Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahtlaselt odavad lõhnad

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kahtlaselt odavad lõhnad

Postitas:
Kägu

Otsisin omale lõhna portaalide kaudu ja sattusin sellise müüja peale. Kas keegi on ostnud või tundub asi ikka väga hapu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

RE: Kahtlaselt odavad lõhnad

Nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis müüjaga siis tegu on? Odavus ei tähenda, et asi kahtlane oleks. Mõned müüvad praakpartiisid, laojääke, eritellimusi, testreid jms. Kui müüja selgitab, et kaup erineb tavahinnaga toodetest ja sellest tuleb ka hinnavahe, siis on ju kõik ok.
Mõned nn säästuportaalid müüvad ainult soodushinnaga tooteid – tavahinnaga tooteid nad müüki ei võtagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga seletage nüüd lollile, kuidas te teete vahet, milline on odav lõhn (nt kuskilt selverist ostetud) või kallis lõhn (stockmann jne) ? okei, firmamärk, aga kui on tegemist vähemtuntu brändiga, mille järgi te siis otsustate, et keegi teie lähedal kasutab odavat lõhna ?
küsin sellepärast ,et olen ise ostnud supermarketist selliseid lõhnu, mis püsivad peal kaua ja on täpselt minu tüübile, kuid maksavad alla 5¤. ja nõmme keskuses on mul koguni üks lemmikpood, kus on müügil vist tuntud brändide järgi tehtud versioonid veel odavamalt kui selveris vms.
mis neil lõhnadel viga siis on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind nt häirib mõnede odavate lõhnade puhul see jube alkoholi lõhn, mis alguses kõik muud lõhnad summutab. Alles mõne aja pärast ilmneb õige lõhn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu puhul moodustab hea lõhna puhul 50% esteetilisest naudingust pakend. Mul on riiulil parfüüme, mida ma haruharva kasutan aga imetlen nende kauneid pudeleid. Tavaliselt on pudel tasakaalus lõhnaga ja üks täiustab teist. Odaval kaubal selline tasand minu jaoks puudub. Sama on näiteks kingade või ükskõi millise kalli luksuskaubaga. Lisaks sellele, et kallid kingad on tehtud kallimast toorainest ja on mugavamad annavad nad vähemasti minule küll lisanaudingu tundest, et need kingad on oma hinna tõttu erilised.
Aga kui müüjatest rääkida, siis müüvad jah paljud testreid, mis on täpselt sama kaup mis poes müügil ainult ilma uhke karbita. Samas aga muutuvad väga kallite parfüümide koopiad järjest paremaks aga võid näiteks poes pärast ostmist võrrelda originaaliga värvust, pudeli kvaliteeti ja lõhna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen sama parfüümi ostnud pihustiga ja pihustita pudelis. Pihustita oli odavam, sest tootja väitel parfüümi kvaliteet püsib lühemat aega. Pihustiga pudel ei puutu nii palju õhuga kokku kui tavalise korgiga pudel. Sisu ise on sama ja tootja ka sama, aga pakend erinev. Ja selle erinevuse tõttu ongi lõhn odavam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otsisin omale lõhna portaalide kaudu ja sattusin sellise müüja peale. Kas keegi on ostnud või tundub asi ikka väga hapu?[/tsitaat]

Millise SELLISE? Viska link, ma tahan ka vaadata odavaid lõhnu. Pliis? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh, olen unustanud lingi lisada, sorri
http://www.okidoki.ee/search/do/?user=dzulka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, kas on parfüüm samas pudelis või tualettvesi, üks on tunduvalt nõrgema lõhnaga ja pole päris sama lõhnaga ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub asi ka vääääga kahtlane. Või on siis tegu äärmiselt kehva müügiinimesega. Anda kirjelduseks lõhnale \”naiste lõhn 100ml\”??? Eau de Toilette ja Eau de Parfum’i hinnavahe on ikka päris suur, et mitte teada kummaga tegu on. Teades näiteks Chloe lõhna pärishinda, siis on hinnavahe liiga suur. Iseasi kui oleks kirjelduses selgelt kirjas, et tegu on rikutud pakendi või muu hinda vähendava teguriga, siis usaldaks natuke rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga ahvatlevad hinnad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

nojah, 25 euri…mulle tundub uskumatu ,et keegi nimetab seda odavaks! kas tõesti siin perekoolis käivad ainult rikkad, kellel kõhu kõrvalt õnnestub sellise hinnaga lõhnu osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Odavalt müüvad näiteks ka inimesed, kes saavad kuskilt suure alega (osad laevatöötajad). Samas on olnud juhus, kus tellisin sõbranna kaudu kalli parfüümi, olin seda ka enne kasutanud. Kui selle kätte sain, oli ilmselge, et tegu pole õige asjaga. Suure kisa peale sain siiki õige. Enam niimoodi tellida ei julge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]nojah, 25 euri…mulle tundub uskumatu ,et keegi nimetab seda odavaks! kas tõesti siin perekoolis käivad ainult rikkad, kellel kõhu kõrvalt õnnestub sellise hinnaga lõhnu osta?[/tsitaat]
Chloe Eau de Parfumi hind on kordades kõrgem. Minu 75ml versioon maksis 60 inglise naela ja see oli Eesti hindadega võrreldes palju odavam. Nii et 100ml on veel tunduvalt kallim. Nii et kui sa võrdled kusagil 70-80 eurost hinda 25 euroga, siis see on naeruväärselt odav. Võltsingu eest muidugi on iga hind liiga kallis.
Muuseas kui googeldada, siis 100ml versiooni ei leiagi. On see üldse olemas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei leiagi ,et mul peaks olema tingimata mingi Chloe või Versaci. ma lihtsalt ei suuda mõista neid inimesi, kes selle asemel, et osta mitu normaalse hinnaga lõhna ja raha jääks ülegi, ostavad ühe…no okei, olgu küll et poole soodsamalt…aga ikkagi 25 eurot- see on paljude inimeste jaoks terve nädala söögiraha

Please wait...
Postitas:
carynake

Anna andeks kägu, aga need kellele on 25¤ nädala toiduraha siis on see nende probleem.(natuke õelalt sai küll öeldud,sry)
Kui mul on võimalik osta endale kvaliteetne ja enda lemmik lõhn siis võimaluse piires ma seda teengi.’

