Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?

Postitas:

Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud ja nüüd abiellume mehega ja otsustasime teha seda ilma külalisteta. Meie vanemad elavad kõik erinevates linnades ja meie omakorda eemal ja tahaksime lihtsalt kogu päeva üksteisele pühendada. Registreerimisel osalevad ka meie lapsed ja fotograaf.

Õhus on vaid küsimusi, et mida teha õhtul hiljem? Mida teie teinud olete? Või tahaksite teha? Ideaalis hotelli, aga lapsed on ju kodus ja ootavad 🙂 st saaksime mehega olla väljas veidi kauem küll, kuid päris ööseks ära ei saa jääda. Üks idee on restorani minna ja rohkem ideid ei tulegi pähe. Ja kas lähengi oma suure pulmakleidiga lihtsalt kahekesi restosse sööma? 🙂

Andke ideid mida teha võiks, midagi teistmoodi.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mees pakub? Tema ju on pool abielust. Kui lapsed juba registreerimisel on, mis teema selle “ilmalasteta” minekul siis on. Lapsed on ju ka abielu ja perekond. Aga sööma lähed täpselt nii nagu sa otsustad. Ja kõige olulisem, et mehel on ka ikkagi ideede ja mõtete jaoks ruumi vaja. Jäta asjad üldse organiseerimata ja ütle seda ka mehele, et sinu teha, mis me teeme ja oled rõõmuga vastuvõtmas kõike, mida mees pakub ( või pakkumata jätab). Hetkel jääb postitusest mulje, et ema lapsega lähevad välja. Ja ema vastutab, kuhu laps viia. Aga sa pole ju ometi mehe ema?

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Mida mees pakub? Tema ju on pool abielust. Kui lapsed juba registreerimisel on, mis teema selle “ilmalasteta” minekul siis on. Lapsed on ju ka abielu ja perekond. Aga sööma lähed täpselt nii nagu sa otsustad. Ja kõige olulisem, et mehel on ka ikkagi ideede ja mõtete jaoks ruumi vaja. Jäta asjad üldse organiseerimata ja ütle seda ka mehele, et sinu teha, mis me teeme ja oled rõõmuga vastuvõtmas kõike, mida mees pakub ( või pakkumata jätab). Hetkel jääb postitusest mulje, et ema lapsega lähevad välja. Ja ema vastutab, kuhu laps viia. Aga sa pole ju ometi mehe ema?

Mees pakkuski Resto. Mina arvasin, et registreerime ära ja tuleme koju oma rutiini tagasi elama :)</p>
Mees pakkus, et Resto ja siis randa piknikule. Ta on meie suhtes see romantiline pool. Küsis mida ma teha tahan ja ma tulin perekooli nõu küsima. Sest ma tõesti isegi ei tea mida kombeks teha on.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pakkuski Resto. Mina arvasin, et registreerime ära ja tuleme koju oma rutiini tagasi elama 🙂

Mees pakkus, et Resto ja siis randa piknikule. Ta on meie suhtes see romantiline pool. Küsis mida ma teha tahan ja ma tulin perekooli nõu küsima. Sest ma tõesti isegi ei tea mida kombeks teha on.

Küll on juba lugeda, kui inimene nii halvasti kirjutab. Viib kohe mõtted teemalt mujale. See mõte tundub imelik, et kõigepealt restoranı ja siis piknikule. Mõlema ürituse mõte on söömine. Võiks  valida ühe või teise.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:44; 14.06 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aasta on jubedalt sääski, seega see randa minek ja koos päikeseloojangusse vaatamine, on küll romantiline, aga võta off kaasa. Ma võtaks lastele hoidja ja sõidaks mehega kuhugi mõisa romantikat tegema (Taagepera, Vihula).

