Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kägude uskumatud jutud/ väited (liialdused)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )

Teema: Kägude uskumatud jutud/ väited (liialdused)

Postitas:
Kägu

Personalijuht helistas ja ütles, et sellele kohale minu kandideerimist ei arvestata, sest olen selleks liiga ülekvalifitseeritud. Pean kustutama CV-st selle kõrghariduse olemasolu hoopis, et tööle saada. Polegi tööle saanud. Kuskile ei kõlba. Tagumikku võib vaid pühkida selle mõttetu kõrgharidusega.

Miks sa erialast tööd ei otsi?

Sest ei saa veel täistööajaga töötada väikese lapse kõrvalt. Lasteaed ja haigused panevad piiranguid. Asukoht ka. Siin pole erialast tööd võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tagumikku võib vaid pühkida selle mõttetu kõrgharidusega.

Ära üldista mingi tohmani põhjal.

Seda mõtlemist ometigi ju õpetati sulle?

Ilmselgelt ainult üks firma ja tööandja nii ei arva. Nad tõsimeeli kardavad, et selline töötaja kaua lihttööd ei tee ja laseb üsna pea jalga. Kindlam oleks võtta põhiharidusega või veel parem algharidusega.

No aga selles suhtes on neil ju õigus, et ega sa seda tööd kaua ei tee! See on igav ja vastik töö ja sa ei tee seda päevagi kauem kui hädasti vaja on. Või muul juhul oled sa oma kõrghariduse küll asjata saanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tagumikku võib vaid pühkida selle mõttetu kõrgharidusega.

Ära üldista mingi tohmani põhjal.

Seda mõtlemist ometigi ju õpetati sulle?

Ilmselgelt ainult üks firma ja tööandja nii ei arva. Nad tõsimeeli kardavad, et selline töötaja kaua lihttööd ei tee ja laseb üsna pea jalga. Kindlam oleks võtta põhiharidusega või veel parem algharidusega.

No aga selles suhtes on neil ju õigus, et ega sa seda tööd kaua ei tee! See on igav ja vastik töö ja sa ei tee seda päevagi kauem kui hädasti vaja on. Või muul juhul oled sa oma kõrghariduse küll asjata saanud.

Mina ei laseks jalga. Kellaajad on olulised ja üsna pikalt veel. Olengi tegelikult lihttööd teinud ja ühes tootmiseski 5 aastat töötanud, kus sain küll oskustööliseks, aga siiski lihttöö. Minu puhul ei kehti see minema jalutamine. On ka teisi värbajaid, kes küsinud, et miks sellist tööd tahan. Miks inimestel nii palju eelarvamusi küll on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõin näiteid vaid konkreetsetest teemadest, kus olen vestluses osalenud ja olen märganud selliseid vastuseid või väiteid.

Loomulikult pole need kõigi perekoolikate ühised arvamused, vaid mõne üksiku arvaja/arvustaja vastuste põhjal toodud näited.

Kordan: niisuguseid väiteid pole ma iial kelleltki kuulnud. Praktiliselt kõik su väited on puhas liialdus. Loe need ise ka kord läbi, soovitan.

Alati on teemas keegi, kes korduvalt tuliselt vastu vaidleb: kui tema pole näinud või kuulnud, siis ei saa see tõsi olla.

Ma mõtlen, et kas keegi tõesti väidab, et ta on läbi lugenud KÕIK teemad ja arutelud siin Perekoolis? On see reaalne? Pean silmas just seda kommentaari, et keegi pole iial midagi niisugust siin öelnud jne. Muidu ei saaks ju nii väita. Palun väga, jälle üks liialdus – mina tean täpselt, mida keegi iialgi Perekoolis öelnud pole 🙂.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kordan: niisuguseid väiteid pole ma iial kelleltki kuulnud. Praktiliselt kõik su väited on puhas liialdus. Loe need ise ka kord läbi, soovitan.

