad lauale laob. Inimene soovib kuulda ju ainult seda, mida ta kuulda tahab!

Seda enam, et asja toob esimele ainult üks osapool. Miks ei või inimesele vastukirjutada, et kas sa teise inimese seisukohtadest oled asju mõtisklenud. Mis on otsekohesel vastusel ühist sõimuga või vaenuga? Mitte midagi.

Mida annab lugejale teadmine, et ma olen näiteks kommenteerija MikiHiir või mida annaks inimesele teadmine, et ma olen keegi Männi Anni?

Tore on näha, et meil on erinevaid nägemusi, arvamusi, tõekspidamisi jne.

Pigem peaksid kaduma teemad:

– Palju ma elatist küsida võiksin, kui mees teenib xx summa?
– Võtsin ennast töötuks.
– Millal peaksin lapse tegema, et xx summa järgi raha saada?

Minu mõistus ei võta, kuidas inimesed tahavad minna sealt, kus aed kõige madalam on? Milles seisneb inimese väärtus? Ajutisele liulaskmisele ja Ansipit kirudes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske on keelata inimestel öelda seda, mida nad kangesti soovivad öelda. Kui mõnitava-solvava stiiliga Kägudel lastakse rääkida, siis oluline on see, et ise sellega kaasa ei lähe.

Kui Kägude kasutamist foorumis üldiselt peetakse ebavajalikuks, tuleks sellest administraatoritega rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas foorumit ja internetti käsitletakse samuti avaliku kohana, nagu seda on näiteks reaalses elus tavaline kohvik,buss,park jne?
Kui jah, siis kehtivad ka internestis avaliku korra eeskirjad.
Avaliku korra rikkumise eest on ette nähtud ka karistused.
Kui keegi tuleb mind avalikus kohas solvama-mõnitama, siis on mul õigus pöörduda korrakaitse organite poole, kes minu kaebust menetlevad ja vajadusel rakendavad karistusmeetmeid korda rikkunud kodanikule.
Järelikult peab ka internetis toimuva sõimu ja solvamisega saama samamoodi talitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 08:25; 21.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Veebikonstaabel kägu perekooli foorumis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.