Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahju,et pole noor ja ilus

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kahju,et pole noor ja ilus

Postitas:
Kägu

RE: Kahju,et pole noor ja ilus

[small]Serena kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead, kägu. ma saan aru, et su elu on raske ja et ravimid on kallid. mul on väga kahju, et sedasi elama pead, aga jään oma mõtte juurde: \”patsiendi hädatapp humaansetel kaalutlustel\” on iroonilisest naljast ikka väga kaugel. tsiteerin kah sulle l.meri: \”olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis.\”[/tsitaat]

Must huumor äkki…Selline \”väetis\” toidab nukrat tulevikku.Ma kahtlustan, et tuhanded minusugused tunnevad sama.
Jätaks selle ensetapu teema juba, mul pole üle aasta enam psühhoosi ette tulnud, niiet ehk vean välja. Muide, kui inimene on otsustanud selle ette võtta, siis ei ole ta sellepärast egoist, kuigi ta tegu väljaspoolt vaadatuna tundub isekas. Enesetapja on haige ja haige mõtlemise järgi on maailmal parem ilma temata. St., et ma ei tapa kellelegi kättemaksmiseks, vaid olen sügavalt veendunud, et see tegu on ainuõige- ja võimalik. Uskusin südamest, et mu perel on minuta parem. Ravi on viinud mind selleni, et ma olen hakanud nägema üldist pilti-mul on pere ja lapsed, ma vastutan nede eest.

Miks ma sellest hädatapust kirjutasin on see, et riik sisuliselt lükkabki inimesed enesetapu veerele keeldudes neile vajaliku ravi tagamisest, samahästi võiks inimestele mürgisüsti teha. Inimesed ei jaksa endale rohtu osta, minu puhul tähendab see seda, et muutun psühhootiliseks ja énesele ohtlikuks.
Parimal juhul lõpetan hullumajas,kj. statsionaarne ravi on kordades kallim, kui ravimite kompenseerimine.
Minusuguseid on veel, meid polegi nii vähe, haige inimene võib olla teie naaber või töökaaslane ilma , et te seda teaksite.
Ma ei tea, keda ma selle kli¨eega tsiteerin aga:\”Kerge on hukka mõista, raske mõista!\”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun anna oma kontakt, kirjutan sulle. Tahaksin sind ravimite osas aidata. 🙂 [/tsitaat]

Kontakt: kaugtuled@hot.ee .Kuid eks ma pean nagunii midagi muud välja mõtlema, kui teiste abile lootma :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, tänan. Ma kirjutan nime alt kaugtuled@hot.ee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane lause oli foorimikasutale krica@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ajutise suhte kohapealt mul ju muid tingimusi kui see,et elaksid lähedal.Aga ma ei sobi sulle,kuna ma pole nõus sponsoriks hakkama.
Kui sponsoreerda,siis vaid noort ja ilusat.[/tsitaat]

Õige, see oligi point, minusuguseid ei sponsoreeri keegi. Va. kui see inimene mind armastaks, kuid sellisel juhul klassifitseeruks see mitte sponsoreerimise vaid abi alla või kui keegi teeb seda heast südamest ilma et ta mind ülepea tunnekski.
Sponsoreerimine eeldab vastuteeneid…
Ma ei taha sellest teha yxikmehe teemat, aga ma tõepoolest arvan, et sa vajaksid samuti abi. Muidu sa ei väljugi oma kapslist, milles elamine tähendab olla ainult enda probleemide kütkes, nägemata muid võimalusi. Kas sa oskad tunda millegi üle südamest rõõmus? Kui mitte, siis oled sügavas masenduses.

Please wait...
Postitas:
andur

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Õige, see oligi point, minusuguseid ei sponsoreeri keegi. Va. kui see inimene mind armastaks, kuid sellisel juhul klassifitseeruks see mitte sponsoreerimise vaid abi alla või kui keegi teeb seda heast südamest ilma et ta mind ülepea tunnekski.
[/tsitaat]

Mind ikka hämmastab, et kui on raske, siis ei juleta küsida abi. Lapsed on ju, nad vajavad rõõmsat ja tugevat ema….
Mingisugune viirus levib vist, nimetusega – valehäbi.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Ma ei taha sellest teha yxikmehe teemat, aga ma tõepoolest arvan, et sa vajaksid samuti abi. Muidu sa ei väljugi oma kapslist, milles elamine tähendab olla ainult enda probleemide kütkes, nägemata muid võimalusi. Kas sa oskad tunda millegi üle südamest rõõmus? Kui mitte, siis oled sügavas masenduses.[/tsitaat]
Ei ole mingit rõõmu.Kõik on sünge ja tume.Niisugune lootusetuse ja jõuetuse tunne on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ei ole mingit rõõmu.Kõik on sünge ja tume.Niisugune lootusetuse ja jõuetuse tunne on.[/tsitaat]

ära ole nii piiratud mõtlemisega,lase latti alla,ega sa ka teab mis noor enam ole,varsti juba 60 siis ei saa üldse keppida

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei taha bordelli ega tänavale minna, pidanuks kirjutama \”litsi\” asemel sõna\”armuke\”, see kuidagi õilsam. Armukestele on standardid olemas.Vähemalt neile, kes raha peal väljas.[/tsitaat]

Jah, selles on terake tõtt. Mina olen head elu elanud tänu oma välimusele meeste kaudu ja neid ära kasutades. Ütleme siis nii, et vastastikku ära kasutades. Kuigi mitte mina polnud see, kes ära armus ja pimestatult raha loopis. Teadlikult valisin välja ainult rikkad mehed, kel till püksis ei seisnud ja lasin neil endale ette kujutada, kui ägedad nad on. Kiitsin lolle ja panin neid end meestena tundma ja voila.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

ära ole nii piiratud mõtlemisega,lase latti alla,ega sa ka teab mis noor enam ole,varsti juba 60 siis ei saa üldse keppida [/tsitaat]
Mul on ju latt all ja ajutise suhte oleksin nõus ju looma pea iga fertiilses eas naisega,paraku ei taha nemad mind.Seega on minu olevik ja tulevik tume.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]andur kirjutas:[/small]

Mind ikka hämmastab, et kui on raske, siis ei juleta küsida abi. Lapsed on ju, nad vajavad rõõmsat ja tugevat ema….
Mingisugune viirus levib vist, nimetusega – valehäbi. [/tsitaat]

Jah, ma tunnengi häbi, seda tundsin ka siis kui ma arsti käest ravimeid vastu võtsin.
Foorumites saab abipaluja sageli moraalselt peksa.Abi palumiseks peab julge olema :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]no mida hala!Vaata Brasiilia vanaemade konkurssi,kus vanaemad väga seksikad ja 50-tuuris enamasti. Höbi peaks 35-sel olema halada!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gVMglS501_c%5B/tsitaat%5D

:)) Huuh, nüüd peaksin rääkima kui raske elu mul on , ei saa endale isegi iluoppe lubada :).

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahju,et pole noor ja ilus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.