Alati on teemas keegi, kes korduvalt tuliselt vastu vaidleb: kui tema pole näinud või kuulnud, siis ei saa see tõsi olla.[/quote]

Olen valmis laskma end neljaks tõmmata: selliseid väiteid, nagu too kägu esitas, pole keegi iial välja käinud.

“Ma ei ela maal, aga ma tean küll, kuidas seal elu käib”
“Maal ei saa elada kõrgharidusega inimesi”
“Keeruline lapsepõlv on ainult kellegi fantaasia” jne.

#2997160:
Jumal on olemas Muhhamedi ei ole – wtf?
Seksides saab ainult suguhaigusi.
Lapse saab ainult siis, kui mōlemad armastavad teineteist.
Puudega laste lapsevanemad on ise süüdi vōi karma karistab neid nooruspattude eest.

Ainult see esimene maaelu-kommentaar võib ehk tõele vastata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Valin Perekooli erakonna!

Perekooli erakond on:

– läbilõige kõikidest Eesti inimestest. (mehed küll pole oodatud, seega need on out, mingu f..vk yourself)

– needsamad, kes valisid Leto Sveti kuhugi; ilmselt valiksid ka presidenti samamoodi; mingi lamba

– jne

MIKS sa neid valid? Korraks võib ju lahe olla, aga pikemas perspektiivis, kas ka? See on nagu alkohol. Alul on korraks hea, aga pärast 2 päeva pea valutab.

Talent, tõesti.

Ok. Platform vajab tõesti selgitamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen valmis laskma end neljaks tõmmata: selliseid väiteid, nagu too kägu esitas, pole keegi iial välja käinud.

Ma ei oska sinuga selles konkreetses jah-ei küsimuses vaielda, aga lihtsalt paneb imestama, kuidas sa selles ikkagi nii kindel oled? Minu meelest on siin piisavalt ka igasuguseid hulle, kes võivad väita mõne teema kontekstis tõesti mida iganes. Ses suhtes ma usun küll, et keegi võis neid asju öelda, kuigi ise pole neid ka näinud – aga ma ei loe siit kindlasti murdosagi teemadest (arvestades veel kõiki alafoorumeid).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Haridusega liialdatakse palju, parem kui bakat ei maini, see ei ole Perekoolis mingi haridus. Samuti liialdatakse, et kõrgem matt nii lihtne, kui seda ei oska või on raske, siis mis ülikooli ronidagi. Üldiselt on jäänud mulje, et paljudele siinsetele kägudele on hariduse omandamine tühiasi, kõik on tasuta ja vaeva nägema ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt on jäänud mulje, et paljudele siinsetele kägudele on hariduse omandamine tühiasi, kõik on tasuta ja vaeva nägema ei pea.

Siin ongi lubatud ainult Eestis tasuta kohtadel õppimine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See vast ei ole teemasse, aga kunagi oli siin teema inkassost ja tõin näite, kuidas inkasso nõudis minult naabrite võlga. Kohe ilmus keegi, kes kindlasti teadis, et see võlg on tegelikult minu oma või siis vähemalt mu elukaaslase oma, mis on võetud minu kraesse. Ja nii kindel, kui kalju, et temal on õigus. Kuigi ei tunne mind (olin selleks ajaks juba 16 aastat abielus olnud).
Mis puudutab laste puudumisi, siis meie koolis on nii – vanem peab hommikul teavitama, et laps puudub, vastasel juhul helistatakse ja küsitakse üle, miks laps koolis ei ole.
Klassika on ühest kanast terve perele söögi tegemine nädalaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nad tõsimeeli kardavad, et selline töötaja kaua lihttööd ei tee ja laseb üsna pea jalga. Kindlam oleks võtta põhiharidusega või veel parem algharidusega.

VÕI, mitte ei lase jalga, vaid saavad paremaks, kui see tänane otsustaja.

Jalgalaskimine on nii totude kui sinu puhul võimalik. Aga seda, et sina võid tulevikus kannale astuda, see on juba hullem. Siis peab keegi teine jalga laskma.

