Esileht Veebikonstaabel Kahtlane auto mänguväljakul teeb muret ????

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kahtlane auto mänguväljakul teeb muret ????

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere perekooli rahvas :)</p>
Palun andke nõu (loodetavasti ilma sõimamiseta ????) ja oma arvamusi.

Meie maja asub Viimsis ühel väikesel tänaval kus tänava lõpus, täpselt väljasõidu ääres, on ka mänguväljak.

Paar päeva tagasi olin seal oma kahe lapsega ning seal mängisid ja teised lapsed.
Umbes 10 minuti pärast tuli sinna kohale hall auto ja parkis täpselt mänguväljaku juurde, just sinna nurka kust saab ruttu peateele välja sõita. Sees istus mees ja vaatas mänguväljaku poole, aga kui mind märkas hakkas kohe oma telefoni vaatama.
Mul oli kohe veidi imelik tunne ja kirjutasin  üles auto numbri, värvi, ja umbes sees istuvat meest. Teda ma detailselt ei näinud kuna mänguväljak on suhteliselt suure põllu peal ja auto oli veidi kaugel.
Nii ta seisis ja siis umbes 10 minuti pärast sõitis minema.

Ei, inimene ei teinud midagi valesti ja ma tundsin ennast õhtul sellele mõeldes veidi naeruväärselt. Riidlesin veel enda peale, et miks peab kohe ühte parkinud autot pahas kahtlustama, äkki oli vaja GPS miskit järgi vaadata?

Täna läks abikaasa ka mänguväljakule lastega, mina mitte. Tagasi tulle ütles, et seal oli mingi imelik hall auto (sama number, ta ka kirjutas üles) mis teda nähes mänguväljakult minema kihutas.
Nüüd mul päriselt imelik olla ja veidi muretsen ☹️
Miks peab keegi, kes seal ilmselt ei ela, mänguväljaku ääres parkima?
Kohe tulevad pahad mõtted pähe….

Tunnistan ka seda, et elasin pikki aastaid (vanuses 14-28 ) USAs ja olen ikka veel seda USA paranoiat täis, seda ma tean. Seal on laste röövimine tihe nähtus ja märkan  tihti, et olen alati liiga valves võrreldes oma Eesti sõbrannadega.

Ok, öelge ausalt, kas lähen niisama lolliks või on see ka teile kahtlane?

Ja kui on kahtlane, et kuhu teatada? Politseisse vist mitte kuna inimene ei teinud midagi illegaalset, et siis ütlevad mulle et olengi hüsteerik ????

Praegu oma lapsi sinna üksinda igastahes ei laseks…

Ette tänades,

O.C

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas Perekool saab aidata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Kahtlane auto mänguväljakul teeb muret ????