Esileht Ilu Kahe meestelõhna vahel valik

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kahe meestelõhna vahel valik

Postitas:

Ei suuda valida, kas mehele kinkida Tom Fordi Noir või Chaneli Bleu lõhnavesi. Palun soovitusi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 18:11; 26.04 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TF

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 18:50; 11.02 11:02; 11.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest Bleu on maailma paremaid lõhnu. Mu laps kasutab seda 10 aastat juba, see tähendab et see on teiste kõrval alati olemas. Nagu mul Mademoiselle, väljatulekust saadik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole neid kumbagi nuusutanud, aga see meeldib meesperele küll väga https://www.mylook.ee/chanel-allure-homme-sport-edt-3x20ml.html
kaldun pimesi Chaneli kasuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Chanel! Bleu Parfum on minu meelest isegi parem kui Eau de Parfum aga on kallim ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata Fragranticasse, see on lõhnade andmebaas, kus on nii kasutajate tagaside, hooajaline sobivus, lõhnanoodid ja kõik muu vajalik olemas. Selle järgi kasutajate keskmine hinnang jääb Chaneli kasuks.

Tom Fordi lõhnad on tunduvalt erilisemad ja omapärasemad. Miks peaks tahtma lõhnata nagu keskmine netis hääletaja?
Kui mingite keskmiste populaarsusnäitajate põhjal naistelõhna valida, siis peaks ilmselt ostma D&G Light Blue või Versace Bright Crystali.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 18:50; 11.02 11:02; 11.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata Fragranticasse, see on lõhnade andmebaas, kus on nii kasutajate tagaside, hooajaline sobivus, lõhnanoodid ja kõik muu vajalik olemas. Selle järgi kasutajate keskmine hinnang jääb Chaneli kasuks.

Tom Fordi lõhnad on tunduvalt erilisemad ja omapärasemad. Miks peaks tahtma lõhnata nagu keskmine netis hääletaja?

Kui mingite keskmiste populaarsusnäitajate põhjal naistelõhna valida, siis peaks ilmselt ostma D&G Light Blue või Versace Bright Crystali.

Ma lihtsalt pakkusin välja infolehekülje ja ütlesin, mis seal olemas on. Teemaalgataja saab ju vaadata ka lõhnanoote, sobivust erinevate aastaaegade puhul ja tagasisidet kommentaaride näol – nt tõesti, et üks lõhn sobib vb rohkem vanemale mehele, teine nooremale, üks on omanäolisem, teine universaalsem. Naljakas on karata kõrri mulle, kes jagan vaid infot, selle eest, et kuskil andmebaasis kasutajad on hääletanud teisel viisil, mis sulle ei meeldi. Tõepoolest, ära võta isiklikult, jagasin vaid minu arvates väga head lehekülge, nagu lõhnade IMDB.

See on tõesti üks väga põnev lehekülg, suuresti abiks igale parfüümisõbrale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata Fragranticasse, see on lõhnade andmebaas, kus on nii kasutajate tagaside, hooajaline sobivus, lõhnanoodid ja kõik muu vajalik olemas. Selle järgi kasutajate keskmine hinnang jääb Chaneli kasuks.

Tom Fordi lõhnad on tunduvalt erilisemad ja omapärasemad. Miks peaks tahtma lõhnata nagu keskmine netis hääletaja?

Kui mingite keskmiste populaarsusnäitajate põhjal naistelõhna valida, siis peaks ilmselt ostma D&G Light Blue või Versace Bright Crystali.

Ma lihtsalt pakkusin välja infolehekülje ja ütlesin, mis seal olemas on. Teemaalgataja saab ju vaadata ka lõhnanoote, sobivust erinevate aastaaegade puhul ja tagasisidet kommentaaride näol – nt tõesti, et üks lõhn sobib vb rohkem vanemale mehele, teine nooremale, üks on omanäolisem, teine universaalsem. Naljakas on karata kõrri mulle, kes jagan vaid infot, selle eest, et kuskil andmebaasis kasutajad on hääletanud teisel viisil, mis sulle ei meeldi. Tõepoolest, ära võta isiklikult, jagasin vaid minu arvates väga head lehekülge, nagu lõhnade IMDB.

Fragrantica ei ole mulle uudiseks. Olen sealt piisavalt lõhnade kohta lugenud, et järeldada – keskmisele inimesele meeldib keskmine lõhn.
Ning lõhna ei valita kellegi arvamuse vaid enda nina järgi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 18:50; 11.02 11:02; 11.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Kahe meestelõhna vahel valik