Muidugi ei tea, kui suur see firma oli, kuhu kandideerisid.

Aga igal juhul, pead edasi proovima. Kõik ei ole sellised firmad.

Magistrikraadiga koristajaks kandideerija hakkab juhile kandadele astuma? See on küll paras huumor.

Please wait...
Postitas:
talent

Estonia uppumise aastapäeval ilmuvad välja käod, kelle sugulased ja tuttavad just-just pidid laevale minema, aga auto läks katki, pilet kadus ära, laps jäi haigeks vm. Tohutu mass, kes just sel korral laevale ei läinud (huvutav, palju see laev mahutas ka ininesi? Vähemalt neljandik ju jäi tulemata🤔).

Teine osa kägusid jalutasid samal ajal sadamas ja mõtlesid-vaatasid väga tähendusrikkalt ainult ja ainult Estoniat.

Üks osa kägusid nägud ja tundsid ka 9/11, Tai tsunaamit ja muid suuremaid-pisemaid õnnetusi ette. Ainult et neist räägiti PÄRAST juhtunut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen see “villase-mantli-tädi”. Jah, olen seda siin perekoolis ka nimetanud… Ainus asi, et minu mantel on juba 20+ aastat vana, ja seda ilma igasuguse liialduseta. Mäletan sellepärast, et laps sai mul siis just kolmeseks ja läksin üle pika aja tööle. Ja siis tegin selle minu jaoks ülikalli ostu.

Tõesõna, mu mantel näeb välja kui uus. Kuna see on väga kvaliteetne ja klassikalise lõikega, siis kannan seda siiani. Tõsi, mitte küll igapäevaselt, sest minu jaoks on meie kliimas sulemantel palju soojem ja mugavam kui peenvillane mantel, aga nö. esindusüritustel on see 20 aastat vana mantel alati omal kohal.

Ma olen üldse see tüüp, kes armastab klassikat ja ostan oma riideid selle visiooniga, et kannan neid mitmeid-mitmeid aastaid. Niimoodi ripub mul kapis terve hunnik erinevaid riideid. Sealhulgas ka jopesid ja teisi üleriideid. Täpselt sama kehtib saabaste ja kingade kohta. Mul on kohe kindlasti 20 aastat vanu jalanõusid, mis on täiesti ilusad ja korras ning ajatu väljanägemisega. Maksan pigem rohkem ja ostan kvaliteetse ja kauakestva asja, kui ostan igal aastal New Yorkerist uue 20-eurose jopeliraka. Aga ma olen ka juba 40+ vanuses. 20-aastaselt ilmselt tõesti sobib kiirmood ja vaheldus.

Ma ise pigem imestan seda, et leidub karjakaupa inimesi, kes ostavad riideid ja jalanõusid Aliexpressist. Seal ju pole isegi kiirmood, vaid mõnes mõttes nagu ülikiirmood. Tavaliselt saadki asja üheks korraks selga panna. Siis on katki, topiline, kokku tõmmanud vmt. Aga rahvas ostab ja kiidab. Ilmselt seesama osa inimesi, kes siin irvitavad ja ei usu, et keegi kannab päriselt ka paar aastakümmet vana riiet või jalanõud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik oskavad oma lapsi paremini kasvatada kui “teised”.

Kui kellelgi on probleem, hakatakse teda enamasti materdama, kuni tuleb keegi julge kägu, kes kädistajatele vastu põrutab. Peale teda muutuvad kommentaarid kohe positiivsemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma muu kohta ei tea, aga kvaliteetne villane mantel võib kindlasti 10a vanusena näha välja nagu uus. Mul on lausa 15a vana mantel, aga peale keemilist täiesti nagu ostetud äsja…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Estonia uppumise aastapäeval ilmuvad välja käod, kelle sugulased ja tuttavad just-just pidid laevale minema, aga auto läks katki, pilet kadus ära, laps jäi haigeks vm. Tohutu mass, kes just sel korral laevale ei läinud (huvutav, palju see laev mahutas ka ininesi? Vähemalt neljandik ju jäi tulemata🤔).

