Esileht Väikelaps Kaheaastase kakaprobleem.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kaheaastase kakaprobleem.

Postitas:

Ühesõnaga minu kaheaastasel oli jaanuari algul kõht lahti, siis lõi jälle kõhu nii kinni, et valus oli kakada. Nüüd aga olukord selline, et laps keeldub kakamas, ta võib üle tunni potil istuda. Mähkusse ka ei lase. Ja siis mänguhoos tuleb väikeste purtsudena püksi, lihtsalt sool on nii täis. Ja enam ei ütle ka ja karjub-jookseb ära, ei lase vahetada-pesta, sest see juba nii ebamugav ta jaoks. Pesemisel tulöb ka pisikesi kakatükke soolest. Ei oska enam lihtsalt midagi teha :S no ausalt, ajab nutma, laps õnnetu, mina jälle pahane kui tilk püksis. Olen proovinud kiitusega-laitusega, ei mikskit :s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi ealine probleem, laps hakkab ise oma tegevust kontrollima ja tal on meeles valu:( Sellest on palju siin kirjutatud.
Meil läks asi nii koledaks, et ainult vannis sooja vee all sai hädad aetud:(

Põhiline on vältida rõõsapiimatooteid ja valget jahu/suhkrut. Abiks on nt. veega keedetud (kaerahelbe)puder koos lusikatäie oliivõliga. Kuivatatud ploomid, keedetud peet jne. Meie lapse lemmikuks on nüüd juba aastaid kadarbiku porgandi-peedimahl ja haps, sest need aitasid kõhu korda saada ja ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka mure kakamisega, hoiab seda kinni ja ei tee potti. Muidu käib ilusti potil, aga kakat potti ei tee. Kakat hoiab kinni mitu päeva ja siis peidab ennast kuskile kõrvalisse kohta ja hakkab püksi punnitama. Kui teda jälgin ja pakun potti, siis hoiab edasi kinni. Nüüd panengi talle siis mähkme alla, kui näen, et tahab kakat teha, teeb mähkmesse. Ma ei tea, mida siis peaks tegema, et potti teeks. Ja selle kaka kinnihoidmise pärast on tal endal väga halb olla, öösiti nutab, kõht valutab jne, aga lihtsalt hoiab seda kinni seni kui suudab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kaheaastase kakaprobleem.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.