Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahju,et pole noor ja ilus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Kahju,et pole noor ja ilus

Postitas:
Kägu

tibi- siis saaksin litsiks minna. Mitte kepi pärast vaid raha pärast.Paraku olen juba 35 ja mitme lapse ema…Kahtlane, kas selliseid tahetakse. Veel kahtlasem, kas mul valida lastakse, kellega ma nõus magama olen.
Raha on aga vaja. Ma ei jaksa endale vajalikke ravimeid osta, kahjuks pole mul ka haldjast ristiema, suurt pärandust ja loosiõnne.See-eest on töövõimetuspension. Plaanin teha Haigekassale ettepaneku uue raviteenuse turule toomiseks- patsiendi hädatapp humaansetel kaalutlustel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kahju,et pole noor ja ilus

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tibi- siis saaksin litsiks minna. Mitte kepi pärast vaid raha pärast.Paraku olen juba 35 ja mitme lapse ema…Kahtlane, kas selliseid tahetakse. Veel kahtlasem, kas mul valida lastakse, kellega ma nõus magama olen.
Raha on aga vaja. Ma ei jaksa endale vajalikke ravimeid osta, kahjuks pole mul ka haldjast ristiema, suurt pärandust ja loosiõnne.See-eest on töövõimetuspension. Plaanin teha Haigekassale ettepaneku uue raviteenuse turule toomiseks- patsiendi hädatapp humaansetel kaalutlustel.
[/tsitaat]

Ja sinu jutu mõte oli mis? Pannud kohe konto number, milleks see hala siia otsa?
Eks igaüks ole peamiselt ikka ise oma õnne sepp. Selliseid asju, nagu materiaalne toimetulek, väike tagala jms mõeldakse üldiselt enne läbi, kui pere luuakse ja lapsed tehakse.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sinu jutu mõte oli mis? Pannud kohe konto number, milleks see hala siia otsa?
Eks igaüks ole peamiselt ikka ise oma õnne sepp. Selliseid asju, nagu materiaalne toimetulek, väike tagala jms mõeldakse üldiselt enne läbi, kui pere luuakse ja lapsed tehakse. [/tsitaat]
Ja sinu jutu mõte on mis?
Tore näha, kuidas sa oma õnne sepistad teisi inimesi halvustades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas vahepeal on ltsidele seatud kutsestandardid, mis sätestavad vanuse ülempiiri ja iluastme?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei taha bordelli ega tänavale minna, pidanuks kirjutama \”litsi\” asemel sõna\”armuke\”, see kuidagi õilsam. Armukestele on standardid olemas.Vähemalt neile, kes raha peal väljas.

Please wait...
Postitas:
rlv

Soovid olla noor ja ilus, et saaks lits olla, selmet soovida olla terve, et lihtsalt endale meelepärast tööd teha.

Iseenesest ei ole 35 seksapiili kadumise mõttes veel mingi vanus. Minu meelest on mõnigi selleealine vaata et kõige ihaldusväärsem naine üldse.

Mis haigus siis vaevab, et kohe mingit tööd teha ei kannata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

karjäärivõimaluste seisukohast võiks teemaalgatus olla pigem \”kahju, et ma pole teravam pliiats\”. vana, kole ja loll on tõesti kehv kombinatsioon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööle ei saaks minna ka väikese lapse pärast, kes alles sügisel lasteaiakoha saab.
Mul on kaks \”elukaaslasest\” haigust, ühega saan hakkama, teine (ja minu jaoks kordades kallima raviga) on psüühilist laadi. Sai alguse sünnitusjärgsest depressioonist, mis kasvas psühhoosiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööle ei saa minna lapse pärast, aga seda laps ei takista, et nõuaks \”patsiendi hädatappu humaansetel kaalutlustel.\”

Ookei…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]karjäärivõimaluste seisukohast võiks teemaalgatus olla pigem \”kahju, et ma pole teravam pliiats\”. vana, kole ja loll on tõesti kehv kombinatsioon.[/tsitaat]

Panid kohe kümnesse, osaliselt-olen loll jah, kuigi mitte sündinud loll. Aga ma jäin lolliks ja ei saa kunagi töötada erialal, mille olen lõpetanud.Kui ma kirjutan, et mul on kahju, et ma pole noor ja ilus, siis see ei tähenda, et ma oleksin kohe vana ja kole. Olen kena omal moel.

