Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

Postitas:

Meie plaanime minna mehega kahekesi registreerima abielu perekonnaseisuametisse.
Soengut ja meiki ma ei plaani teha.
Mida selga olete pannud?
Kas püksid+jakk(hele kostüüm) oleks ok panna sellisel puhul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 23:14; 09.08 23:44; 10.08 07:48; 10.08 07:51; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie plaanime minna mehega kahekesi registreerima abielu perekonnaseisuametisse.
Soengut ja meiki ma ei plaani teha.
Mida selga olete pannud?
Kas püksid+jakk(hele kostüüm) oleks ok panna sellisel puhul?[/tsitaat] Kas teil oleks tseremooniaga või lihtsalt allkirjade andmine? Ma ise paneks vist seelikuga kostüümi, aga usun, et seal on pükstega ka käidud. Kui on tseremooniata, siis on seal ka dressides ja teksades kuuldavasti käidud, kuigi see neile ametnikele eriti ei meeldi, kui väga lohakas välja nähakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tseremooniata palusin ja kordan selle neile sellel päeval üle.
Mul vist ei ole sellist seelikuga kostüümi ja spetsiaalselt osta ka ei tahaks.
Dressides ja teksades ikka ei läheks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 23:14; 09.08 23:44; 10.08 07:48; 10.08 07:51; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli õlapaeltega topp ja valge plisseeritud seelik. Oli +30 kraadi. Teisel korral siis. Esimesel korral oli paks kampsun ja tikandiga teksad. Oli -20 kraadi. Kumbki riietus ei häirinud.

Ma arvan, et kostüüm on igati sobiv. Õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma valiksin variandi, et lähen annan lihtsalt allkirjad ja seda ma teeks täiesti igapäevas riietuse. Aga minu mees mind päriselt naiseks ei taha, ainult lörtsimiseks olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 00:22; 10.08 21:20; 16.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd otsustasime küll külalised ka kutsuda, kuid kui ei oleks, siis mingit valget lihtsat kleiti oleksin ikkagi tahtnud.

Kabinetis oleksin muidugi täitsa tavalised riided pannud, aga kabinetis saab tlns abielluda vaid E,T, aga meie valitus kaunis kuupäev on L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema…et laupäev. Oleksin eelistanud ka kabineti asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 23:14; 09.08 23:44; 10.08 07:48; 10.08 07:51; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma valiksin variandi, et lähen annan lihtsalt allkirjad ja seda ma teeks täiesti igapäevas riietuse. Aga minu mees mind päriselt naiseks ei taha, ainult lörtsimiseks olen.[/tsitaat]

Miks sa teda siis fakti ette ei sea? 😀
Ma ootasin ka 5 aastat ja ütlesin et kas nüüd või ei iial. Aga tunne oli muidugi kehv, et näe ei sobigi äravõtmiseks. Mees ütleb aga, et tema sellest teemast üldse aru ei saa, et miks peaks abielluma. Et koos elada saab ju niisama ka ja abielu on tänapäeval oma õige tähenduse kaotanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 23:14; 09.08 23:44; 10.08 07:48; 10.08 07:51; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane riided, millega sa läheksid kohtama, kui oleksid nii armunud nii armunud 🙂 Ehk siis milles sa tunned ennast hästi ja näed kena välja :)Ja kõige olulisem, ära unusta naeratust ja sära silma. See on hulga olulisem kui riided seljas. Seda mäletab su kaaslane eluaeg, kui su silm säras ja sa olid tõeliselt õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli shampanja värvi suvekleit, mis ka natuke pidulikum.Päev oli ilus aga mitte soe. Lasin ikkagi juukseid sättida ja maniküüri teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kabinetis. Kestis 10 min, ikka loeti kaunis luuletus ja öeldi ilusad sõnad. Nii ei olnud, et aalkiri ja kõik.