Teine osa kägusid jalutasid samal ajal sadamas ja mõtlesid-vaatasid väga tähendusrikkalt ainult ja ainult Estoniat.

Üks osa kägusid nägud ja tundsid ka 9/11, Tai tsunaamit ja muid suuremaid-pisemaid õnnetusi ette. Ainult et neist räägiti PÄRAST juhtunut.

Jälle olemas tutvuskonnas inimene, kes jäi Estonialt maha. Aga kuna temal on suur tutvuskond, sellest palju ka räägiti, eks ole siis kindlasti keegi veel, kes on seda siia ka ära toonud, Eesti on ju nii väike. Mina just see tõttu saingi teada hukust, et hommikul hakati helistama, kes läks … laevale.
Eks tihti hakatakse mõtlemagi seostele pärast. Sõbranna nägi rõdul ronka – ja sai teada, et vanaema on surnud – et sellel on seos. Tegelikult võis see ronk seal juba mitmendat korda olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas ma usun, et pea iga suvalise laeva- või lennureisi kohta võiks leida inimesi, kes mõlgutasid mõtteid, et võiks sinna minna. Lihtsalt ülejäänud reisid lõppevad õnnelikult ja keegi ei saa teada, et sinna minna taheti, aga jäeti misiganes põhjusel minemata. Seda sadamas jalutamist ja laevale järele vaatamist ma aga hästi ei usu, et keegi oleks öelnud, sest kõik, kes sel ajal juba vähemalt teismelised olid, peaks mäletama, et oli tõesti räige torm. Isegi järgmisel õhtul oli Tallinna vanalinnas selline maru, et õhtul baari minnes ma kartsin, et mulle sajab mõni katusekivi pähe, sest igasugust sodi lendas tuulega ringi. Vaevalt, et keegi sellise ilmaga mere ääres jalutamas käis. Sadama kant oli veel üsna sellises seisus, et seal ei saanudki eriti kusagil jalutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen see “villase-mantli-tädi”. Jah, olen seda siin perekoolis ka nimetanud… Ainus asi, et minu mantel on juba 20+ aastat vana, ja seda ilma igasuguse liialduseta. Mäletan sellepärast, et laps sai mul siis just kolmeseks ja läksin üle pika aja tööle. Ja siis tegin selle minu jaoks ülikalli ostu.

Tõesõna, mu mantel näeb välja kui uus. Kuna see on väga kvaliteetne ja klassikalise lõikega, siis kannan seda siiani. Tõsi, mitte küll igapäevaselt, sest minu jaoks on meie kliimas sulemantel palju soojem ja mugavam kui peenvillane mantel, aga nö. esindusüritustel on see 20 aastat vana mantel alati omal kohal.

Ma olen üldse see tüüp, kes armastab klassikat ja ostan oma riideid selle visiooniga, et kannan neid mitmeid-mitmeid aastaid. Niimoodi ripub mul kapis terve hunnik erinevaid riideid. Sealhulgas ka jopesid ja teisi üleriideid. Täpselt sama kehtib saabaste ja kingade kohta. Mul on kohe kindlasti 20 aastat vanu jalanõusid, mis on täiesti ilusad ja korras ning ajatu väljanägemisega. Maksan pigem rohkem ja ostan kvaliteetse ja kauakestva asja, kui ostan igal aastal New Yorkerist uue 20-eurose jopeliraka. Aga ma olen ka juba 40+ vanuses. 20-aastaselt ilmselt tõesti sobib kiirmood ja vaheldus.

Ma ise pigem imestan seda, et leidub karjakaupa inimesi, kes ostavad riideid ja jalanõusid Aliexpressist. Seal ju pole isegi kiirmood, vaid mõnes mõttes nagu ülikiirmood. Tavaliselt saadki asja üheks korraks selga panna. Siis on katki, topiline, kokku tõmmanud vmt. Aga rahvas ostab ja kiidab. Ilmselt seesama osa inimesi, kes siin irvitavad ja ei usu, et keegi kannab päriselt ka paar aastakümmet vana riiet või jalanõud.