Please wait...
Postitas:
Serena

issand jumal. ma tahtsin ka just kirjutada enamvähem sama, mis kasutaja rlv. inimene saab ise valida, millest unistab. sina unistad nooreks tibiks olemisest, et saaks hargivahega raha teenida, aga mitte sellest, et oleks ometi tervis korras ja hea töö olemas…või no veel parem unistus-oleks no lotoõnne!!!! järgmine siin oma surmamõtetega. kulla inimene, tead sa ka kui väärtuslik on elu ja kui paljud on maailmas haigeid inimesi, kellel on raske, kuid kes kõik hindavad oma elupäevi ja tänavad jumalat, et elus on. tead, kui palju on inimesi, kes kasvõi praegusel hetkel oma lähedaste voodite ääres palvetavad nende elude eest. ja sina räägid siin vabatahtlikult surmaminekust. häbi!!!! ise veel suur inimene.

Please wait...
Postitas:
Valvejoodik

No nii väikese asjaga nagu iseenese hädatapuga võiks inimene ikka omal käel hakkama saada, pole selleks küll rahva ja haigekassa raha ja arstide aega vaja raiskama hakata. Õpitud abituse uus tase, ausõna.

Please wait...
Postitas:
konnake

Tead, Serena, ma ei unista midagi, ma iroonitsen siin. Ma olen meeleheitel ja ma tahan siin foorumis anonüümselt karjuda. Lõpetasin kõrgkooli, tegin erialast tööd, maksin makse. Lõin pere jne. ja selle otsa tuli haigus.Nüüd olen ma riigile taagaks, muiduleivasööja.Olen praegusel raskel ajal \”kõige paremini kindlustatud elanikegrupi\” hulka kuuluv e. pensionär.Pension 200 EUR, ravimid keskmiselt 80 EUR kuus.
Mu lapsed ei tea varsti, mis asi on magustoit,kui talvesaapad hävivad, siis on see katastroof.
Ma tahan, et ma oleks väärtuslik , aga ma olen perele koormaks.
Ma arvan, et seal lähedase voodi juures tema ellujäämise eest palvetades on kergem, kui endal kõht täis ja ei mõtle, et mõne aja pärast oled ise seal sirakil.
Sellistes keerulistes olukordades tahaks lihtsaid lahendusi.
See lotovõit ei ole ju mingi vähelevinud unistus, sellest unistavad isegi eluga hästi toimetulevad inimesed.
Mul on tunne, et nüüd olen sattunud oma elu kõige sügavamasse auku.Loodetavasti ei paista sealt lõpu valgus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead ,Serena,ma tõepoolest ei unista nooreks ja ilusaks saamisest , selleks et litsina raha teenida. Ma üritasin irooniline olla, iroonia on vahel selline raskesti mõistetav huumori alaliik…
Miks iga kuradi päev peab mu elus olema justkui ellujäämiskursus, kaua on võimalik nii vastu pidada.Lõpetasin kõrgkooli, tegin aastaid erialast tööd, kui jäin haigeks,siis muutusin taagaks riigile. Muiduleivasööjana kuulun praegusel masu ajal inimgruppi, mida tituleeritakse \”enim kindlustatuks\” ehk olen pensionär.Pension, mis tuleb kõigi teie taskust,on 200 EUR, ravimid keskmiselt 80 EUR.
Ma arvan, et maailmas on ka väga palju inimesi, kes ei ole mitte kübetki jumalale tänulikud oma kannatusterohke elu eest. Seal haigevoodi juures kellegi ellujäämise eest palvetades on ka palju parem tunne, kui endal kõht täis.
Elu on suur kingitus aga elu võib omadega ka täiesti p…sse minna.
Ma olen õppinud seda, et kui ma teen tööd ja teenin tulu, siis olen ma riigile vajalik, haigestudes olen ülalpeetav, kellele antakse pensioni näol elatis, millest pea pool tuleb maksta ravimiteks. Sest riik eirab juba üle 10 aasta vastava valdkonna arstide palvet tõsta nende ravimite soodustusprotsenti.
Mina olen veel elus, aga on neidki, kes on alla andnud.
Valvejoodik, Sinust on armas soovitada ensetappu. Tegin, mitu korda, ellu jäin. Tänu sellele , et ensetapu tegin , tuli üldse välja et ma haige olen.Tsiteerides Lennart Meri: \”Väga kerge on olla ebanormaalne…\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keerulistes olukordades tahaks lihtsaid lahendusi.Isegi selline kõnekäänd on olemas:keerulistele olukordadele on lihtsad lahendused. Tegelikult pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krt,tüüpiline perekool….. Hagijad kohe platsis,mina sain küll irooniast aru ja mõistan ,et inimestel jookseb vahest juhe kokku ja tahetakse alla anda! Ma ei tea siin tunduvad küll kõik nii õilsa hingega,keeg ropenda,ei tülitse,kõik on nii targad,mõtlevad ainult häid mõtteid. Samas iga teisiti mõtlejale lennatakse sajaga selga ja rebitakse piltlikult öeldes tükkideks..
Ei tahaks eriti uskuda,et inimene ,kes soovitab teisele inimesele enesetappu teha, päris elus tore naine on. Muideks,yhel noorel tydrukul, kes perekoolist kunagi abi palus,õhutati takka enesetappu. Seda see 16aastane tydruk ka tegi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Valvejoodik