Seljas oli ¨ampanjavärvi kleit, peal õlasall. Mehel viigipüksid, valge särk ja lips.
Soengusse-meiki ei läinud, aga endale tegime päeva pidulikuks ikka 🙂
Väga kaunis ja privaatne tseremoonia oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil korra oli plaanis, et ka päris kahekesi, aga sellisel juhul oleks olnud ikka ka valge pikk kleit, meik, soeng jne, sest nn ilupilte oleksin ma pärast regamist kindlasti tahtnud saada.
Hetkel plaanis tseremoonia, kokku 20 in (vaid oma pered+1 sõbranna minul ja 1 sõber mehel), valge pikk kleit (rendin nagu ka mehe ülikonna, kingad endal mõlemil olemas), uhke tort, väike tunnine kohvilaud tuleb ja siis pildistama ja kahekesi edasi pulmaööle 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa teda siis fakti ette ei sea? 😀
Ma ootasin ka 5 aastat ja ütlesin et kas nüüd või ei iial. Aga tunne oli muidugi kehv, et näe ei sobigi äravõtmiseks. Mees ütleb aga, et tema sellest teemast üldse aru ei saa, et miks peaks abielluma. Et koos elada saab ju niisama ka ja abielu on tänapäeval oma õige tähenduse kaotanud. [/tsitaat]

Mina ütlesin ka mehele, et 20.11.2011 on meil tähtis päev, et siis me abiellume. Ilusti hommikul voodis rääkisin. Ja, et juhul kui ta nõus on siis tema algatusel lähme millalgi avaldusi viima. Nüüd on sellest parajalt palju möödas ja abielus me ei ole. Nii, et sobin ikka ainult lörtsimiseks. Varsti hakkan vanamoeliseks ja ütlen, et enne rohkem seksi ei saa kui abielus oleme. Mulle on see tähtis, see tekitaks minus sellise ühtse tunde. Suurt pulmapidu ma ei taha. teeksime seda vaikselt kahekesi, nii, et palju raha ka ei kuluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 00:22; 10.08 21:20; 16.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil ka plaanis abielluda. Alguses plaanisime kahekesti, aga nüüd juba oleks minu pere ja paar meie sõpra ka. Selga tahan ikka ilusat kleiti. Mehele käskisin ka ikka ülikond kapist välja otsida;) Ennast tahan hästi ja pidulikuna tunda. Pidu kui sellist tahaks, aga ka sellist vabamat olemist ei mingeid pulmamänge ja värke. \”Kibe\” ikka sooviks küll kisatavat 😉
Oskab keegi öelda, et kas Pärnus nüüd on ka võimalik seal registreerimise juures kuskil ka väike shampalaud teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma valiksin variandi, et lähen annan lihtsalt allkirjad ja seda ma teeks täiesti igapäevas riietuse. Aga minu mees mind päriselt naiseks ei taha, ainult lörtsimiseks olen.[/tsitaat]

Ise tahad seda. Võiksid teha ka teistsuguseid valikuid.

Mina tahtsin samuti ainult allkirju anda, aga mees polnud nõus sedasi abielluma. Temale oli tähtis suur pidu. Ütle siis veel, et naiste unistused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline kogemus ,et kïk kes on minu tutvusringkonnas abiellunud nö kahekesi ilma kålalisteta -mitte åhegi nende abielu pole påsima jäänud…nii ,et järeldus halb enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:06; 13.08 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie abielu registreerine oli just äsja, minul seljas valge linane etno tikandiga kleit ja abikaasal samasuguse tikandiga pluus ja viigipüksid.Lihtsa soengu ja tagasihoidliku meigi tegin ise ka ja väga armas olemine oli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime kahekesi. Mul oli ilus pulmakleit(minu unistuste kleit),soeng ja meik,mees ülikonnas.Tegime ilusad pildid jne.Täpselt aasta pärast lahutasime.(juba 4kuud peale abiellumist avastas ,et keegi kuskil parem )Ja siis avastas ,et ma olen ikka tema elu armastus ja on seda rääkinud viimased 6a.(Mõlemil oma elu)Elu kui seeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline kogemus ,et kïk kes on minu tutvusringkonnas abiellunud nö kahekesi ilma kålalisteta -mitte åhegi nende abielu pole påsima jäänud…nii ,et järeldus halb enne.[/tsitaat]