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:46; 14.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota aga milleks siis suur pulmakleit ? See näeb suht imelik välja kui te kahekesi suure pulma kleidiga lihtsalt restorani sööma lähete. Kui ma abielluks nii väikselt siis arvatavasti bookiks mingi fancy restorani ja paneks hotelli toa ka. Vanemad kutsuksin ikka ja pärast õhtusööki saadaks lapsed vanavanematega. Sorry ma ei saa aru miks see probleem on, et inimesed eri linnades elavad. Pulm on suur asi ja sellepärast ikka tullakse kohale. Ma ise abiellusin teises riigis ja polnud üldse küsimus.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota aga milleks siis suur pulmakleit ? See näeb suht imelik välja kui te kahekesi suure pulma kleidiga lihtsalt restorani sööma lähete. Kui ma abielluks nii väikselt siis arvatavasti bookiks mingi fancy restorani ja paneks hotelli toa ka. Vanemad kutsuksin ikka ja pärast õhtusööki saadaks lapsed vanavanematega. Sorry ma ei saa aru miks see probleem on, et inimesed eri linnades elavad. Pulm on suur asi ja sellepärast ikka tullakse kohale. Ma ise abiellusin teises riigis ja polnud üldse küsimus.

See uhke kleidiga üksi söömine tundub mulle ka veider. Aga kleidi leidsin täiesti juhuslikult ja see istub nii ideaalselt, et ei saa loobuda. Uhkeid pilte tahan ju ikka sellest päevast, aga ainult enda perest.

Vanemate teistes linnas elamine on lihtsalt üks viisakas vabandus. Kõik ei ole oma vanematega lähedased ja see polegi praegu oluline.

 

Miks on nii, et perekoolis neljast vastusest ainult üks räägib asjast. Tehke oma teemad ja halage seal

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Piknik suure pulmakleidiga oleks ju väga armas ja romantiline. Nt sööma restosse, hiljem jalutuskäik mere ääres ja shampanja-piknik maasikatega vms. Aga mõelge ka, et mida teile meeldib koos teha?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellumine on nii isiklik asi, et kui seda ka ei suuda enda maitse järgi teha, siis ei tasu halada. Tasuta lõunaid  ei ole.

Noh, tundus, et tema mehel veel mingi ajurakuke liigub, et ettepanekuid oskab teha, aga tädi ise on küll nii kummist peaga kui veel olla saab – see jookseb vaid perekooli igaks juhuks üle küsima?????
Halloo, nagu endal ÜLDSE mõistust peas ei oleks.
(rääkimata sellest, et ta oma meest ei usalda; ilmselt tahab perekooli kägudega abielluda, mitte oma mehega)

AGA mis teistmoodi tegemisse puutub – alustaks lastest.
Kas siis TÕESTI ei leidu ka selleks õhtuks ühtegi usaldusväärset inimest, kes nende järgi valvaks?
Ema kohale kärutada (sealt “teisest” linnast, mis Eestis, nagu ka USA-s, on teatavasti tuhandete km-te kaugusel, et peab lennuliine kasutama); mingi sõbranna, tädi, oma kolleeg, mehe õde, mehe ema, mehe tädi, lähedane naabrieit – mitte kedagi siis inimestel pole?
Justkui kosmosest alla kukkunud ufo-kanaema, kel maakera elanikega mitte ühtegi kontakti pole.

Et seal piknikul või rannas (kus osade kägude arvates metsikult sääski on! – mere ääres, kus on alati kasvõi kerge tuul??) ei peaks kogu aeg kella vaatama …
Sest kella peale sellisele elutähtsale üritusele minna – see on juba surnult sündinud idee. Sama surnud idee on oma pulmaöö veeta titekisa või ka -norskamise saatel.

Selle asemel, et kasvõi kuskil Haapsalu rannapromenaadi hotelli rõdul kalvadose saatel päikeseloojangut või -tõusu vaadata …
(kui raha just laialt käes ei ole, siis oleks selline säästukas – asi seegi)

PS. Omaenda pulmaüritus tuleb teha selline, et pärast hakkavad TEISED INIMESED SEDA JÄRGI tegema.
Mitte nii nagu see kumminaine siin, et tahab ise teiste järgi teha.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 06:00; 14.06 06:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tänan vastuste eest!

Sellest teemast oli küll palju abi.

Ei tulnud ma ju siia ühtegi kägu pulmakorraldajaks värbama, vaid tahtsin saada juurde ideid mille peale ise ei tule.

 

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 21:25; 13.06 21:47; 13.06 23:30; 14.06 06:25; 16.06 18:06; 16.06 21:57; 17.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul ei ole endal mõistust, või tahtmist tuhlata internetis ega raha, et palgata pulmakorraldajat, lapsehoidjat, autojuhti ega teha tegevusi, ei ole mõtet tulla inguma perekooli peale.

