Esileht Pereelu ja suhted Kahtlane lugu

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kahtlane lugu

Postitas:
Kägu

Tutvusin hiljuti ühe toreda mehega. Olin tõesti õnnelik, sest mees ilmutab minu vastu siiani väga suurt huvi, meil on palju ühist ja ta meeldib mulle. Rääkisin sellest ka oma sõbrannale. Tal oli ka minu üle hea meel. Olen juba kaua vallaline olnud ja nüüd tutvusin kellegiga, kellega on tõenäosus suhe luua.
Rääkisime sõbrannaga temast ja küsisin, kas ta tahab selle mehe pilti näha. Ta oli nõus. Näitasin siis paari pilti ja sõbranna vastas, et ta ei taha muidugi kõike ära rikkuda, aga tema teadvat seda meest. Küsisin, et kust kohast ometi?
Vastas, et kuskil internetis tutvumisportaalis. Tema oli temaga seal tutvunud. Olid kokku saanud ja mees oli vana panniga sõitnud ja puha ja nimi pidavat ka klappima jne. Pidi oma vanematega elama jne.
Mittemidagi sellist, mida mees on mulle rääkinud.
Mina tean hoopis teistsugust stoorit. Ma ei tea, kas mulle vaid tundub või üritab sõbranna tõesti kõik ära rikkuda valetamisega. Ma ei tahaks seda väga uskuda, sest oli ka täielikku möödarääkimist, mida kindlalt tean. See sõbranna on varemgi minu õnnestumistest ja hästi minekust halvasti arvanud ja minu valikuid,otsuseid maha teinud. Sellepärast tundub, et ta on lihtsalt kade, sest mees on kena ja üsangi heal järjel. See tähendab, et töötab vägagi korralikul töökohal. Tegeleb päris kalli hobiga ka. Mitte, et see mingi näitaja on, aga lihtsalt midagi siin ei klapi.
Mida teie arvate antud loost?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kahtlane lugu

Töökoha ja hobi kohta leiab tõenäoliselt infot netist.

Ja miks sa nimetad teda sõbrannaks, kui ta pole sõbrannalik. Tuttav lihtsalt ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töökoha ja hobi kohta leiab tõenäoliselt infot netist.

Ja miks sa nimetad teda sõbrannaks, kui ta pole sõbrannalik. Tuttav lihtsalt ju.[/tsitaat]

Paistab, et on jah vaid tuttav. Lootsin, et toetab mind ja on hea sõbranna. Ah mai tea. Ma lihtsalt ei taha uskuda teda. Sisetunne ütleb, et ta kas valetab või ajab seda meest kellegagi väga sassi. Ise ta raiub, et on sama mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei teeks sõbrannast väljagi ja saaks ikka selle mehega kokku. Sest, kui mees ongi valetanud, tuleb see üsna varsti välja.
Seda enam, kui sõbranna on varemgi sinu asju nö boikoteerinud, peaksid ikka asja üle vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõbranna ütleski, et küsi ta käest, et kas see mees teab teda. Eks ma küsin järgi.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Saad ju lihtsalt nii korraldada, et kui tüüp sulle näiteks õhtul järgi tuleb, on sõbranna veel seal ja väljumas – siis on näha mehe vahetust reaktsioonist, kas tunneb teda või mitte.

Teine teema on muidugi see, et miks ei oleks mehel võinud olla tutvumiskuulutused üleval? Äkki otsis ka armastust? Äkki oligi vahepeal töötu ja sõitis panniga? Selles mõttes, et kui su sõbranna temaga just eelmisel nädalal ei suhelnud, võib vahepeal nii mõndagi muutunud olla.

Sest üks asi on see, kui sõbranna varem on su valikuid kritiseerinud, aga kas ta on sulle kunagi konkreetselt VALETANUD? Sest kui siiani ei ole, tundub küll, et su aju blokib sõbranna juttu, sest mees tundub tore. Kas mehe jutt on reaalselt kontrollitav? Selles mõttes, et igaüks võib rääkida, et käib näiteks langevarjuga hüppamas, aga kas oled näinud ta hobist pilte vms? Hetkel on nii sõbranna kui mehe jutult täpselt ühesugune kaal, kuni ühe poole kasuks tõendeid näed. Kuigi normaalses olukorras peaks sõbranna jutul muidugi suurem kaal olema, kui ta siiani sulle valetanud ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saad ju lihtsalt nii korraldada, et kui tüüp sulle näiteks õhtul järgi tuleb, on sõbranna veel seal ja väljumas – siis on näha mehe vahetust reaktsioonist, kas tunneb teda või mitte.

Teine teema on muidugi see, et miks ei oleks mehel võinud olla tutvumiskuulutused üleval? Äkki otsis ka armastust? Äkki oligi vahepeal töötu ja sõitis panniga? Selles mõttes, et kui su sõbranna temaga just eelmisel nädalal ei suhelnud, võib vahepeal nii mõndagi muutunud olla.

