Esileht Tööelu, raha ja seadused. kahe ja rohkema lastega lahutatud pered.

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: kahe ja rohkema lastega lahutatud pered.

Postitas:
Kägu

Sa õpi enne õigekiri ära, kui tänitama kukud.

Õigekiri ei tapa last, vale ravim võib seda teha. Olgugi, et kirjutad perfektselt ja leegid keskööl tulipunases negližees ja roosades karvastes sussides apteeki lapsele mürki ostma.

Õigikiri tapab samamoodi, kui mürk. Su hüsteeria aspiriini osas on kah naljakas. Sul endal mingid rohud võtmata?

Kus sa hüsteeriat näed? Või hindad enda pealt?

Mina näen lihtsalt perekoolikat, kes end siin mõne kommenteerija arvel lõbustab.

Keskööl roosade karvaste susside ja punase negližeega leekimine ja lastele mürkide sissesööymine on ilmselge hüsteeria.

Loomulikult igasugune katse viia jutt tagasi TA dilemma juurde, on kasutu. Iga postitus toob kaasa järjest hullema liialduse.

Viletsalt katsetad siis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed kantakse selle vanema tuludeklaratsiooni, kelle juures on põhielukoht ja see lapsevanem ka otsustab, mida rahaga teha. Pole küsimustki teie pere puhul, mida teha.

Täiesti nõus sellega ja minu arvates on see piisav põhjendus.

Minu eks tegi nii, et pani meie ühise lapse enda deklaratsiooni (laps elas minuga) ja et ta oli kaks tükki juurde hankinud, oli paljulapseline ja sai mingit raha. See tundus kuidagi….veider.

Sina poleks ju ühe lapse eest midagi saanud. Kas oled kade?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed kantakse selle vanema tuludeklaratsiooni, kelle juures on põhielukoht ja see lapsevanem ka otsustab, mida rahaga teha. Pole küsimustki teie pere puhul, mida teha.

Täiesti nõus sellega ja minu arvates on see piisav põhjendus.

Minu eks tegi nii, et pani meie ühise lapse enda deklaratsiooni (laps elas minuga) ja et ta oli kaks tükki juurde hankinud, oli paljulapseline ja sai mingit raha. See tundus kuidagi….veider.

Sina poleks ju ühe lapse eest midagi saanud. Kas oled kade?

Tavaline pettus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kahe ja rohkema lastega lahutatud pered.