Telli wolt koju ja tehtud.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

vaid tahtsin saada juurde ideid mille peale ise ei tule.

Sa mitte ei tule, vaid sa ei tahagi tulla.

Sul on juba eelhäälestus vale (mees on loll, laste juurest ei kannata üheks öökski ära tulla, kõik tuttavad ja sõbrad naisterahvad on bitch`id jne) ja vaevalt, et sinusugune ennast nüüd pk “soovituste” peale muutma hakkab.

Mistõttu vaevalt, et keegi ka midagi tarka sulle viitsikski soovitada.
Sest sa nagunii ei kuule, kuna sa ei kuula …

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 06:00; 14.06 06:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma elan mere ääres sp. tean väga hästi, kui palju on seal sääski. Aga see selleks.

Aga soovitan ikkagi võtta rohkem vabaks, kui õhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:46; 14.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamine on leida selleks õhtuks lastevaba pind mõnusaks pikaks ja kammitsemata seksiks.

Kas rand meeldib, oleneb sellest, kas oled loodusinimene või mitte. Kui oled loodusinimene, siis väike sääsk- tuul- vihm ei sega. Kui ei ole, valige restoran ja spa või romantilise merevaatega tünnisaun teistest inimestest eemal, võimslusegs sääskede eest suure voodi ja suure aknaga majakesse ümber kolida kogu oma romantikaga.

Paadisõit kuuvalgel, alasti ujumine, sõit renditud jahil kusagile, tõepoolest eksklusiivse degusteerimisvõimalusega restoran, hea muusika- minge kontserdile, tantsige jne.

Kui su mees soovib lastevaba õhtut, siis võimalda seda talle, ka tema abiellub.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin mõnitab vähese raha eest, et ei raatsita pulmakorraldajat palgata… Mina näiteks ei kasutaks pulmakorraldajat ega teeks pulmi mitte seetõttu, et raha ei ole, vaid seetõttu, et midagi tüütumat ja ebameeldivamat kui korraldatud pulmapidu, on minu jaoks raske välja mõelda. Alati ei tehta selliseid valikuid raha pärast. Suur pulm ei ole igaühe suur unistus ja ideaal.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast registreerimist läheks sealt koos lastega ja teeks mõnes restoranis maitsva lõuna. Seejärel viiks lapsed koju vahetaks riided ja sõidaks mõnda teise linna, hotell, hea söök, mõni kontsert või lihtsalt kahekesi olemine. (Vihula mõis,, Pärnu, Tartu,  Rakvere Aqva  spa)  Kui teise linna pole võimalik sõita, siis samas linnas mõni mõnus hotell. Hotelli broneerides ütle, et teil on pulmad, siis ootab teid kindlasti toas ka vahuvein ja puuvilja vaagen.
Esimese asjana otsiks lastele ööseks hoidja. Mõni sõbranna ju ikka on, kes aitaks?
Millal te mehega viimati kuskil kahekesi ära olite? Enda pulmapâev on küll selleks piisav põhjus, et üks romantiline öö kahekesi veeta.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 09:54; 17.06 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on nii, et perekoolis neljast vastusest ainult üks räägib asjast. Tehke oma teemad ja halage seal

Oot-oot, sina ju halad. Kes see teine halanud on. Lisaks sellele, et sa ei oska kirjutada, oled ka ebaviisakas. Palju õnne sellegipoolest.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 22:44; 14.06 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti võiks enne mõelda, kui kedagi niimoodi mõnitada. Milleks on vaja solvata ja inetusi kirjutama hakata? No tõesti, kas mõeldakse ka, mida kirjutatakse ja kuidas sellised kommentaarid üldse teemasse puutuvad? Kõike saab viisakalt öelda.

Hea mõte oleks ikka võtta lapsehoidja selleks õhtuks-ööks ja minna peale pidulikku õhtusööki mehega romantiliselt tähistama.

+9
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tõesti võiks enne mõelda, kui kedagi niimoodi mõnitada.

Enne võiks mõelda, kui perekooli lugejat-kommenteerijat mõnitada.

“Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud – aga noh, te ju võite ju midagi soovitada, et ma saaksin teha.
Ma ise küll ei viitsi mõelda.”

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti võiks enne mõelda, kui kedagi niimoodi mõnitada.