Äärmuskäole:

NY 20€ “jopeliraka” ja igivana klassika vahele jääb veel hulk mõistlikke asju. Sina halvustad teiste valikuid, kiites seeläbi ennast. Küll aga ärritud ja pead vajalikuks pika selgutuse anda, kui sind kritiseeritakse.
?

Mina olen 44 ja üheks naiseks olemise mõnudeks pean võimalust osta-müüa-vahetada-õmmelda-kududa-heegeldada erinevat ja vaheldusrikast garderoobi. Päris kindlasti ei taha ma 20aastaseid kottasid ja mumifitseerunud kasukat, mis sest, et omanik peab neid uueväärseteks.
Täpselt samamoodi ei osta mitmesajaeuroseid käekotte, sest tahan vaheldust: 50€ “lirakad” käivad mulle väga hästi.

Kiirmoekettidest endale väga midagi ei leia (olen nn. mittestandardne, ehk pikk ja peen (nagu s*taseen😉), 181/55), aga kuni 3/4 varrukatega suvepluuse või capry pükse saan ikka. Väga ok kanda töövormi all (laborirott olen).

Praegu mõtlen, et milline on mu vanim käigusolev riideese ja selleks on vist üks 7-8 aastat vana Aafrika sümboolikaga kirju halatt, mida ma aegajalt kodus kannan. Vanemaid asju nagu ei tulegi ette.

See kõik on minu eelistus ja teemaväline jutt.
Laske edasi! 😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Samas ma usun, et pea iga suvalise laeva- või lennureisi kohta võiks leida inimesi, kes mõlgutasid mõtteid, et võiks sinna minna. Lihtsalt ülejäänud reisid lõppevad õnnelikult ja keegi ei saa teada, et sinna minna taheti, aga jäeti misiganes põhjusel minemata. Seda sadamas jalutamist ja laevale järele vaatamist ma aga hästi ei usu, et keegi oleks öelnud, sest kõik, kes sel ajal juba vähemalt teismelised olid, peaks mäletama, et oli tõesti räige torm. Isegi järgmisel õhtul oli Tallinna vanalinnas selline maru, et õhtul baari minnes ma kartsin, et mulle sajab mõni katusekivi pähe, sest igasugust sodi lendas tuulega ringi. Vaevalt, et keegi sellise ilmaga mere ääres jalutamas käis. Sadama kant oli veel üsna sellises seisus, et seal ei saanudki eriti kusagil jalutada.

Keegi(d) ikkagi käis(id), sest ma olen sellist õhkamist siitsamast lugenud. Üks vist kirjutas, et tahaks ka piiri taha ja teine lausa, et tulgu tervena tagasi. See viimane jäi nii meelde, sest pani vägagi muigama.
Tormi kohta ei tea, sisemaal vist nii hull polnud. Ei mäleta enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi(d) ikkagi käis(id), sest ma olen sellist õhkamist siitsamast lugenud. Üks vist kirjutas, et tahaks ka piiri taha ja teine lausa, et tulgu tervena tagasi. See viimane jäi nii meelde, sest pani vägagi muigama.

Ma ka olen. Kas nad tegelikult ka käisid, muidugi ei tea, aga rääkisid küll, et käisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äärmuskäole:

NY 20€ “jopeliraka” ja igivana klassika vahele jääb veel hulk mõistlikke asju. Sina halvustad teiste valikuid, kiites seeläbi ennast. Küll aga ärritud ja pead vajalikuks pika selgutuse anda, kui sind kritiseeritakse.

?

Mina olen 44 ja üheks naiseks olemise mõnudeks pean võimalust osta-müüa-vahetada-õmmelda-kududa-heegeldada erinevat ja vaheldusrikast garderoobi. Päris kindlasti ei taha ma 20aastaseid kottasid ja mumifitseerunud kasukat, mis sest, et omanik peab neid uueväärseteks.

