Esileht Pereelu ja suhted kahtlused

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kahtlused

Postitas:

Kahtlustan, et mu mees petab mind. Olen nuhkinud (enne kahtlusi ma ei pooldanud seda tegevust üldse), see pole tulemust andnud. Olen mitu korda otse küsinud, ta on kõike eitanud.
Nüüd jõudsin mõtteni, et äkki peaks selle naisega rääkima, keda ma kahtlustan. Ei tea, kas on või halb mõte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 21:57; 18.08 22:29; 18.08 23:07; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:03; 20.08 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägi räägi, kes see rääkida keelab 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olenab mida sa räägid. Kui kavatsed rääkida, et oh minu vaene nunnu mehekene on sinu lõksu langenud, siis pole küll mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kes sa ütled, et hale.
Mis ma siis tegema peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 21:57; 18.08 22:29; 18.08 23:07; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu, kes sa ütled, et hale.
Mis ma siis tegema peaks?[/tsitaat]
mehe maha jätma obviously

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mu kahtlused osutuvad valeks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 21:57; 18.08 22:29; 18.08 23:07; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis oled sitas seisus! 🙂 ei muud hullemat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

halb mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid lolliks jääda, kui rääkima lähed. tõenäoliselt jäädki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks sa siis kahtlustad kui nuhkimine kuidagi tulemusi ei anna, mingi tulemus võiks ikka olla ju alustuseks:D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll enne ei räägiks, kui oleks kindel, et petab.
Niimoodi jääd ainult sina lolliks.
Ja kui su kahtlustel pole alust, siis ka mehest ilma, sest ma ei kujutaks ettegi, KUI tige ma oleks, kui mu mees võtaks mingi tema jaoks suvalise jorsiga ühendust, et kuule, hei, ma siin ikka mõtlesin ja arutlesin, et sa magad mu naisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul ei ole mingeid fakte mehe süüdistamiseks, siis on sul lihtsalt paranoia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naise süda ütleb et midagi on valesti,siis ilmselt see nii ongi. Mulle ka räägiti et paranoiad mul,et hakkan hulluks minema. Meeski trampis jalgu ja karjus et olen hull. Kaks päeva hiljem sain tõele jälile ja tunnistas kõik üles. Kas olen siis hull? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälita teda, seda pole sa veel proovinud!?
Üldiselt on nii, et kui mees naist petab, on oma naine esimene kes sellest teada saab (sisetunne aitab kaasa), kui naine meest petab, siis oma mees on viimane kes sellest teada saab (meestel pole sisetunne nii tugev või ei usalda seda, tegutsevad rohkem teise aju poolkeraga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et kui su oma mees eitab kõike, siis see teine naine, kes sama teo kaasosaline, järsku kõik omaks võtab?

Kui oled kindel, et teine naine on olemas ja et see on just see teine naine, siis parim viis salasuhtesse kiil lüüa ning heal juhul sellele isegi punkt panna, on teise naise mehele see värk ära rääkida. Ma olen kindel, et see mees ei tea oma naise tegudest suurt midagi. Kui meest pole, siis aitab ka tema ema-isa, õdede-vendade teavitamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kui meest pole, siis aitab ka tema ema-isa, õdede-vendade teavitamisest. [/tsitaat]

no enam lollimalt ei saa üks inimene arvata:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:03; 20.08 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kui mu kahtlused osutuvad valeks?[/tsitaat]
Su kahtlused ongi siiani alusetuks osutunud ju, kuid sa pole ikka õnnelik. See ongi põhjus suhte lõpetamiseks. See, kas petetakse või mitte, on siin teisejärguline. Kui ka täna ei petnud, järgmisel nädalal võib ikka petta. Usaldus kas on või ei ole, kui sa mõistad, mida ma öelda tahan. Sul ilmselgelt pole ja sa pole vist valmis ka usaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja kohe hyppama hakata, aga hoia silmad ja k6rvad lahti, jätka jälgimist ja elu toob sulle vastuse. Pigem kahtlusta, sest naise instinkt on tihti eksimatu.

Kui sul on usaldusisikuid, jaga nendega oma kahtlusi. Teised v6ivad juba teada aga ei pruugi veel rääkda (keegi ei taha olla s6numitooja ja ka usaldusisik ei pruugi tulla sinuga kuulujutte jagama).

Soovin j6udu sellel raskel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahtlused on alguse saanud juba rohkem kui aasta tagasi. Tekkisid need mehe vestlusest ühe naisega mnsis. Mees kulutab väga palju aega oma hobile. Seda hobi harrastab ka see naine (ja veel üsna suur seltskond inimesi, aga ikkagi see naine ka)…
Naine on abielus mitme lapse ema, mitte mingi noor tibi.
Nii et päris alusetu see ikka pole. Olen edasi elanud, jälginud ja kõrvad/silmad lahti hoidnud. Aga kõik on endine välja arvatud minu järjest kasvav kahtluseuss…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 21:57; 18.08 22:29; 18.08 23:07; 21.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted kahtlused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.