Ise ei julge sellistelt lk osta,ei usu et need originaalid on(st püsivad kaua)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma ei leiagi ,et mul peaks olema tingimata mingi Chloe või Versaci. ma lihtsalt ei suuda mõista neid inimesi, kes selle asemel, et osta mitu normaalse hinnaga lõhna ja raha jääks ülegi, ostavad ühe…no okei, olgu küll et poole soodsamalt…aga ikkagi 25 eurot- see on paljude inimeste jaoks terve nädala söögiraha[/tsitaat]Ma jälle ei mõista sinusuguse inimese mõttemaailma.

Ma isiklikult eelistaksin ühte, head ja endale väga meeldivat lõhna kui viite odavat, \”käib kah!\” lõhna, mis eriti ei meeldi…

Täpselt sama kehtib ka riiete kohta, pigem olgu vähe, aga endale meeldivad ja kvaliteetsed, kui sama raha eest virnade viisi pahna, mis endale eriti ei meeldi.

25.- eurot (391.- krooni) kvaliteetse lõhna eest ei ole sugugi palju. Pigem on see odav.

Kui mul lõhna jaoks raha pole, siis jätaksin hoopis ostmata ja oleksin ilma, aga mingit suvalist Prisma toidupoest ostetud odavat ja endale mitte meeldivat jama ma ka ei ostaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kes ütleb ,et need odavad selveri või prisma lõhnad mulle ei meeldi? vastupidi, ma tõesti ei saa aru miks ma peaksin ostma lõhna, mis meeldib mulle 25 euro eest, kui ma võin samamoodi meeldiva lõhna osta 4 euro eest.
riiete suhtes…no ega ma peale kaltsukate niikuinii kuskilt midagi osta ei saa ja kalkureerima pean siiski.
mida ma tahan oma kommentaaridega öelda- milleks laristada, kui kõike saab ka odavamalt. ja kusjuures olen üsna kindel et keskmine perekooli rikkurkägu ei saaks pealtnäha arugi, et tegemist on \”säästuostudega\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]aga kes ütleb ,et need odavad selveri või prisma lõhnad mulle ei meeldi? vastupidi, ma tõesti ei saa aru miks ma peaksin ostma lõhna, mis meeldib mulle 25 euro eest, kui ma võin samamoodi meeldiva lõhna osta 4 euro eest.
riiete suhtes…no ega ma peale kaltsukate niikuinii kuskilt midagi osta ei saa ja kalkureerima pean siiski.
mida ma tahan oma kommentaaridega öelda- milleks laristada, kui kõike saab ka odavamalt. ja kusjuures olen üsna kindel et keskmine perekooli rikkurkägu ei saaks pealtnäha arugi, et tegemist on \”säästuostudega\”[/tsitaat]No kui sulle meeldib, siis pole loomulikult probleem. Mulle aga tundub sinu kommentaaridest, et tegemist on nagu mingitsort väikse kadeduseussiga, et keegi lubab endale kallemaid lõhnu.

Minule isiklikult toidupoes müüdavad lõhnad ei istu. Ma arvan, et kui on vaja võrrelda, siis erinevus nn. margi lõhna ja toidupoe lõhnaveel on umbes sarnane, kui Poolast sisse veetud sealihal või oma kodus kasvatatud seal või juustulaadsel tootel ja päris juustul jne.

Ma siiski ei leia, et osta üks 25-eurone lõhn 1-2 korda aastas oleks töölkäiva inimese jaoks suur laristamine. Pidada sellist ostu ainult rikkurkägude pärusmaaks… No ma ei tea!
Ma lasen igal hommikul endale 2 sortsu lõhna peale ning mul jätkub sellest raudselt vähemalt pooleks aastaks. Mul on 2 lõhna, mida vaheldumisi, vastavalt tujule kasutan.

Minu jaoks etem variant, kui osta kuhjaga mingi kahtlase väärtusega kraami koju.

Teiste inimeste peal tunnen kohe ära, kas tegemist kvaliteetlõhnaga või suvalise kräpiga. Seda arvad sina, et säästulõhn ei ole päris lõhnast eristatav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

KAsutan teemat ja küsin, kas keegi on kusagil veel müügil kohanud Aqua di Giot (mitte Gioiat).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina oma lõhnad ostan kas Quumist või Levelzonest. Sealt saab austa kauapa ja pole üldse nii kallid, kui just ei taha viimase moe lõhna siis siis osad 30 ml saab 15-20 euriga kätte. Ise armastan Escada lõhnasid ja versace Woman on selline püsilemmik. EA 5th avenue või grean tea näiteks üldse ei meeldi, kuigi aegajalt saaks neid jube odavalt kätte.
Supermarketi lõhna ostaksin vaid oma eelpubekast tütrele nö harjutamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ga lõhnade kogused – kas 30 milli või 10o milli? Seda infot pole.

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kahtlaselt odavad lõhnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.