Täpselt samamoodi ei osta mitmesajaeuroseid käekotte, sest tahan vaheldust: 50€ “lirakad” käivad mulle väga hästi.

Kiirmoekettidest endale väga midagi ei leia (olen nn. mittestandardne, ehk pikk ja peen (nagu s*taseen😉), 181/55), aga kuni 3/4 varrukatega suvepluuse või capry pükse saan ikka. Väga ok kanda töövormi all (laborirott olen).

Praegu mõtlen, et milline on mu vanim käigusolev riideese ja selleks on vist üks 7-8 aastat vana Aafrika sümboolikaga kirju halatt, mida ma aegajalt kodus kannan. Vanemaid asju nagu ei tulegi ette.

See kõik on minu eelistus ja teemaväline jutt.

Laske edasi! 😊

Muidugi jääb äärmuste vahele ka keskmisi, mõistlikke variante. Mina vaid kirjeldasin uskmatutele seda, et mul on päriselt ka see vana villane mantel olemas. Ja et ma päriselt ka kannan seda siiani, ja et see ON kena ja vormis tänaseni.

Mis halvustamisse puutub, siis kas mitte ei olnud just teemaalgatus halvustav? Sellele järgnes veel mitu kommentaari, milles irvitati “vana-villase-mantli” kandjate üle. Ei tahtnudki mina kellelegi kohta kätte näidata või kellegi valikuid halvustada. Pigem tahtsin selgitada, et näiteks minu puhul ei ole tegemist liialdusega ja miks mina eelistan sellist valikut

Mul lapsed ostsid kunagi hilisteismelisena New Yorkeri riideid. Teismelised on kiirmoe tarbijad ja tüdinevad asjadest ja riietest kiiresti. Selleks ajaks, kui asi mõne kuuga kandmiskõlbmatuks muutub, ongi neil sellest hilbust juba isu täis. Sellistel on tõesti keeruline uskuda, et mõni vanem inimene kannabki oma riideid ja jalanõusid mitu aastat järjest. Ega see ei tähenda, et ma hilisteismeliste valikut või maitset halvustaksin. Pigem näitab, et siinsete erinevate suhtumiste, arvamiste ja arusaamade taga on väga erinevas vanuses inimesed. Nii, et ei, ma ei pea ennast kuidagi kõrgemalseisvamaks sellepärast, et eelistan klassikat ja kvaliteeti kiirmoele.

Seda soovitan tõesti, et Aliexpressisst võiks iga inimene eemale hoida. Vähemalt selles osas, mis puudutab riideid, käekotte ja jalanõusid.

Mina olen sinust törtsu vanem. Võib-olla kõlab kuidagi klišeelikult, aga kas meie vanuses ei võiks inimene pisut ratsionaalsemalt mõelda? Milleks mõttetu ületarbimine? Ma isiklikult eelistan, et mul on riidekapis pigem vähe ja kvaliteetseid asju kui kuhjade viisi suvalisi riideid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei mäleta, et siin keegi alampalga teenimist oleks tunnistanud.

On ikka juhtunud, aga kuna sellisele tunnistamisele järgnevad tihti ärapanemised laadis: “Ise oled süüdi” ja “see on su enda valik”, siis on ju mõistetav, miks sellest eelistatakse vaikida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka olen. Kas nad tegelikult ka käisid, muidugi ei tea, aga rääkisid küll, et käisid.

