Esileht Väikelaps Kahe kodusoleva väikelapse emad-palun nõu!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kahe kodusoleva väikelapse emad-palun nõu!

Postitas:

Kellel on kodus kaks väikest ja väiksem veel kaks und päeval teeb ja oma voodis ei maga päeval,siis kuidas panete ta teise õhtupoolsesse unne,kui suurem laps üleval juba (elan korrusmajas ja kahte korda päevas lihtsalt füüsiliselt ei jõua käia vankriga,et mõlemad uned vankris teeks). Siiani olen ta turvahälliga rõdule pannud magama teiseks uneks,aga jalad üle ääre ja ebamugav tal seal juba ka, aastase lapsega tegu. Tean,et tunniks-poolteiseks voodisse magamiseks harjutama hakkamine oleks väga närvesööv,aga ega muid variante ju pole ka..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 17:26; 22.01 18:00; 22.01 18:24; 22.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vankrit ei saa rõdule panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mahu kahjuks jah vankriga rõdule. Eks varsti tulebki vist ühele unele hakata harjutama,siis lihtsam kahega,aga paar kuud veel vist ilma kahe uneta ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 17:26; 22.01 18:00; 22.01 18:24; 22.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teine vanker või mingi vankrikorv rõdule? või ta e mahu sisse?

minul magab väike oma toaune ratastega hällis, selles kiigutan teleka või arvuti ees istudes, suurem mängib omaette. vahel lähme kõik koos õue jalutama nii, et väiksem on kõhukotis ja teeb oma tudu seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks keeuline ole see,et see väiksem aastane laps on väga tundliku unega,õues käies ka,kui keegi kõva häälega räägib ja läheb meist mööda,siis vankris silmad lahti kohe. Ja vanem lasp on 2,5 a-ne rüblik,kelle puhul ei saa juttugi olla,et me nüüd koos pikutaks kolmekesi:) Eks peabki ootama,et seeühe une aeg kätte jõuaks ja nad koos saaks magama panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 17:26; 22.01 18:00; 22.01 18:24; 22.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli rõdul vankrikorv, väljas jalutamiseks kasutasin juba istumisosa. nii oli mugav ja ei oleks saanud ka kuidagi last toas magama kui suurem juba üleval, pealegi oli ta väljas harjunud magama ja kasulik ka värske õhtk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei mahu kahjuks jah vankriga rõdule. Eks varsti tulebki vist ühele unele hakata harjutama,siis lihtsam kahega,aga paar kuud veel vist ilma kahe uneta ei saa.[/tsitaat]Mismõttes ei mahu? Vankrikorv käib ju pealt maha, raami paned kokku ja teed rõdul jälle lahti, kui otse läbi rõduukse sõitma ei mahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No rõdu on meil paras panipaik,kus mehel palju asju,millele mujal kohta pole. Ja pealegi on ta korvist pikkuselt välja kasvanud, üle 80 cm pikkuseid korve vist naljalt ei leia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 17:26; 22.01 18:00; 22.01 18:24; 22.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin täiesti veendunud, et ma ei saa oma last mitte kunagi päevaund toas tegema. igaljuhul mitte enne, kui ta jutust aru saab ja kuidagi meelitada. siis aga üks päev ta muutus toas mittetraditsionilisel ajal uniseks ja ma läksin proovi pärast magamistuppa suurde voodisse temaga. ukerdasime seal koos niisama ja natukene isegi tegime möllu. aina aeglasemalt ta seal ennast siis rullis ja lõpuks ma hakkasin tema silmi paitama. see on hea nipp, sest kui nad silmad kinni panevad tuleb uni kohe aga nad ohmud ju ei pane oma silmi kinni. silitasin siis natukene aega, sest sellel ajal ta hoiab ju silmi kinni ja juba ta magaski. sellest ajast peale on päevauned toas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on see, et nihutad väiksema lapse hommikuse une varasemaks. Selle teeb siis näiteks kui hommikul õues olete. Siis magab ta tõenäoliselt ka lühemat aega ja jääb teist korda magama varem kui muidu- seega saad ehk lapsed ühel ajal magama.
Mul endal polnudki sellist aeg eriti, kus väiksem magaks 2 korda. Päris väiksena magas 3 korda, edasi mõned kuud kaks korda- siis katsetasin just eelpool kirjeldatud reziimi. Ja siis ta enam hommikul ões magama ei jäänudki ja jäi lõunaajal varem magama. Tuli jälgida, et ta enne ikka kõhu täis jõuaks süüa. Ega mul muidugi pole kumbki kuldne magaja. Ärakamisi ikka vahepeal oli. Ise pidin kogu aeg neil juures olema, et kui üks ärkas siis ruttu vaigistama, et teine saaks oma une ikka täis magada.
Minul hakkasid üks kord magama 10 kuu paiku. Ja ikka ise suunasin, sest muidu oleks teine uni tulnud nii hilja, et ma poleks saanud suuremaga koos väiksemat magama panna.
Pead katsetama, kuidas Sulle paremini sobib. Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolm last imik, 2 a ja 4 a. Lihtsalt ei saa enam seda õues magamist mitu korda päevas harrastada, siis kogu päev kulukski magama panemistele. Tegelikult suudab iga laps ka toas magama jääda, kui piisavalt unine on, ära võta seda magama minekut liiga suurelt ette, las lapsed jäävad magama siis, kui nad on piisavalt unised. Esimese lapsega nägin tundide viisi vaeva, mina stressis, laps stressis, magama ikka ei jäänud. Teine jääb nüüd tihtipeale täisesti ise magama, sest ma enam ei pressi teda kindlal kellaajal magama, vaid lasen natuke ka viriseda, kuni laps on piisavalt väsinud, et toas kaisus paari minutiga magama jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:13; 23.01 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel, esimese kahe lapsega oli jah vahepeal see probleem, et väiksem kisati kogu aeg üles, aga mõne kuu pärast vanem loobus lõunaunest ja mängis rahulikult ise, sel ajal kui väiksemat magama panin. Aga need mõned kuud oli tüütu jah, sest väiksem ei saanud korralikult lõuna ajal välja magatud. Aga loksus aegamööda ise paika see magamiste graafik. Kõige parem ühismagamine (kõik kolm koos) toimub lõuna ajal siis, kui oleme paksus lumes ennelõunasel ajal korralikult rassinud aga mitte liiga pikalt, et imik kogu unevajadust täis ei magaks õues.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:13; 23.01 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läks ühele unele üle 1a2k ka just sellepärast, et pidin 2 korda õues jalutamas käima. On laps, kes magab aint vankris lõunat. Kui muu ei aita, pane vankrisse tuppa magama või voodisse. Teine laps vaikselt multikaid vaatama niikauaks või joonistama teise tuppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kahe kodusoleva väikelapse emad-palun nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.