[tsitaat]
Valvejoodik, Sinust on armas soovitada ensetappu. Tegin, mitu korda, ellu jäin. Tänu sellele , et ensetapu tegin , tuli üldse välja et ma haige olen.Tsiteerides Lennart Meri: \”Väga kerge on olla ebanormaalne…\”[/tsitaat]
Ma tänan komplimendi eest! Aga kui juba mitu korda oled tõsimeelselt enesetappu üritanud (just nimelt, kindla tahtmisega surra ja mitte soovist korraldada stseenikest lähedastele), siis on sul ju kadestamisväärsel hulgal tahtejõudu ja pealehakkamist. Enamus inimesi EI saaks sellega hakkama. Sul tuleb lihtsalt oma tahtejõud ja pealehakkamine suitsiidimõtetelt mõnele reaalselt edasiviivale tegevusele suunata. Ära ürita alguses midagi liiga suurt ette võtta. Vaja on esimest väikest eduelamust. Vaata kasvõi oma toas ringi ja võta käsile midagi, mis juba ammu tegemist tahab, aga mida siiamaani oled edasi lükanud. Istuta näiteks toalilled ümber, pane esikusse uus tapeet või mine ja korista natuke keldrit. Ainuüksi väike, ent õnnestunud töö annab juba rahulolutunde ja küllap tekib selle käigus ka mõni väike progressiivne ideealge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ennast tappa on väga kerge, eriti kui mitte mõelda sellele, mis ja kes maha jäävad. Mu oma ravimid tagavad mulle kiire ja valutu uinumise igaveseks.Ja nüüd pean neid ravimeid hingehinnaga ostma…
Põhjuseks miks ma varem siia hädaldama ei tulnud , oli see, et minu arst, kes on väga hooliv inimene \”hankis\” mulle need ravimid tasuta.Ravimifirmad aeg-ajalt \”annetavad\” ravimeid ja nii sain ma neid tasuta. Sellest aastast muutus ravimiseadus, mille järgi loetakse ravimifirma poolt arstidele ravimite (tegelikult reklaami eesmärgil)mitte müügiks andmine korruptsiooniks.Seega pean nüüd ise hakkama saama. See tuli mulle natuke ootamatult. Olin juba sellise \”toteerimisega\” harjunud.Arst aqndis mulle neid ravimeid alati sõnadega:\”Ma tean, et te ise ei suudaks neid iialgi osta…\”.Lootsin, et saan sügisese tööleminekuni (st. ma hakkan tööd otsima)hakkama.
Mis puutub mingitesse eduelamuse tekitamistesse, siis ma suudan ka vähesest rõõmu tunda-ma ei istu päris non-stop perekoolis,vaid tegelen ka muuga.Isegi raamatukokku olen ennast suutnud vedada .Eelmisel aastal istusin ma ainult arvutis ja eirasin kõiki pereliikmeid, ma ei tahtnud majast väljagi minna.Minu jaoks on teatud eduelamus ka see, kui ma tegelen lastega, varem oli mul alati tunne, et kogu aeg on vaja midagi muud teha , nt. et tolmu pühkimine on tähtsam sellest, mida väike inimene mulle parasjagu öelda tahab.Nüüd \”avastasin\” enda rõõmuks oma lapsed…
Kuna pere toidueelarve on põhiliselt minu kanda, siis nüüd pean tunnistama, et 120 EUR-iga kuus viis inimest toita on väga keeruline. Jah, ma usun, et on inimesi, kes on minust raskemas olukorras, aga ega see mind ennast paremini tundma panen.
Ma siin mõtlengi, et mida teha. Võimalusi on-võtta vanem laps lasteaiast ära, teiseks vähendada ravimidoosi.
Üks hea asi on ka-ilmselt vabanen ülekilodest, ei pea vähemalt liigse kehakaalu teemat tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja, ma mõistan su muret. ja tahan aidata. rahaliselt kahjuks ei saa, olen mingis osas sinuga ühesugune- ka mina olen invaliidsuspensionil. aga mul on juba ammu üks plaan… see pole küll seoses selle variandiga ,mis eeldab \”noor ja ilus\” olemist, aga kui see plaan ükskord peaks korda minema, siis võib sellest kasu olla ja mitte ainult sulle. ja kui see plaan ka ei lähe päris korda, siis mõnikord on abiks juba vaid seegi, et keegi saab sinust aru ja kuulab ning arutleb sinuga koos
nii et kulla teemaalgataja, kirjuta mulle kirca@hot.ee .