Mina mäletan – oli selline vastik, tuuline ilm ning mere ääres jalutamiseks sobimatu, eriti see keset töönädalat (teisipäev) ja õhtul. sel ajal olid laevapiletid suht kallid ja võis olla tõesti neid, kelle jaoks oli see sõit unistus. Praegu enam see nii ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ikka see, kuidas 45-lt veel küsitakse passi ja arvatakse oma tütre õeks.
Kuidas 85kg kaaluv kannab 36nr rõivasuurust.
Naine kes ei taha last saada on loodusevääratus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea huumor oli see, et 125 kg kaaluv naine jookseb mööda treppe nagu noor sälg. Tema tervis suurepärane ja energiat veel rohkemgi, kui saledatel.
Teine huumor on see, et sale ei naudi toitu. Et toit on tema jaoks nagu saepuru ja seda sööma ei pea. Ainult ülekaaluline oskab toitu hinnata ja nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lemmikud on selgeltnägijakäod, kes teavad alati täpselt, kuidas asi TEGELIKULT oli. Erinevalt loo kirjutajast, kes ise oli kohal ja on nüanssidega rohkem kursis kui antud “selgeltnägija”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sinust törtsu vanem. Võib-olla kõlab kuidagi klišeelikult, aga kas meie vanuses ei võiks inimene pisut ratsionaalsemalt mõelda? Milleks mõttetu ületarbimine? Ma isiklikult eelistan, et mul on riidekapis pigem vähe ja kvaliteetseid asju kui kuhjade viisi suvalisi riideid.

See on minu valik “mõttetult ületarbida”. Mulle meeldivad valikud ja võimalused: näiteks panen viisaka seeliku ja valge pluusi, siis aga juhtub, et plödistan selle täis/ kass otsustab niidi välja tõmmata vm., ning muul juhul peaksin hakkama kiiresti ringi mõtlema, nüüd aga lähen ja võtan järgmise valge pluusi. Või saavad vihmaga mingid riided märjaks, aga tean, et saan kiirelt uued teksad, jooe vm. asemele võtta.
No enivei, mulle meeldib valik ja vaheldusrikkus. Ületarbimise vastu on äraandmisvõimalus, samuti viin rõivaid, mida enam ei vaja, kohalikku seltsimajja, kus käsitöölised kaltsuvaipu ja lapitekke teevad.

Kindlasti on su säästlik mõtteviis hea, kuid on ka teistsuguseid inimesi. Mina säästan näiteks pakendite ja (kodu)keemia pealt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on minu valik “mõttetult ületarbida”. Mulle meeldivad valikud ja võimalused: näiteks panen viisaka seeliku ja valge pluusi, siis aga juhtub, et plödistan selle täis/ kass otsustab niidi välja tõmmata vm., ning muul juhul peaksin hakkama kiiresti ringi mõtlema, nüüd aga lähen ja võtan järgmise valge pluusi. Või saavad vihmaga mingid riided märjaks, aga tean, et saan kiirelt uued teksad, jooe vm. asemele võtta.

Ahsoo, ja sina said mu jutust nii aru, et kui mul midagi riiete peale plödiseb, siis mul ei ole rohkem mitte midagi selga panna? Ja siis leiad, et ma olen “äärmuskägu”. Kes siis sina oled? Esiteks paned mulle suhu sõnu, mida ma ei ole öelnud. Ja teiseks langed hoopis ise rumalatesse äärmustesse.

Minu mõtteviis – parem vähe, aga korralikud, ei tähenda, et ma pean paljalt pesumasina kõrval ootama, kuni pesu peseb.

Ma paluks selgitada ka, mis suhtes on minu jutt teisi halvustav, aga teemaalgatus ja teised sarnased kommentaarid ei ole halvustavad?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Erinevalt loo kirjutajast, kes ise oli kohal ja on nüanssidega rohkem kursis kui antud “selgeltnägija”.

Kui teema tegija oleks “nüanssidega” kursis, siis ta teemat ei teeks ja lolle küsimusi ei esitaks.
Oled nõus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ise pigem imestan seda, et leidub karjakaupa inimesi, kes ostavad riideid ja jalanõusid Aliexpressist. Seal ju pole isegi kiirmood, vaid mõnes mõttes nagu ülikiirmood. Tavaliselt saadki asja üheks korraks selga panna. Siis on katki, topiline, kokku tõmmanud vmt.

Kuidas sa seda nii hästi tead, kui ise Aliexpressist ei telli?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kägude uskumatud jutud/ väited (liialdused)