Sest üks asi on see, kui sõbranna varem on su valikuid kritiseerinud, aga kas ta on sulle kunagi konkreetselt VALETANUD? Sest kui siiani ei ole, tundub küll, et su aju blokib sõbranna juttu, sest mees tundub tore. Kas mehe jutt on reaalselt kontrollitav? Selles mõttes, et igaüks võib rääkida, et käib näiteks langevarjuga hüppamas, aga kas oled näinud ta hobist pilte vms? Hetkel on nii sõbranna kui mehe jutult täpselt ühesugune kaal, kuni ühe poole kasuks tõendeid näed. Kuigi normaalses olukorras peaks sõbranna jutul muidugi suurem kaal olema, kui ta siiani sulle valetanud ei ole.[/tsitaat]

Sellest polegi midagi, et tal on olnud tutvumiskuulutused üleval. Imelikuks teeb asja see, et ma näitasin õnnelikult oma sõbrannale teda ja siis ta ütleb, et ta on temaga tutvunud ja väljas käinud jne. See tegi asja imelikuks.
Ma ei tea küll, et sõbranna oleks midagi valetanud mulle. Pole olnud midagi. Ma ei teagi nüüd. Ootan ära, mida mees räägib. Jah, olen näinud mehest pilte, kus ta oma hobiga tegeleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga muideks minul on 1 töökaaslane, kes otsib juba umbes aastat 5 neti kaudu tutvusi.Ma ei tea ehk on veel kauem otsinud, aga 5 astat tunnen mina teda töökaaslasena ja nii kaua on ta dates kaaslast otsinud.Loomulikult panniga ta ei sõida aga eks seal ole inimesi igasuguseid…Ettevaatust igal juhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, miks ei või tore mees sõita vana panniga?!
Mingi juhuslik hetk elus!

Ja see vanemate juures elamine võib ka väga suhteline olla. Äkki on hea mees hoopis vanad vanemad võtnud oma majja ulualla?

Võib olla sellel tuttaval õigus ka , aga see ei pruugi olla probleem 🙂 Uuri välja, või eks elu näitab ise.

Sina ela ikka oma elu, las koerad hauguvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot, miks ei või tore mees sõita vana panniga?!
Mingi juhuslik hetk elus!

Ja see vanemate juures elamine võib ka väga suhteline olla. Äkki on hea mees hoopis vanad vanemad võtnud oma majja ulualla?

Võib olla sellel tuttaval õigus ka , aga see ei pruugi olla probleem 🙂 Uuri välja, või eks elu näitab ise.

Sina ela ikka oma elu, las koerad hauguvad. [/tsitaat]
Õige.Ja ,mis vahet sel on,kui vana auto tal on.Ilmselt hea auto.Kui vana on vana.Sõbranna kade,et see kutt teda ei valind.Edu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esiteks ei ole see nn söbranna teps mitte söbranna kui ta on sihilikult sulle minevikus kaikaid kodaratesse kihutanud. sa peaksid olema äraootaval seisukohal igaks juhuks nii mehe kui tolle naise suhtes. sa ei ole siis selle mehe autot näinud ja kylas käinud? ja juba nii in love? no palun:). pidurda hoogu. öpi inimest rohkem tundma ja selgub kes neist on valetaja, vbl mölemad, vbl mitte kumbki. jälgi mängu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui ta sõidakski vana panniga ja elaks vanemate juures, kas see mõjutaks su suhtumist temasse? Kas olete otseselt sellest rääkinud, kuidas ta elab ja millega sõidab?

Võib olla su tuttavaga tutvumise ajal elas veel vanematega? Seal võib olla nii palju võimalusi, et ma sellest küll end heidutada ei laseks. Võib olla nii, et elabki vanematega, kuid häbeneb seda öelda (ja kuna su tuttavaga ja kellegagi veel ehk tuli jutuks ja reaktsioon polnud kõige parem, siis otsustas seda varjata), samas võib olla et oli teine eluperiood ja sel ajal elas.

Ära lase oma õnne rikkuda kahtlustega.

Soovin kõike head 🙂

Please wait...
Postitas:
Alfonss

see mees võib ka valetada. kui asjad tunduvad liiga ilusaid, et olla tõsi, siis need seda pahatihti ka on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna sa oled kaua vallaline olnud, siis usud kogu hingest, et sõbranna valetab ja on paha.

Selliseid asju, mida mees väidab olevat on ju väga lihtne kontrollida, nagu auto, töökoht jne. Miks sa seda ei tee? Kas kardad, et meeskandidaat ei olegi see, kes väidab enda olevat ning selle asemel, et tõde teada saada, peidad parem pea liiva alla ning süüdistad sõbrannat?

Please wait...
Postitas:
Kägu

… mina avastasin, et minu mees ka ühes portaalis vaba ja vallaline, otsib suhet, on heala järjel ja \”panniga \” ei sõida, omab hulga kinnisvara ja tegeleb kalli hobiga (mille kursused talle ise kinkisin)… aga teada sain nii, et mulle kirjutati fb.-i kontole, et kes sa selline üldse oled X.-ile, kuigi meil seal ka laste pildid…
Mina oleks sinu asemel ettevaatlik, googelda nime ja vaata mis välja annab, ära karga kohe sõbrannale kõrri.
Päikest

Please wait...
Postitas:
Kägu

nu krt! Tehke siis juba selgeks, kas tal on pappi ja ilus auto või pole. Muidu tips raiskab aega ju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ta nimi M tähega ei alga?
Kuidagi tuttav jutt.

Please wait...
Postitas:
rotsik

Tähendab, ma ka aru ei saa, mida halba on vana panniga sõitmises ja vanemate juures elamises. Halb oleks võlgu elamine, teiste kulul elamine, ja
tõeliselt halb asi on valetamine.
Aga kas see mees on sulle tegelikult valetanud? Kui jutud ei klapi, võib seda tõesti põhjustada hoopis ajaline lõtk.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Pereelu ja suhted Kahtlane lugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.