Please wait...
Postitas:
Kägu

no mida hala!Vaata Brasiilia vanaemade konkurssi,kus vanaemad väga seksikad ja 50-tuuris enamasti. Höbi peaks 35-sel olema halada!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gVMglS501_c

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan, kirjutan homme, lapsed tulid ja maja kajab nende kisast :).

Please wait...
Postitas:
Serena

[tsitaat]Tead ,Serena,ma tõepoolest ei unista nooreks ja ilusaks saamisest , selleks et litsina raha teenida. Ma üritasin irooniline olla, iroonia on vahel selline raskesti mõistetav huumori alaliik…
Miks iga kuradi päev peab mu elus olema justkui ellujäämiskursus, kaua on võimalik nii vastu pidada.Lõpetasin kõrgkooli, tegin aastaid erialast tööd, kui jäin haigeks,siis muutusin taagaks riigile. Muiduleivasööjana kuulun praegusel masu ajal inimgruppi, mida tituleeritakse \”enim kindlustatuks\” ehk olen pensionär.Pension, mis tuleb kõigi teie taskust,on 200 EUR, ravimid keskmiselt 80 EUR.
Ma arvan, et maailmas on ka väga palju inimesi, kes ei ole mitte kübetki jumalale tänulikud oma kannatusterohke elu eest. Seal haigevoodi juures kellegi ellujäämise eest palvetades on ka palju parem tunne, kui endal kõht täis.
Elu on suur kingitus aga elu võib omadega ka täiesti p…sse minna.
Ma olen õppinud seda, et kui ma teen tööd ja teenin tulu, siis olen ma riigile vajalik, haigestudes olen ülalpeetav, kellele antakse pensioni näol elatis, millest pea pool tuleb maksta ravimiteks. Sest riik eirab juba üle 10 aasta vastava valdkonna arstide palvet tõsta nende ravimite soodustusprotsenti.
Mina olen veel elus, aga on neidki, kes on alla andnud.
Valvejoodik, Sinust on armas soovitada ensetappu. Tegin, mitu korda, ellu jäin. Tänu sellele , et ensetapu tegin , tuli üldse välja et ma haige olen.Tsiteerides Lennart Meri: \”Väga kerge on olla ebanormaalne…\”[/tsitaat]

