Esileht Sünnitus Kahelapse käru

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kahelapse käru

Postitas:
Kägu

Kes teemat rohkem uurinud, siis millist kahelapsekäru annab kasutada ka 2-3aastase lapsega nii, et tal seal mugav oleks?

Teine laps siis vastsündinu ja kindlasti vankrikorvis ning kasutada on vaja alates märtsist keskmises seisukorras asfaldikattega külateedel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teemat rohkem uurinud, siis millist kahelapsekäru annab kasutada ka 2-3aastase lapsega nii, et tal seal mugav oleks?

Teine laps siis vastsündinu ja kindlasti vankrikorvis ning kasutada on vaja alates märtsist keskmises seisukorras asfaldikattega külateedel

Ma soovitaksin Bumbleride Indie twin’i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Mountain Buggy Duet. See on suhteliselt kitsas. Mu kolmene ei ole eriline purakas, seega pole absoluutselt probleemi. Magab lõunauned vahest isegi nii, et tõmbab jalad kronksu ja keerab sinna külili. Imik oli kookonis kõrval. Nii kui kookoni aeg möödas, läks otse sinna kärru. Praeguseks väiksem kohe aasta ja suurem üle kolme aaasta…. ja no ma pakun, et ma kasutan seda pärast ühega edasi, sest saab panna teise lapse tooli asemele kaubakorvi ja taha seisulaua/tõuksi. Kuna käru nii normaalse hinnaga saadud ja hea sõidu ja maastikuvõimekusega, siis niipea ei näe vajadust uue jaoks. Samas on alati olemas võimalus, et häda korral saab ka selle 4-5 aastase sisse toppida sinna teise istmesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Thule ug2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emmaljunga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Uppababy Vista, mõlemad lapsed mahuvad mugavalt ära, ka muidu olen vankriga väga rahul. Metsas ebatabasel pinnal sõitmiseks pole see hea, kuna pole õhkratastega, aga siledamatel pindadel väga mugav manööverdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bugaboo Donkey, kolm last järjest väikese vahega ja pole ühtegi halba sõna öelda. Suurem 3, saab novembris 4 ja vahest kui ära väsib saab seisulaua istmel puhata. Kahene enamjaolt tahab veel vankris sõita koos ühesega ja mahub ilusti ära. Tihti käin ka ühe lapsega jalutamas ja nii hea, lükkan käru kitsamaks kokku, korv külge ha hea mugav asju hoida seal ???? Praegu järelturul ka head hinnad, oluliselt paremad kui siis kui mina ostsin ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Kahelapse käru