Enne võiks mõelda, kui perekooli lugejat-kommenteerijat mõnitada.

“Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud – aga noh, te ju võite ju midagi soovitada, et ma saaksin teha.

Ma ise küll ei viitsi mõelda.”

Näiteks mina olen oma tutvusringkonnas tuntud kui igasugu põnevate tegemiste eestvedaja. Aga mul ei ole oskust nullist midagi ise välja mõelda. Alati leian ideed googlist, kombineerid teistelt inimestelt saadud ideedest uue tulemi. Absoluutselt õige meetod on sellisel juhul, kui endal ideid pähe ei tule, küsida nõu. Miks siin küsija suu pihta lüüakse, kui endal ideid välja pakkuda ei ole, ei tea. Isiklikult ma ei näe sellisel lahmismisel ja halvustaval näägutamisel mingit positiivset tulemit. Paljud inimesed on sellised, et neil endal tõesti isegi ei ole ideed, millest alustada. Ei ole ju raske sel juhul aidata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju raske sel juhul aidata.

Aidati ju – isegi ühele hotellile tehti salamisi reklaami.
Samuti soovitati visata peast see mõte, et iseenda pulmast korraks läbi joosta. Ja siis kohe koju laste juurde …
Ja ega sinu soovitused samuti pahad ei olnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:07; 14.06 14:28;
To report this post you need to login first.

Eesti naised on õelad ja koroona on viimasedki närvid krussi keeranud, Perekoolis saab viimasel ajal vaid valimatult mõnitada, vahet pole, mis teema algatada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed võtaks kaasa ja sõidaks lihtsalt kuhugi. Sööks kuskil tee peal huvitavamas restoranis. Käiks ujumas. Mere ääres neid sääski nii pole. Ööbiks hotellis. Lapsed paneks eraldi tuppa magama. Tähtis polegi ju tegelikult, kuhu te lähete ja mida te teete. Kui inimene on õige, on kõik kohad õiged.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis saab viimasel ajal vaid valimatult mõnitada, vahet pole, mis teema algatada.

Kus sa elanud oled?

Tsiteerin 2015a ERR-i Kärmase lugu perekoolist: Mitu nn beebiblogijat on kuulutanud sõja Perekoolile, süüdistades, et tegu on Eesti õelaima netifoorumiga.

Vastupidi, pk on viimasel ajal palju rahulikumaks muutunud.
Ehk siis sinu väide on vale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:07; 14.06 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled foorumis hetkel ja aitamine ei ole kohustus. Inimene peab alati mõtlema ja tegema seda, mis teda rahuldab.

Aitamine ei ole kohustuslik, loomulikult. Samuti ei ole õelutsemine kohustuslik. Üldse ei pea reageerima teemale, mis sind ei kõneta.

Mida teemaalgataja siinkohal valesti tegi? Ta mõtles ise, leidis selle tulemusena, et ideid on vähe, tuleks nõu küsida, sest enda ideedevähesus teda ei rahuldanud. Loeb nüüd kõik soovitused läbi ja vaagib võimalusi, kas leidis siit midagi, mis meeldib või mitte, ta on täiesti vaba valima enda lemmikud ideed välja.

Miks selle kõige kõrval on vaja valimatult sappi pritsda, mina aru ei saa. Mis on selle sapi sülgamise positiivne tulem? Teine ei julge järgmine kord enam haiget saamise kartuses küsida? Kuidas see hea on?

 

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 09:00; 14.06 09:04; 14.06 12:33; 14.06 15:31; 16.06 15:46; 17.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Svingerite klubist käige läbi.  Saab meeldejääva kogemuse. Nüüd taas avatud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Siin on ju selgelt 2 varianti:

a) otsite lastele hoidja ja saate ühe öö täiesti omaette olla ja teha täpselt mida soovite (restoran, hotell, piknik);

b) teetegi midagi kogu perega koos (kui tõesti hoidjat ei leia). Äkki mingi pikniku laadne oleng, eks ise teate, mis teile meeldib.

Ja pulmapiltide suhtes, peale pildi tegemist võib ju riided ära vahetada. Oleneb, mis huvidega olete, äkki oleks mõte hoopis telkima minna? Kui öösel külm, siis saabki üksteist kaissu võtta.

