Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ütlesin ka mehele, et 20.11.2011 on meil tähtis päev, et siis me abiellume. Ilusti hommikul voodis rääkisin. Ja, et juhul kui ta nõus on siis tema algatusel lähme millalgi avaldusi viima. Nüüd on sellest parajalt palju möödas ja abielus me ei ole. Nii, et sobin ikka ainult lörtsimiseks. Varsti hakkan vanamoeliseks ja ütlen, et enne rohkem seksi ei saa kui abielus oleme. Mulle on see tähtis, see tekitaks minus sellise ühtse tunde. Suurt pulmapidu ma ei taha. teeksime seda vaikselt kahekesi, nii, et palju raha ka ei kuluks. [/tsitaat]

Loe ja imesta, millise manipulatsiooniga naised abielu välja pressivad! Milleks teile seda küll vaja on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loe ja imesta, millise manipulatsiooniga naised abielu välja pressivad! Milleks teile seda küll vaja on?[/tsitaat]
Aga miks mitte! Mina leian, et see on asjade loomulik jätk. Tore on elada seaduslikus abielus ja kutsuda \”oma elukaaslast\” meheks ja abikaasaks. Mina polnud nõus oma meest enne abielu tutvustama, kui oma meest, sest seda ta ju polnud. Abiellusime kahekesi peale 9 aastat kooselu.
Mingeid ettevalmistusi me selleks ei teinud, seljas olid igapäevased riided. Meie oleme rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime täiesti suvalistes riietes – isegi ei mäleta enam, aga teksades, ma arvan. Kuna olime selleks ajaks juba rohkem kui 5 aastat koos elanud ja lapski oli olemas, siis ei näinud mõtet selle juriidilise toimingu ümber mingit tsirkust tegema hakata – andsime allkirjad ära ja kogu lugu. Ega muidu polekski abiellunud, aga sujuvamaks asjaajamiseks oli see teatud põhjustel vajalik. Varsti saab 10 aastat sellest, lahutada pole kavas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka imestan, et mingi mutt ütleb, et vat see kuupäev abiellume ja kõik. Ja veel nõmedam, et pärast sellist ultimaatumit ikka edasi jäid tiksuma mehe juurde. Oleks siis asjad pakkinud ja minema jalutanud, võiks sind vähemalt põhimõttekindlaks lugeda. Nüüd oled lihtsalt manipulaator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli allkirjastamisel seljas must maani kleit valge puusarätiga. See oli mu üsna tavapärane riietus, kuna käingi enamalt jaolt pikkade seelikute ja puusarättidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loe ja imesta, millise manipulatsiooniga naised abielu välja pressivad! Milleks teile seda küll vaja on?[/tsitaat]

See pole ju manipulatsioon.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 00:22; 10.08 21:20; 16.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kahekesi registreerima-mis teil seljas oli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.