Minul on just vastupidised kogemused.
Päris mitmed kärtsu-mürtsuga abiellunud paarid meie tutvusringkonnas on lahutanud 2-3-4 aastat peale pidu. Mõned maksavad siiani oma pulmalaenu :S
Meie jaoks ei olnud pidu oluline, oluline oli meie enda soov ja tunded. Ja meie sooviks oli see päev kahekesi teineteisele pühendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees arvab ka, et abielu pole vaja. Vastik kuulata. Ju jäin ise ka sooviga hiljaks. Kohe alguses oleks võind öelda, et tahan seaduslikku suhet. Nii uhke tunne, kui sõrmus sõrmes. (olen 1 korra abielus olnud)
Aga pükskostüüm, viisakas kleit või pluus seelik sobib küll , kui sul midagi olemas kodus juba on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleit oli.
Mehel ülikond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aega eriti ei olnud (mulle anti 24 tundi aega) siis võtsin kapist heleda kostüümi, mees oli tumedates viigipükstes ja heledas triiksärgis. Täitsa kobedad pildid tulid. Päris autogrammide kirjutamine ei olnud, muusika mängis, loeti monoloogi ja pilte tehti ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline kogemus ,et kïk kes on minu tutvusringkonnas abiellunud nö kahekesi ilma kålalisteta -mitte åhegi nende abielu pole påsima jäänud…nii ,et järeldus halb enne.[/tsitaat]

Mul oli esimene pulm suur ja uhke. kestis vaid mõned aastad. Teisel korral läksime kahekesi ja nüüd oleme juba 8 aastat abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline kogemus ,et kïk kes on minu tutvusringkonnas abiellunud nö kahekesi ilma kålalisteta -mitte åhegi nende abielu pole påsima jäänud…nii ,et järeldus halb enne.[/tsitaat]

TÄITSA IDIOOT !!! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 10:59; 13.08 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

TÄITSA IDIOOT !!! :D[/tsitaat]

Oled v???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:06; 13.08 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli nii, et ametlik registreerimine oli perekonnaseisuametis kabinetis ja järgmisel päeval tegime pulmapeo, kus oli tseremooniameister.

Seega läksime esimesel päeval iseendina igapäevariietes (mehel lühikesed püksid ja T-särk, minul selle hetke lemmik suveseelik ja ka mingi tavaline pluus). Sõnad loeti peale ja andsime allkirjad. Järgmisel päeval oli tseremoonia ja ülikond/ valge kleit. Meile sobis see lahendus suurepäraselt, sest saime ühe mälestuse vaid endile ja teise, mida lähedastega jagada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:01; 13.08 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see tseremoonia endast kujutas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 23:14; 09.08 23:44; 10.08 07:48; 10.08 07:51; 13.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline kogemus ,et kïk kes on minu tutvusringkonnas abiellunud nö kahekesi ilma kålalisteta -mitte åhegi nende abielu pole påsima jäänud…nii ,et järeldus halb enne.[/tsitaat]

Mul on vastupidine kogemus. Suured pulmad korraldanud sõbrad on enamuses lahutatud.
Meie registreerisime kahekesi, tänaseks oleme abielus olnud 21a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suure käraga, kärtsu ja mürtsuga tehtud pulmad, on nagu õnne ärasõnumine minu meelest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 10:59; 13.08 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tseremoonia oli rahva ees: pikem kõne, jah-sõnad ja sõrmuste vahetamine jms. Et ikka pidu päris pulmapidu oleks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:01; 13.08 18:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.