tead, kägu. ma saan aru, et su elu on raske ja et ravimid on kallid. mul on väga kahju, et sedasi elama pead, aga jään oma mõtte juurde: \”patsiendi hädatapp humaansetel kaalutlustel\” on iroonilisest naljast ikka väga kaugel. tsiteerin kah sulle l.meri: \”olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis.\”

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kui oled kõrvuni pasas, siis ei tohi pead norgu lasta..

Please wait...
Postitas:
Kägu

äkki yksikmees on huvitatud?ta ka depresioonis,saate üksteisele kasulikud olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]tibi- siis saaksin litsiks minna. Mitte kepi pärast vaid raha pärast.Paraku olen juba 35 ja mitme lapse ema…Kahtlane, kas selliseid tahetakse. Veel kahtlasem, kas mul valida lastakse, kellega ma nõus magama olen.
[/tsitaat]

Eriti ülbe on sundida teisi inimesi end tapma. Nutikamad teevad seda ise.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

35 peaks vanuse poolest veel igati pandav-kobe naine olema, nö oma parimais aastais.

üksik on tõesti ehk huvitatud, saate üksteise elutüdimust leevendada. teete veel seitse last ja surete kõrges vanuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]35 peaks vanuse poolest veel igati pandav-kobe naine olema, nö oma parimais aastais.

üksik on tõesti ehk huvitatud, saate üksteise elutüdimust leevendada. teete veel seitse last ja surete kõrges vanuses.[/tsitaat]

Tänan, ei. Ma, muideks, ei sobi Yxikule mitte üheski punktis, va. see, et alkoholi ma samuti ei tarbi , õigemini väga vähe tarbin.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Tänan, ei. Ma, muideks, ei sobi Yxikule mitte üheski punktis, va. see, et alkoholi ma samuti ei tarbi , õigemini väga vähe tarbin.

[/tsitaat]
Ajutise suhte kohapealt mul ju muid tingimusi kui see,et elaksid lähedal.Aga ma ei sobi sulle,kuna ma pole nõus sponsoriks hakkama.
Kui sponsoreerda,siis vaid noort ja ilusat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Serena kirjutas:[/small]
[tsitaat]issand jumal. ma tahtsin ka just kirjutada enamvähem sama, mis kasutaja rlv. inimene saab ise valida, millest unistab. sina unistad nooreks tibiks olemisest, et saaks hargivahega raha teenida, aga mitte sellest, et oleks ometi tervis korras ja hea töö olemas…või no veel parem unistus-oleks no lotoõnne!!!! järgmine siin oma surmamõtetega. kulla inimene, tead sa ka kui väärtuslik on elu ja kui paljud on maailmas haigeid inimesi, kellel on raske, kuid kes kõik hindavad oma elupäevi ja tänavad jumalat, et elus on. tead, kui palju on inimesi, kes kasvõi praegusel hetkel oma lähedaste voodite ääres palvetavad nende elude eest. ja sina räägid siin vabatahtlikult surmaminekust. häbi!!!! ise veel suur inimene. [/tsitaat]
kas eesti inimene on täiesti ära unustanud eneseiroonia.
perekoolis haaratakse sõnast kinni ja hakatakse heietama nende sõnade üle, mis kirjas on. mõtlemata, et ehk need sõnad polegi päris tõsiselt öeldud, vaid irooniaga.

Please wait...
Postitas:
andur

Palun anna oma kontakt, kirjutan sulle. Tahaksin sind ravimite osas aidata. 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahju,et pole noor ja ilus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.