Igatahes palju õnne! 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhus on vaid küsimusi, et mida teha õhtul hiljem? Mida teie teinud olete? Või tahaksite teha? Ideaalis hotelli, aga lapsed on ju kodus ja ootavad ???? st saaksime mehega olla väljas veidi kauem küll, kuid päris ööseks ära ei saa jääda. Üks idee on restorani minna ja rohkem ideid ei tulegi pähe. Ja kas lähengi oma suure pulmakleidiga lihtsalt kahekesi restosse sööma? ????

Õhtul pidu. Mis seal muud. Vahepeal hoolitsevad laste eest vanavanemad või lapsehoidja, et teie saaksite kas peokohas või kuskil hotelli päevatoas end õhtuks välja puhata ja kahekesi olla, ehk end värskendada, meiki parandada, klaasi vahuveini juua, riideid vahetada vms. Ja siis saate peo alguses peokohas kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:11; 16.06 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi pulmadest unistanud ja nüüd abiellume mehega ja otsustasime teha seda ilma külalisteta. Meie vanemad elavad kõik erinevates linnades ja meie omakorda eemal ja tahaksime lihtsalt kogu päeva üksteisele pühendada. Registreerimisel osalevad ka meie lapsed ja fotograaf.

Õhus on vaid küsimusi, et mida teha õhtul hiljem? Mida teie teinud olete? Või tahaksite teha? Ideaalis hotelli, aga lapsed on ju kodus ja ootavad ???? st saaksime mehega olla väljas veidi kauem küll, kuid päris ööseks ära ei saa jääda. Üks idee on restorani minna ja rohkem ideid ei tulegi pähe. Ja kas lähengi oma suure pulmakleidiga lihtsalt kahekesi restosse sööma? ????

Andke ideid mida teha võiks, midagi teistmoodi.

Lähete lihtsalt kahekesi regama ja sul on suur pulmakleit seljas??? Nagu päriselt või, selle 20 minuti pärast?

Lihtsalt regamisel on naine ikka kas tavalises kleidis või kostüümis:)

Suure pussakaga on tõesti imelik restos kahekesi õhtust süüa.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:30; 16.06 02:42; 17.06 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota aga milleks siis suur pulmakleit ? See näeb suht imelik välja kui te kahekesi suure pulma kleidiga lihtsalt restorani sööma lähete. Kui ma abielluks nii väikselt siis arvatavasti bookiks mingi fancy restorani ja paneks hotelli toa ka. Vanemad kutsuksin ikka ja pärast õhtusööki saadaks lapsed vanavanematega. Sorry ma ei saa aru miks see probleem on, et inimesed eri linnades elavad. Pulm on suur asi ja sellepärast ikka tullakse kohale. Ma ise abiellusin teises riigis ja polnud üldse küsimus.

See uhke kleidiga üksi söömine tundub mulle ka veider. Aga kleidi leidsin täiesti juhuslikult ja see istub nii ideaalselt, et ei saa loobuda. Uhkeid pilte tahan ju ikka sellest päevast, aga ainult enda perest.

Vanemate teistes linnas elamine on lihtsalt üks viisakas vabandus. Kõik ei ole oma vanematega lähedased ja see polegi praegu oluline.

Miks on nii, et perekoolis neljast vastusest ainult üks räägib asjast. Tehke oma teemad ja halage seal

Okeiii, lausa niiviisi põrutatakse kaasinimestele peale.

Hästi, nyyd vastan teemasse. Minu jaoks on kogu see teie regamise ylesehitus vastuvõetamatu.

Mina ei paneks pulmakleit, vaid lihtsa põlvini heleda kleidi. Peale regamist otse lennukile ja vastse abikaasaga kolm-neli päeva pulmareisi mõnes ilusas Euroopa suurlinnas.

Aga mul pole ka probleemi, et lastel poleks lapsehoidjat ja pean kell 23.00 kodus tagasi olema. Kui teil nii kesine eluke, siis seda enam jätaks selle veidra kleidi ja läheks peale registreerimist koos lastega restorani ning jalutuskäigule, õhtuks siis koju, teeks lihtsalt kodus veel midagi tavapärasemast õdusamat- küünlavalgus, cava, maasikaid, lauamängud, muusika. Nutiseadmed sel õhtul ära pandud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 02:30; 16.06 02:42; 17.06 01:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi abiellumine- mis õhtul tegite? Ideid?